Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
این مود deathmatch خیلی فاز میده :D
تو کانتر همش deathmatch میزدم اینجا که دیگه حال وصف ناپذیری داره
حیفش زیاد حس بازی نیست وگرنه عجب چیزیه

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
تانک تز هیلر کمتر ور‌میدارن ملت.
ولی کامپ اینطوری نیست که میگی.
Quickplay هم حدفش فانه نه بردن حتما
این مود free for all هم که به بازی اصافه شده وحشتناک حال میده
زنیاتا راستی از مرسی هم باهتش‌تو‌کامپ بیشتر هیل کردم چندین بار، کی گفته‌زنیاتا نمیتونه هیل کنه؟
اون دیگه چه مرسی بوده که از زِنیاتا کمتر هیل داده :| zenn با discord دمیجش تقریباً هم اندازه mccree عه, هیلش هم واسه گنجی و وینستون خیلی خوب جواب میده. قرار نیست اندازه مرسی و ana بتونه هیل بده.

• Like
Reactions: shayan_boss

Mr.Gold

کاربر سایت
Nov 17, 2013
136
تنها دلیلی که من به جای Cp دارم qp باری میکنم همین پلیر های بیخود بازی هستن وگرنه Qp که فقط بدرد xp گرفتن میخوره و هیچ
فکر نمیکنم هیچ بازی ای پلیر هاش به این اندازه این بازی toxic نباشن حتی تو Lol و dota هم اینطوری نبودن من فکر میکنم بیشتر از 300 نفر بلاک کردم

zen نمیتونه هیل کنه این از این. باید حتما تو losش باشی تا هیل بشی,hitboxش دو برابر هیکلش هست و mobiltyش هم در حد درخت , نقشش در حد همون ساپورت دوم هست (کمک هیلر یا کمک dps) که بود و نبودش تو تیم هیچ فرقی نداره مثل hog , و مثل mercy یا Ana هیچوقت نمیتونه کری کنه مگر اینکه تیم حریف خیلی بیخود باشن

خیلی دوست دارم یه بلایی سر این بازی بیاد تا blizz یه حرکتی بزنه دیگه خیلی شل گرفته امیدوارم PUBG موفق OW رو برنه کنار شاید یکم اینا به خودشون بیان

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
تنها دلیلی که من به جای Cp دارم qp باری میکنم همین پلیر های بیخود بازی هستن وگرنه Qp که فقط بدرد xp گرفتن میخوره و هیچ
فکر نمیکنم هیچ بازی ای پلیر هاش به این اندازه این بازی toxic نباشن حتی تو Lol و dota هم اینطوری نبودن من فکر میکنم بیشتر از 300 نفر بلاک کردم

zen نمیتونه هیل کنه این از این. باید حتما تو losش باشی تا هیل بشی,hitboxش دو برابر هیکلش هست و mobiltyش هم در حد درخت , نقشش در حد همون ساپورت دوم هست (کمک هیلر یا کمک dps) که بود و نبودش تو تیم هیچ فرقی نداره مثل hog , و مثل mercy یا Ana هیچوقت نمیتونه کری کنه مگر اینکه تیم حریف خیلی بیخود باشن

خیلی دوست دارم یه بلایی سر این بازی بیاد تا blizz یه حرکتی بزنه دیگه خیلی شل گرفته امیدوارم PUBG موفق OW رو برنه کنار شاید یکم اینا به خودشون بیان

IP ایرانی میبینن فکر کنم اینارو میندازن تو بازی
بقیه بازی ها هم اینجوریه

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
تمامی شخصیت های بازی رو روشون کار کنی کارایی دارن
وقتی تیم مقابل ۲تا تانک و۲ هیلر خوب داره فقط با دیسکورد زنیاتا میشه دونه دونه pick off شون کرد

Free for all بازی‌هم جا داره دوباره تاکید کنم خییلی حال میده :D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
سلام من تازه بازی رو گرفتم دوتا سوال:
1. این limit data send چقدر باعث صرفه جویی در حجم میشه ؟ هر ساهت بازی چقدر مصرف میکنه؟این روش باشه چقدر؟بعد روی بازی خیلی تاثیر میزاره باعث عقب افتادن از حریف نمیشه از لحاظ نت؟من نتم حجمی آخه رو wow که فعال میکنم باعث صرفه جویی در حین اینکه فرق چندانی نداره از نظر ولی گفتم چون این شوتره شاید خیلی فرق داشته باشه

2. فریم رو 59 کپ میشه با vsync نمیشه رو 60 کپ کرد؟
پیشاپیش تشکر

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سلام من تازه بازی رو گرفتم دوتا سوال:
1. این limit data send چقدر باعث صرفه جویی در حجم میشه ؟ هر ساهت بازی چقدر مصرف میکنه؟این روش باشه چقدر؟بعد روی بازی خیلی تاثیر میزاره باعث عقب افتادن از حریف نمیشه از لحاظ نت؟من نتم حجمی آخه رو wow که فعال میکنم باعث صرفه جویی در حین اینکه فرق چندانی نداره از نظر ولی گفتم چون این شوتره شاید خیلی فرق داشته باشه

2. فریم رو 59 کپ میشه با vsync نمیشه رو 60 کپ کرد؟
پیشاپیش تشکر
سلام. . عکس اولی بدون لیمیت کردن و دومی با لیمیت کردن هر دو گزینه وسط یه مبارزه 6vs6 :
wjq1_capture.png
u1ol_capture1.png
یه چیزایی مثله خاموش کردن voice chat و kill cam هم کمک میکنه که پهنای باند کمتری استفاده بشه.
vsync برای منم همیشه روی 59-60 سریع تغییر میکنه. فک نکنم بشه کاریش کرد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SAGAD

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
دوستان سلام

فک کنم همه اینجا به سرور اروپا وصل میشن نه؟
میشه سوال کنم از کدوم شهر هستین ، ISP تون کیه ، چه سرویس اینترنی دارین و پینگ تون چنده؟
بنده تبریز هستم / از مخابرات گرفتم / غیر حجمی 4مگ 35 گیگ ماهانه دارم/ پینگ فعلی سرور اروپا 145 هستش ... قبلا خیلی بهتر بود الان یه ماهه داغون شده!

همچنین تاپیکی برای اورواچ هستش که اونجا اورواچ باز ها به همدیگه معرفی بشن و تیم تشکیل بدن برای بازی های Competitive؟

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
دوستان سلام

میشه سوال کنم از کدوم شهر هستین ، ISP تون کیه ، چه سرویس اینترنی دارین و پینگ تون چنده؟
بنده تبریز هستم / از مخابرات گرفتم / غیر حجمی 4مگ 35 گیگ ماهانه دارم/ پینگ فعلی سرور اروپا 145 هستش ... قبلا خیلی بهتر بود الان یه ماهه داغون شده!

همچنین تاپیکی برای اورواچ هستش که اونجا اورواچ باز ها به همدیگه معرفی بشن و تیم تشکیل بدن برای بازی های Competitive؟
راجع به پینگ تو بازی حقیقتش من خودم چک نمیکنم چون بازی بدون هیچ مشکلی و با بهترین سرعت و کیفیت اجرا میشه..قبلا رو PS4 بازی میکردم که اونجا حتی از PC هم بهتر بود چون حتی یه باگ کوچولو و یا لگ هم نمیزد ولی روی pc چندتا باگ دیدم ولی در کل نسخه کامپیوتر بهتره چون هم کیفیتش بالاتره هم موس و کیبورد راحت تره و هم بازیکناش حرفه ای ترن..
همینجا تاپیک بخش اورواچه و فکر کنم اگه اعضا همکاری کنند توی همین تاپیک بشه یه تیم تشکیل داد..

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دوستان سلام

پایینترین پینگ رو با سرورهای اروپا میده.
آبادان-پیشگامان-16مگ180گیگ. پینگ هم 100عه معمولاً. توی این یه ماه پینگ خیلیا بدتر شد به لطف بهبودهای 50درصدی وزیر .
همچین تاپیکی نیست اما این یه لیست از پلیرهای پی سی ایرانی overwatch هست که از گروه تلگرامیشون برداشتم :
Ash#21247
Fer4l #2990
Bigby#2221
solidsnake#22970
AliMorgan#21258
SpecialOne#21678
shahabjl#2210
Eziz#2908
KingJOJO#21571
Blackjack#22136
demh#1549
sholgayben10#2967
SoniC#12817
PouyaNp#2658
Sinaliked#1257
shay231#2650
heisenberg#21428
RezaK74#1287
Masada#21820
Omid#2803
keyan#21664
Kingabbas#1865
Behnam#21944
myT#21409
ulid#2907
Uchihaalito#2519
Kia#21356
mhd1367#2428
Masoud#11703
Grim#11731
phatlewt#21556
HAVOC#13592
SCORPION#22942
Silentsword#221835
AMIRHO3EIN#2132
kiarash#21329
skysepehr#2868
Frost#14427
alized#2813
prince#22606
Hardwell#21325
DIEFIGHT#2957
FERI#2416
amirgamer#21289
Lordaref#2741
AmirKhan#21825
Ali2000#21982
AlirezaARN#2311
boogeyman#22568
IRSOLDIER#2987
MrTabib#21325
IJESUS#21907
Erfanndark#2789
Eraserhead#21155
Nerve#21112

• Like
Reactions: bdsafa

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
آقا Solo queue چرا هر سیزن آشغال تر میشه؟ این سیزن دیگه ملت تانک هم بازی نمیکنن. هفته قبل با یه خارجی نصف placement هام رو رفتم کلش رو ما دو نفر فقط ساپورت و تانک بازی کردیم از سر اجبار :D
کسی اگر پلیر Lucio تو حدودای رنک گلد میخواد اد کنه :D NeVeRMinD#22675

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
کل بدبختی ها سر اینه که ملت یه کاراکتر رو main میشن و دیگه چیز دیگه ای اصلا بلد نیستن بازی کنن ... بیشتر مواقع شاهد این میشیم که یه هانزو-مین میاد تو هر مدلی و کامپی و مپ فقط هانزو بر میداره ! همه هم که ماشاالله پرو گنجی هستن ... خخخخخخخ
یعنی بدبختی از این بزرگتر نیست! من S76 Main هستم ولی بخاطر تیم لازم باشه هم تانک(راینهارت) بازی میکنم و هم ساپورت(زنیاتا) چون بقیه اصلا حرف حالیشون نیست ... مخصوصا تو بازی های QP

ولی خداییش باید این قابلیت تیرهای پخش شونده(Scatter Arrow) هانزو رو مدلشو تغییر بدن ... خیلی مزخرفه ... همه رو وان-شات میکنه! جانک رت هم که با تغییراتی که روش شده واقعا OP شده ... نمیدونم بمب دوم رو رو چه حسابی بهش دادن؟

بنده بخاطر پینگ بالا فعلا پلیسمنت هارو نرفتم ... فصل 5 گلد بودم ... البته چون از وسط فصل پینگم مزخرف شد نتونستم بهتر کنم رنک مو ... بعضا هم تو کامپتیتیو به یه فرانسوی میخوردم که انگلیسی بلد نبود و کلا حرف نمیزدیم. کی قراره بلیزارد یه سرور برا خاورمیانه بزاره پس؟

• Like
Reactions: Big Band

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
کل بدبختی ها سر اینه که ملت یه کاراکتر رو main میشن و دیگه چیز دیگه ای اصلا بلد نیستن بازی کنن ... بیشتر مواقع شاهد این میشیم که یه هانزو-مین میاد تو هر مدلی و کامپی و مپ فقط هانزو بر میداره ! همه هم که ماشاالله پرو گنجی هستن ... خخخخخخخ
یعنی بدبختی از این بزرگتر نیست! من S76 Main هستم ولی بخاطر تیم لازم باشه هم تانک(راینهارت) بازی میکنم و هم ساپورت(زنیاتا) چون بقیه اصلا حرف حالیشون نیست ... مخصوصا تو بازی های QP

ولی خداییش باید این قابلیت تیرهای پخش شونده(Scatter Arrow) هانزو رو مدلشو تغییر بدن ... خیلی مزخرفه ... همه رو وان-شات میکنه! جانک رت هم که با تغییراتی که روش شده واقعا OP شده ... نمیدونم بمب دوم رو رو چه حسابی بهش دادن؟

بنده بخاطر پینگ بالا فعلا پلیسمنت هارو نرفتم ... فصل 5 گلد بودم ... البته چون از وسط فصل پینگم مزخرف شد نتونستم بهتر کنم رنک مو ... بعضا هم تو کامپتیتیو به یه فرانسوی میخوردم که انگلیسی بلد نبود و کلا حرف نمیزدیم. کی قراره بلیزارد یه سرور برا خاورمیانه بزاره پس؟
هانزو و اینا رو ول کن، این جماعتی که تحت هر شرایطی Symmetra و Torbjorn بازی میکنن خیلی فاجعه ترن. باز هانزو اگر بازی بلد باشه میتونه یه کمکی به تیم بکنه.
بلیزارد هم اگر سرور خاورمیانه بذاره میذاره صاف وسط دوبی که پینگش معمولا از پینگ سرور اروپا یه 50-60 تایی بیشتره :D

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151

hanzo one trick =)) خوب آخه اصلاً فان نیست پلی کردن این ساپورت و تانکا, شما لذتی که با پلی کردن گنجی میبری رو با ana که حتی ultiش هم باید بده به یه نفر دیگه تا اون فیض ببره مقایسه کنی, متوجه میشی چرا اکثریت dps برمیدارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر