شبکه کردن 360

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
با سلام
چند سوال در مورد شبکه کردن 360 داشتم:

1.اول اینکه اصلا چنین کاری میشه کرد؟

2.آیا میشه از کامپیوتر به جای سرور استفاده کرد؟ بیشتر برای مدیریت.مثلا استفاده از برنامه هایی مثل gameport یا smartlunch یا ... .

3. آیا میشه بازی را از روی هارد 360 یا کامپیوتری که به آن شبکه شده اجرا و بازی کرد؟(بدون دیسک)

با تشکر

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
:d دستت درد نکنه دیگه. شبکه کردن 100% می شه.

اما فکر نمی کنم بتونی گیم نت را بندازی :D باید کلوپ بزنی.

بازی رو هم از روی هارد نمی شه اجرا کرد.

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
خیلی ممنون از این که جواب دادید.
خوب وقتی بشه شبکه کرد چرا نشه گیم نتش کرد.فقط یکم مدیریتش سخت میشه.
خوب منظور من اینه که مثلا همزمان 4 نفر gow بازی کنند.این که شدنیه؟

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اره میشه ! شبکه کنی ! ولی من تعداد دستگاهاش رو نمیدونم ! ولی یک چزی هست اونم اینه که 360 به درد کار نمیخوره چون زیاد باهاش بازی بشه که خودتون میدونین چی میشه!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کلا ps3 و 360 بدرد گیم نت نمیخورن
مگر اینکه بتونی 2 تا 360 به LIVEوصل بشی
و از اون طریق کار کنی ولی بازم اگه مشتریش رو داری بتونی این کار رو بکنی عالیه
یکی از رفیقای من تو خیابون جامیه این کار رو کرده

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
با سلام

2.آیا میشه از کامپیوتر به جای سرور استفاده کرد؟ بیشتر برای مدیریت.مثلا استفاده از برنامه هایی مثل gameport یا smartlunch یا ... .

3. آیا میشه بازی را از روی هارد 360 یا کامپیوتری که به آن شبکه شده اجرا و بازی کرد؟(بدون دیسک)

با تشکر

1. به راحتی میشه اینکار رو انجام داد! برای 2 تا کنسول از همون کابل موجود داخل پک کنسول می تونی استفاده کنی! بدون نیاز به واسطه 2 تا رو به هم وصل می کنی! برای تعداد بیشتر ، کافیه یک HUB تهیه کنی!

2.نه امکانش نیست! چون امکان نصب این برنامه ها رو روی Client ها که همون کنسول ها باشن نداری!

3.نه ، امکان پذیر نیست!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
با سلام

با تشکر

1. به راحتی میشه اینکار رو انجام داد! برای 2 تا کنسول از همون کابل موجود داخل پک کنسول می تونی استفاده کنی! بدون نیاز به واسطه 2 تا رو به هم وصل می کنی! برای تعداد بیشتر ، کافیه یک HUB تهیه کنی!

2.نه امکانش نیست! چون امکان نصب این برنامه ها رو روی Client ها که همون کنسول ها باشن نداری!

3.نه ، امکان پذیر نیست!

منابعی هم که خلیل خان معرفی کردن هم خیلی بدرد بخوره!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
پس قضیه این بازی ها یا دموها که از لایو می گیرید چیه؟اون ها چه جوری کار می کنند؟

خوب وقتی اونا رو دانلود می کنیم ، داخل هارد سیو میشن دیگه ، مگه جای دیگه ای هم داره :biggrin1: ؟!
مایکروسافت هم مرض نداره که بگه شما دانلود کن ولی بازی نکن!

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
خوب وقتی اونا رو دانلود می کنیم ، داخل هارد سیو میشن دیگه ، مگه جای دیگه ای هم داره :biggrin1: ؟!
مایکروسافت هم مرض نداره که بگه شما دانلود کن ولی بازی نکن!

دقیقا... . من هم منظورم همینه.خوب وقتی اون ها از رو هارد اجرا می شوند،خوب نمیشه ما هم کاری کنیم که بازی ها ی360 از رو هارد اجرا بشند.یعنی یه جوری با فرمت همون بازی ها بریزیمشون رو هارد.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من هم منظورم همینه.خوب وقتی اون ها از رو هارد اجرا می شوند،خوب نمیشه ما هم کاری کنیم که بازی ها ی360 از رو هارد اجرا بشند.یعنی یه جوری با فرمت همون بازی ها بریزیمشون رو هارد.

خوب ببین اونا از لایو ( سرور های مایکروسافت ) دانلود میشن نه از دیسک و درضمن مایکروسافت اجرای این Content ها رو از هارددیسک برای کنسول تعریف کرده. تازه این هم باز خودش خیلی پیچیدگی داره و شرایطی هم داره! مثلا اگر شما یک بازی Arcade رو هم خریده باشی (Unlock کرده باشی ) در صورتی که به یک کنسول دیگه انتقالش دادی حتما اول باید باید با اکانتی که بازی رو خریدی آنلاین بشی تا برای همون وهله بازی آنلاک بشه ، در صورتی که کنسول رو خاموش کردی باز همون آش و همون کاسه! به این میگن Usage Restriction یا محدودیت استفاده که از طرف مایکروسافت برای تمام Downloadable Content ها ، به غیر از دمو ها ، اجرا میشه! در مورد تم ها و گیمر پیکچر ها هنوز وضعیت بدتره! پس قاعدتا یک سیستم امنیتی قوی وجود داره که اجازه سو استفاده نمی ده! قفل ها و موارد امنیتی متعددی باید گذرونده بشه تا بازی یا حتی فیلم یا آهنگی که روی هارده یا حتی روی دیسکه اجرا بشه...
هارد 20 GB کنسول هم فقط 11 GB فضای خالی داره و این فقط امکان استفاده از یک بازی رو میده! پس به دردسرش نمی ارزه که آدم بخواد همچین کاری بکنه!

architect13

کاربر سایت
Feb 12, 2018
2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر