مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
این که 15 میلیونه
صبر کنید ببینم مشکل چیه.چیو اشتباه فیلتر زدم.

Sent from my K00E using Tapatalk

این که 15 میلیونه
صفحه نمایش ۴کا پیدا نکردم.

این هست اما گرافیکش جالب نیست برای شما.
۴کا بودن رو بذاریم کنار خیلی پیدا میشه.
MSI GS63VR 6RF Stealth Pro - core i7-16G-1T-6G

Last edited by a moderator:

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
اقا سوال اخر چقد فرق بین گرافیک 1070 و 1080 هست؟ 1070 واسه سه چهار سال واسه 4k میکشه؟
تفاوت کم نیست.
خب هم قیمت خیلی فرق داره هم قدرت.
بله تحمل داره و کافیه.
البته سی پی یو 7700HQ یا 7820HK باشه.

• Like
Reactions: Delux1

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام دوستان
نظرتون راجع به surface pro 4 چيه؟ براى برنامه هاى مثل after effect يا انيميشن سازى يا فوتوشاپ و برنامه هايى از اين قبيل كدوم نسخه اش رو پيشنهاد ميديد؟

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
سلام دوستان
نظرتون راجع به surface pro 4 چيه؟ براى برنامه هاى مثل after effect يا انيميشن سازى يا فوتوشاپ و برنامه هايى از اين قبيل كدوم نسخه اش رو پيشنهاد ميديد؟
اگر کار گرافیکی هست که قطعا بدرد نمیخوره.

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اگر کار گرافیکی هست که قطعا بدرد نمیخوره.

جدى! اخه من شنيده بودم مناسبه. حالا كارهاى گرافيكى خيلى سنگين نه ولى براى اماتورهايى كه ميخوان كارهاى گرافيكى انجام بدن و يه دستگاه باشه كه بتونن حمل كنن سورفيس پرو خوبه.مشخصات سخت افزارى شم بالاست . پس براى چه كارهايى مناسبه سورفيس پرو؟
اگر کار ساده و ابتدایی هست Intel Graphics کافیه.

مممنونم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Vonarian

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
جدى! اخه من شنيده بودم مناسبه. حالا كارهاى گرافيكى خيلى سنگين نه ولى براى اماتورهايى كه ميخوان كارهاى گرافيكى انجام بدن و يه دستگاه باشه كه بتونن حمل كنن سورفيس پرو خوبه.مشخصات سخت افزارى شم بالاست . پس براى چه كارهايى مناسبه سورفيس پرو؟
اگر کار ساده و ابتدایی هست Intel Graphics کافیه.

• Like
Reactions: stanley

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام خسته نباشید
دوستان لپ تاپ واسه کار با نرم افزار 3dmax پیشنهادتون چیه؟ کلا با لپ تاپ میشه از این نرم افزار خروجی گرفت؟ اگه کلا کسی بخواد با 3dmax کار کنه و نخواد رندرینگ انجام بده چجوریه لپ تاپ سبک تر میتونه استفاده کنه؟ چه مدلی و چه قیمت؟..ممنون و مچکر

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سلام
یک لب تاپ قوی برای گیم (که بتونه بازی های سنگین روز مثل Battlefield One ، GTA V ، Whitcher 3 ، Batman Arkham Knight و... رو به راحتی و روون اجرا کنه - من یه مدت طولانی از دنیای گیم دور بودم) تو رنج 4 تومن تا 4.5 میشه معرفی کنید؟
هارد 2 ترا داشته باشه (یک ترا هم بود مشکلی نیست)، سایز صفحه نمایشش هم خوب باشه دیگه. من استفاده بیشترم برای وب گردی، فیلم دیدن، اندکی گیم و تایپ و کار با وورد و... هست)
من اطلاعاتم درباره لب تاپ و اینا در حد صفره!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
لپتاپ دست دوم برای گیم چی خوبه؟ این مدل N ایسوس خوبن؟ تا سقف 2500

نه عزیز، خیلی ریسکیه، سعی کن یه دستگاه نو بخری

دوست عزیز یه لبتاب خوب واسه 4k گیمینگ حداقل برا سه چهار سال معرفی میکنی؟ بودجه هم 9 میلیون

یک نگاهی به این مدل بندازید: MSI GS63VR 6RF Stealth Pro

سلام
یک لب تاپ قوی برای گیم (که بتونه بازی های سنگین روز مثل Battlefield One ، GTA V ، Whitcher 3 ، Batman Arkham Knight و... رو به راحتی و روون اجرا کنه - من یه مدت طولانی از دنیای گیم دور بودم) تو رنج 4 تومن تا 4.5 میشه معرفی کنید؟
هارد 2 ترا داشته باشه (یک ترا هم بود مشکلی نیست)، سایز صفحه نمایشش هم خوب باشه دیگه. من استفاده بیشترم برای وب گردی، فیلم دیدن، اندکی گیم و تایپ و کار با وورد و... هست)
من اطلاعاتم درباره لب تاپ و اینا در حد صفره!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

این: MSI GP62 7RD Leopard

برای فیلم دیدن صفحه نمایش FHD با رزولوشن بالا داره، صفحه نمایشش مات هم هست و مشکل سایه افتادن توی تصویر رو نخواهید داشت(شخصا صفحه نمایش های MSI رو تضمین میکنم، باهاشون کار کردم و فوق العاده هستن)
برای تایپ کردن هم کیبورد سفارشی از شرکت Steel Series داره که به نظر من حتی از کیبوردهای مکانیکی هم بهتره
برای گیم هم پردازنده نسل هفت داره در کنار گرافیک GTX 1050 و صفحه نمایش 120 هرتزی که باعث میشه مشکل تار شدن صحنه های سریع بازی به وجود نیاد.

Last edited by a moderator:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
حداکثر ۶ میلیون و نیم

ارزونترم اگه میشناسید معرفی کنید
ببین من دیدم مناسب ترین قیمت با این مشخصات رو لب تابای dell و msi دارن.
میشه معرفی کنید چند مدل
دقیقا با همین مشخصات هستش 5.500 برند Asus
معرفی کنید لطفا

• Like
Reactions: Vonarian

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر