هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سالیانه ۲۰۰ تومن واسه اشتراک psn
قیمت خود بازیا هم که نجومیه

از نظر مالی وابسته به شخص دیگه ای هستین ؟
وگرنه چطور از این کنسول استفاده میکنین ؟

وضع مالیم خوبه اما عمرا انقدر پول به گیم نمیدم

کار اون دولوپرا ارزشمنده ها ، پول ما بی ارزشه

Sent from iPhone using Tapatalk Pro
۲۰۰۰۰۰ تقسیم بر ۳۶۵ =547,945205479452055 تومان ..... روزی ۵۴۷ تومان

• Like
Reactions: Adroit

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
این اکانتهای اشتراک ۱ و ۲ و آفلاین جریانشون چیه؟

کلا از کسی میدزدن یا صاحب اکانت هم هنوز میتونه ازش استفاده کنه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
اصلا ارزش نداره پول به اشتراک psn بدم
واسه همین تا الان ps4 نخریدم

اما اگه با بندل یک بازی ( مثلا fifa18 ) اکانتی میدن که باهاش فقط همین گیم رو اجرا کنم هم راضیم

اگه گفته بازي ديجيتاليه
احتمالا فروشنده خود كنسولو ميخواد بهتون ميفروشه يدونه اكانت هكي فيفا هم ميزنه روش بكنه تو پاچتون
بعد هم شما ميتونيد پلاس تهيه نكنيد اجباري توي تهيش نيست فقط براي دسترسي به مولتي پلير هست با توجه به بازيايي كه براش رايگان ميشن خيلي هم بد نيست هرچند با اينكه هزينه اشتراك هم ميگيرن توي خيلي موارد سرويس دهي اشغالي دارن
سالیانه ۲۰۰ تومن واسه اشتراک psn
قیمت خود بازیا هم که نجومیه

از نظر مالی وابسته به شخص دیگه ای هستین ؟
وگرنه چطور از این کنسول استفاده میکنین ؟

وضع مالیم خوبه اما عمرا انقدر پول به گیم نمیدم

کار اون دولوپرا ارزشمنده ها ، پول ما بی ارزشه

قيمت بازياي كنسول مفته ميشه دست دو خريد بعد هم فروخت يا ديجيتالي خريد و شير كرد
هروقت چند ميليون پاي پي سي داديد بعدم مجبور شديد براي اكثر بازيا ٤٠~ دلار كامل بديد و يك دلارش هم برنگرده متوجه گرون بودن ميشيد نه وقتي كه يه ديسك رو با ١٠~٣٠ت ضرر دوباره ميفروشيد
دركل گرون نيستن فقط ملاك هركسي براي خرج كردن پولش متفاوته يكي مهموني راه ميندازه يكي ميره بيرون كلي پول خرج ميكنه براش مهم نيست ما هم پول بازي ميديم برامون مهم نيست چون علاقه داريم
این اکانتهای اشتراک ۱ و ۲ و آفلاین جریانشون چیه؟

کلا از کسی میدزدن یا صاحب اکانت هم هنوز میتونه ازش استفاده کنه؟

يك رو اطلاع ندارم ظرفيت دو از رو كنسول فرد دي اكتيو ميشه رو كنسول خودتون اكتيو ميشه و ميتونيد بعد از اينكه بازيو گذاشتيد روي دانلود برگرديد به اكانت خودتون با اون بازي كنيد ظرفيت سه شير نميشه و نميتونيد رو اكانت خودتون بازي كنيد بايد روي اكانت طرف بازي كنيد و هميشه هم انلاين باشيد
دركل دزدي نيستن ولي دردسراي خودشون هم دارن
فقط اكانتاي هكي دزدي محسوب ميشن كه اونا هم سمتشون نريد جدا از اينكه هزينه ديسك به نسبت كمتره احتمال بن شدن كنسول هم هست
ميتونيد با يكي از دوستاتون هم اشتراكي خريد كنيد هزينه تمام بازياي ديجيتالي نصف درمياد مثلا بازي ٦٠دلاري ميشه ٢٠٠ت كه نصف ميشه و هركدوم ١٠٠ت پرداخت ميكنيد

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
@zilyzal یک دنیا ممنون

بنظر شما ارزش داره فقط واسه pes و fifa کنسول بخرم ؟
بدون موس و کیبورد، جز فوتبال فقط میشه need for speed بازی کرد درسته؟

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
دوستان اولین باره میخوام pre order کنم .

امکان دانلود قبل از ریلیز بازی هست؟ یا باید تا روز ریلیز صبر کرد و بعد دانلود کرد؟

پ ن : واقعا هیچ راهی نیست که کنسول اجازه یوزر ساختن رو نده؟ شاید من نخوام کسی با کنسول من بازی کنه! هرکی بره خودش میره نیو یوزر میسازه:/

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,784
نام
حامد
@zilyzal یک دنیا ممنون

@zilyzal ایشون به من هم خیلی کمک کردن. واقعا جای تشکر داره.
اره. اتفاقا خیلی ها بازی های ریسینگ رو ترجیج میدن با دسته بازی کنن تا با کیبرد.
در مورد ارزش خرید هم بگم که شخصا شک داشتم در خرید. ولی از هر نظر نسبت به pc بهتر هست. با این جزئیات اجرایی شما حداقل یه pc 3 4 میلیونی لازم دارن که اونم اگر بدون کرک و قانونی مولتی پلیر بخواین بازی کنید هزینه بازی هاش بیشتر از ps4 میشه.
در مورد پلاس هم اگر قصد مولتی پلیر بازی کردن داری اصلا غصه نخور. من 4 ماهه پلاس یک ساله گرفتم به 185 تومن. تا الان 8 تا بازی توپ براش رایگان شده. تا الان پول اون بازی ها رو حساب کنم میشه پول همون پلاس. جدا از امکانات مولتی هم تخفیف های خیلی خوب رو برای پلاس گرفتم. بازی های خیلی خوب رو تونستم با قیمت 5 دلار از استور با تخفیف ویژه پلاس بخرم که همون ها دیسکش توی بازار دست دو داخل کمتر از 60 70 تومن نیست.
یه نکته دیگه هم که دوستان اشاره کردن و من هم تایید میکنم اینه که سراغ باندل نرید و کنسول و بازی مورد نظرتون رو جدا تهیه کنید و بعد از ساختن اکانت psn اگر قصد داشتین یه پلاس یک ساله شارژ کنید!

aehlos

کاربر سایت
Oct 4, 2012
27
سلام دوستان
من آپدیت بازی uncharted 4 رو با کامپیوتر دانلود کردم . الان چه جوری میشه بدون اینکه کنسولم رو به اینترنت وصل کنم بازی رو آپدیت کنم

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299

امکان دانلود قبل از ریلیز بازی هست؟ یا باید تا روز ریلیز صبر کرد و بعد دانلود کرد؟

پ ن : واقعا هیچ راهی نیست که کنسول اجازه یوزر ساختن رو نده؟ شاید من نخوام کسی با کنسول من بازی کنه! هرکی بره خودش میره نیو یوزر میسازه:/
از تو قسمت سیتینگ میشه فکر کنم کنترل پنل یه گزینه داره که ساخت نیو یوزر رو غیر فعال میکنه .
بنده الان نیو یوزر رو غیر فعال کردم و کسی تا رمز یوزر و کنترل پنلم رو نداشته باشه نمیتونه نیو یوزر بسازه.

• Like
Reactions: EvisCeration

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان برای انتقال صدا از ps4به tv با کابل اپتیکال میشه؟ اگه نمیشه غیر ازhdmiمیشه صدارو به تیوی انتقال داد؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
@zilyzal یک دنیا ممنون
emoji257.png
emoji257.png
emoji257.png
emoji257.png
emoji257.png
emoji257.png

از نظر هزينه براي كسي كه زياد بازي نميكنه كنسول بهترين گزينس
دسته فقط تو شوتراي اول شخص جالب نيست البته دسته ايكس باكس خوبه
بازياي سوم شخص با دسته خوب هستن ديگه بازيا برميگرده به سليقه خودتون
خيلي از انحصاريارو ميتونيد بگيريد و براي مدت كوتاه هم شده تجربه كنيد بيرون كرايه هم ميدن اينجا هفته اي ١٠ت هست مدت زمانش هم براي تموم كردن اكثر بازيا تايم مناسبيه

بستگي به سازنده داره اكثر مواقع معمولا دو روز قبل از انتشار pre load بازي شروع ميشه و ميتونيد دانلودش كنيد

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
بچه ها سلام. من سال پیش فیفا 17 رو ظرفیت 2 خریدم. تا دیروز هم بازی میکردم. دیروز روی اکانت خودم دیدم ایکون فیفا قفل شده. ولی وقتی روی اکانتی که مغازه دار واسم ریخته واسه فیفا میرم میشه بازی کرد ولی بازی از اول میاد و سیوهام پریده.
به نظرتون باید چه کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر