Hellblade: Senua's Sacrifice | PC

8vi3_header_(1).jpg

Hellblade Senua's Sacrifice
Developer:
Ninja Theory
Publisher: Ninja Theory
Creative Director: Tameem Antoniades
Release Date: August 8th

System Requirments
Processor: Intel i5 3570K / AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 770 with 2GB VRAM / Radeon R9 280X 3GB
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Additional Notes: Minimum spec screen resolution: 1280×720

Hellbalde: Senua's Sacrifice جدیدترین ساخته استودیو Ninja Theory، سازنده عناوینی همچون Heavenly Sword, Enslaved و DMC می باشد، اما این بار متفاوت از قبل. این بازی از دل استودیو و افراد آن بیرون می آید و تصوری است که همه سازندگان آن به دور از دنیای تجارت و اجبار Publiserh ها از دنیای بازی دارند. سازندگان بازی را نیمه AAA می دانند، یعنی کیفیت بازی چیزی از عناوین پر خرج کم نداشته، اما محتوا آن کمتر از عناوین AAA معمولی است. البته این اصلا به این معنا نیست که با یک بازی نا تمام همراه هستیم، بلکه خبری از اضافات نخواهد بود و دقیقه به دقیقه بازی تجربه ای متفاوت برای بازیکن رقم خواهد زد. داستان بازی در مورد شخصی به نام Senua خواهد بود که در اساطیر Celtic از او به عنوان الهه ای مورد پرستش یاد می شود. البته داستان بازی در زمان و دوره Viking ها روایت می شود و شخصیت (قهرمان) بازی در تصوراتش کابوسی را می بیند که برای نجات ارواح عزیزانش باید راهی جهنم وایکینگ ها شود. در این مسیر بیماری توهم قهرمان داستان به سراغ او می آید و باعث خلق موقعیت های عجیبی می شود. در بعضی مناطق احساس می کنید جهان با حرکت شما حرکت می کند، در بعضی مراحل دید خود را تقریبا از دست می دهید و این تنها صدا است که راهنمای شماست! همه ما Ninja Theory را با اکشن های تند و خشن می شناسیم، در کنار موارد ذکر شده و پارل های بازی، مبارزات بسیاری نیز در بازی وجود دارد، اما تفاوت بسیار نیز با سایر ساخته های این شرکت دارد. سرعت مبارزات بسیار کمتر بوده و دوربین تقریبا از روی دوش شخصیت او را همراهی می کند.
برای ساخت قسمتی که بیماری Senua به سراغ او می آید، تیم Ninja Theory تحقیقات گسترده ای را به کمک یکی از بیمارستان های روانی انجام داده و با بررسی دقیق مواردی که بیماران با آن ها مواجه می شوند، این قسمت ها طراحی شده اند.
بازی با Engine بازی سازی Unreal 4 در حال ساخت است و از لحاظ بصری بسیار چشم نواز است. همچنین برای Motion Capture بازی از سیستم های فوق پیشرفته خود استودیو کمک گرفته شده است که حرکات بسیار دقیق و نرمی را شاهد باشیم!

این بازی تنها به صورت دیجیتالی و با قیمت 30 دلار در اختیار بازیکنان قرار می گیرد و نسخه PC آن را هم اکنون می توانید از Steam پیشخرید کنید. به عنوان پاداش پیشخرید هم کامیک بوک تحت عنوان Senua's Song به خریدار اهدا می شود. شاید زمان انجام بازی چیزی حدود 6 الی 8 ساعت باشد، اما این مدت با علاقه و اشتیاق تیم 20 نفره بازی ساخته شده و مبلغی که برای آن پرداخت می کنید کمک حال آن ها خواهد بود تا بتوانند پروژه های بعدی خود را پیش ببرند و دوباره به بازی هایی اینچنینی (نیمه AAA) رونقی ببخشند. دلیل عرضه دیجیتالی هم این است که بیشتر مبلغ بدون دخالت به استودیو باز گردد.
زمان زیادی به عرضه بازی نمانده و امیدواریم هم بازی از لحاظ کیفی موفق باشد و هم از لحاظ مالی.

عکس های بازی:

آخرین ویرایش:

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
بازیه جالبیه. متفاوت با گرافیکه خوبو خوش ساخت.. اگر تبلیغاتو سر و صدا و جو مثله خیلی از بازیهایی که شاید هم سطحه اینم نیستند به پا میکرد بنظرم بیشتر مورده توجه قرار میگرفت. چیزی از گیم های تاپ کم نداره

• Like
Reactions: mehdy.z and kamyy

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
697
نام
Mehdy
واقعا میتونم بگم از نظر داستانی یه شاهکار به تمام معنا بود..
یعنی خوارک کسانیه که عاشق فیلم یا بازیهایی با سبک داستانی تقابل باستانی خیر و شر هستند....
واقعا اگه براتون مقدوره حتما نسخه اوریجش رو تهیه کنید که فقط داستان بازی به اندازه یه کتاب ارزش داره...و معلومه سازنده هاش نخواستن فقط یه بازی برای فروش بیرون داده باشند و معلومه از جون برای بازی مایه گذاشتن...
از نظر صدا گذاری هم که بازی یه شاهکار به تمام معناست...یعنی عاشق صدای پس زمینه darkness شدم که عملا من رو یاد شخصیت مرموز سائرون توی اریاب حلقه ها مینداخت...موسیقی آخر بازی هم که کاملا حساب شده و در خور پایان بازی بود...
خلاصه از دستش ندین که واقعا حیفه...

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
واقعا میتونم بگم از نظر داستانی یه شاهکار به تمام معنا بود..
یعنی خوارک کسانیه که عاشق فیلم یا بازیهایی با سبک داستانی تقابل باستانی خیر و شر هستند....
واقعا اگه براتون مقدوره حتما نسخه اوریجش رو تهیه کنید که فقط داستان بازی به اندازه یه کتاب ارزش داره...و معلومه سازنده هاش نخواستن فقط یه بازی برای فروش بیرون داده باشند و معلومه از جون برای بازی مایه گذاشتن...
از نظر صدا گذاری هم که بازی یه شاهکار به تمام معناست...یعنی عاشق صدای پس زمینه darkness شدم که عملا من رو یاد شخصیت مرموز سائرون توی اریاب حلقه ها مینداخت...موسیقی آخر بازی هم که کاملا حساب شده و در خور پایان بازی بود...
خلاصه از دستش ندین که واقعا حیفه...
کاملا موافقم . عالیه . بتونم اریجشو میخرم حتما .

• Like
Reactions: mehdy.z

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
منم فقط اومدم بگم دیشب ساعت 3 گفتم این بازی به ماهه نصبه یه پلی بدم تا 7 صب بازی کردم
خیلی خوبه اخرین بازی ای که منو جذب کرده بود ویچر سه بود:D

• Like
Reactions: kamyy

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
بازی رو تموم کردم، خیلی تحت تاثیر Senua قرار گرفتم لامصب خیلی احساسی بود:((:( خب قبل از همه بریم سراغ مشکلات بازی، اسم بازی رو میزاشتن Senua Open the Door بهتر بود بنظرم:D:-?? بوده بعضی مواقعه 3 تا در رو باز کردم رفتم پشت در دیگه بعدش هم همین اش و کاسه باید 3 تا در دیگه رو باز کنی بری جلو کلا گیم پلی بازی تو همین خلاصه شده که اونم داستان خودش رو داره ولی کلا زده نابود کرده بود بازی رو این در باز کردن ها:| پشت هر دری معمایی بود که انچنان سخت بود که بعضی مواقعه خواستم بازی رو کنار بزارم:| این یارو ها که هی فوکوس فوکوس میکردن نبودن کلا بازی دانجن های مغز رو پاره می کرد:D یک ترفند دیگه که سازنده برای کش دادن تایم پلی گذاشته بود کارکتر نمیتونست به سرعت بدوی، نه اون سرعتی که با شیفت میگرفتیم :| در صورتی که مواقعه مبارزه ها خیلی راحت میشد دوید که اصلا نیازی نبود بنظرم!! مشکل بعدی دشمنان تکراری، محیط های یک دست! بعضی معما ها شبیه هم دیگه بودن، بشدت خطی، تعداد کمبو های کم به مقدار انگشت ها یک دست! ( این دیگه انتظار نمی رفت از اینا با وجود بازی قبلی شون که DMC بود!!). نقاط قوت بازی که واقعا بازی رو در سطح خوبی قرار میده، شخصیت پردازی عالی، صداگزاری و موسیقی شاهکار، گرافیک عالی، داستان قابل قبول، باس فایت های خارق العاده با طراحی شگفت انگیز:-t و... در کل نمره 7 کامل برازنده این بازیه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی قشنگی هست ولی توی سیستم من با اینکه بالا هست از نظر سخت افزاری یکجوریه

راه رفتن و کندی موس . بعضی تکسچرها کند هستن و گیر دارند

بازیش بهینه نیستش (قبلش فارکرای 5 و Doom جدید رو رفتم بدون مشکل)

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash

نمیدونم مشکل از چیه ولی یادمه این بازی بهینه سازیش عالیه و چیزایی که گفتی رو برا من نداشت...یه ریز با تنظیماتش ور برو درست میشه

• Like

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli

بهینه‌سازی بازی عالیه ولی سنوا حتی دویدنش هم خیلی کنده و این موضوع رو اعصابه. یجورایی خواستن تایم بازی رو بیشتر کنن.

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
پایان بازی سنووا بر تاریکی (ذهن بیمار خودش) غلبه کرد و با رها کردن سر نامزدش به سمت زندگی جدید گام ورداشت (نور آفتاب از پس تاریکی می اومد ) ؟؟؟ یا وارد فاز جدید دیوانگی شد و سفرشو ادامه داد . حتی رو به ما (بازیباز) کرد و گفت دنبالم بیایید !!! ؟؟؟ تحلیل پایان بازی چی بود ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر