PlayStation Plus

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان یه سوال من اگه یه پلاس یک ماهه بخرم و بازیهای رایگان شده رو دریافت کنم برای همیشه روی کنسول میمونن؟یعنی اگه پلاس هم تموم بشه باز میتونم اونا رو بازی کنم؟
درود
بعد از اتمام اون یک ماه بازی هاتون قفل میشه اما زمانی که مجدد پلاس بگیرید قفل برداشته میشه
اما برای بازی هایی که تخفیف پلاسی میخورن یعنی چون پلاس داشتین پول کمتری تقبل کردین دیگه قفل نمیشه و تا ابد هست

Dark Way

کاربر سایت
Jul 24, 2013
18
اغا توی چند تا سایت نوشته بودن که بازی رایگان باز می مونه ، حتی می تونی فقط بزنی که وارد لیستت بشه ، بعد که برداشته هم بشه می تونی بنصبی ؛
پس یعنی اینطور نیست و رایگان موندنش منوط به پلاس داشتن به صورت دائمه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اغا توی چند تا سایت نوشته بودن که بازی رایگان باز می مونه ، حتی می تونی فقط بزنی که وارد لیستت بشه ، بعد که برداشته هم بشه می تونی بنصبی ؛
پس یعنی اینطور نیست و رایگان موندنش منوط به پلاس داشتن به صورت دائمه ؟
چيزي كه خونديد درسته فقط كافيه وارد ليست كنيد بعدا هروقت خواستيد دانلود و نصب كنيد
اين دليل بر اين نميشه كه هروقت خواستيد بتونيد بازي كنيد
اگه پلاستون تمومشه بازياي رايگان پلاس غيرقابل استفاده ميشن تا زماني كه تمديدش كنيد
دليلشم واضحه اگه دائم باشه هر ماه يه عده پلاس چند روزه ميزنن يه بازي كه كلي ارزش داررو رايگان ميگيرن بنابراين منطقيه كه براي اجراي بازيا داشتن پلاس اجباري باشه

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام
دوستان من چند هفته قبل که پلی استیشن گرفتم یه پلاس 1 ساله هم خریدم و دو تا بازی Free هم تونستم بگیرم. سئوالم اینه که تو ایکس باکس وقتی اکانت گلد رو مثلا از الان اگه فعال کنی فقط بازی های رایگان از این به بعد رو می تونی بگیری و بازی های رایگان ماه های قبل قابل گرفتن نیست. آیا تو اکانت پلاس هم قانون همین طوریه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
دوستان من چند هفته قبل که پلی استیشن گرفتم یه پلاس 1 ساله هم خریدم و دو تا بازی Free هم تونستم بگیرم. سئوالم اینه که تو ایکس باکس وقتی اکانت گلد رو مثلا از الان اگه فعال کنی فقط بازی های رایگان از این به بعد رو می تونی بگیری و بازی های رایگان ماه های قبل قابل گرفتن نیست. آیا تو اکانت پلاس هم قانون همین طوریه؟
بله.
نميتونيد به ماه هاي قبلي دسترسي داشته باشيد دليلشم واضحه بخاطر اينكه شما پولي بابت ماه هاي قبل پرداخت نكرديد كه بخوان چيزي در اختيارتون بذارن

• Like
Reactions: voldmort

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
عناوین این ماه تغییر کردن:
پلی‌استیشن 4:

• inFamous: Second Son
  • Strike Vector Ex
  • We Are Doomed (مشترک با پلی‌استیشن ویتا)
  • Hatoful Boyfriend (مشترک با پلی‌استیشن ویتا)
پلی‌استیشن 3:

• Handball 2016
  • Truck Racer
پلی‌استیشن ویتا:

• We Are Doomed (مشترک با پلی‌استیشن 4)
  • Hatoful Boyfriend (مشترک با پلی‌استیشن 4)

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان راهنمایی ویژه میخوام
من تا به امروز هرگز اکانت ریجن ۲ نداشتم
پلاس بنده تو ریجن ۱ چند روز دیگه تموم میشه
به نظرتون ریجن ۲ درست کنم؟
پلاسش خوبه؟
منظور بازیهایی تخفیفیش؟
قیمتش با ریجن ۱ منظورم چون به پنده چقرد تفاوت میکنه؟
کلا کسایی که دارن بگن
بندهریجن ۲ امارات نمیخوام کلا بدم میاد
هرکسی داره و خریدی ازش داشته لطفا بگه
بقیه خیر

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
دوستان راهنمایی ویژه میخوام
من تا به امروز هرگز اکانت ریجن ۲ نداشتم
پلاس بنده تو ریجن ۱ چند روز دیگه تموم میشه
به نظرتون ریجن ۲ درست کنم؟
پلاسش خوبه؟
منظور بازیهایی تخفیفیش؟
قیمتش با ریجن ۱ منظورم چون به پنده چقرد تفاوت میکنه؟
کلا کسایی که دارن بگن
بندهریجن ۲ امارات نمیخوام کلا بدم میاد
هرکسی داره و خریدی ازش داشته لطفا بگه
بقیه خیر
تخفیف ها رو استور آمریکا بهتره ، PSN کارت امریکا $ نسبت به انگلیس و المان و...... راحت تر گیر میاد و ارزون تره !

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
اگه یه اکانت که پلاس داره غیر از اکانت اصلیم فعال کنم نمیشه بازیهای پلاس اکانت اصلیمو اجرا کنم؟
اینکارو که کردم میشه با اکانت اصلی انلاین بازی کنم اما بازیهای پلاسش قفله

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
درود
اگه یه اکانت که پلاس داره غیر از اکانت اصلیم فعال کنم نمیشه بازیهای پلاس اکانت اصلیمو اجرا کنم؟
اینکارو که کردم میشه با اکانت اصلی انلاین بازی کنم اما بازیهای پلاسش قفله

اکانت پلاسی که بازی مورد نظر شما مطعلق به اونه حتما باید پلاسش مستقیما فعال باشه

• Like
Reactions: nihilnigritude

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر