هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Ali23h.com

کاربر سایت
Sep 7, 2017
1
سلام یک سوالی داشتم من بازی assassins Creed unity گرفتم بازی می کنم وقتی شخصیت بازی راه میره تیک ميزنه صفحه یکم گیر میکنه بازی روان نیس به نظر شما عیب از چیه ps4

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام یک سوالی داشتم من بازی assassins Creed unity گرفتم بازی می کنم وقتی شخصیت بازی راه میره تیک ميزنه صفحه یکم گیر میکنه بازی روان نیس به نظر شما عیب از چیه ps4
تمام مدت همينه يا گاها؟
اگه گاهي اوقات پيش مياد كه تمام بازياي سنگين رو كنسول افت فريم رو دارن
بازي هم اگه اپديت نكرديد حتما اپديت كنيد

• Like
Reactions: rezab

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
805
نام
سپهر
ps4 اشتراک پلاس داره و روی خودش هم هست اما فروشندگان وطنی کش میرنش پس شما باید بخری برای انلاین زدن

بله بصرفه ترينش هم همون يك سالس چون سه ماه ٢٥ دلاره بعد يك سال ٦٠دلار
كمتر از ٢٠٠ت درمياد يك ساله
یعنی اشتراکی که روی ps4 با باندل fifa18 میفروشن یکساله است؟

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
2 ساعته اکانتم خود به خود appear offline مونده انلاینم نمیشه کردش هیچ بازی انلاینیم نمیتونم انجام بدم!مشکل از کجاس؟ریستورلایسنسم زدم چندبار تاثیری نداشته!

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام دوستان. این Day 1 Digital داستانش چیه؟ نوشته buy 2 or more , get a 20% off coupon
منظورش از 20% کوپن چیه؟ یعنی برای خرید بعدی هر بازی ای که بخواهیم بگیریم 20% تخفیف میده حتی به بازی های تخفیف خورده؟
ممنون

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان. این Day 1 Digital داستانش چیه؟ نوشته buy 2 or more , get a 20% off coupon
منظورش از 20% کوپن چیه؟ یعنی برای خرید بعدی هر بازی ای که بخواهیم بگیریم 20% تخفیف میده حتی به بازی های تخفیف خورده؟
ممنون
سلام بله اون تخفیف در خرید بعدی اعمال میشه

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
کسی جواب سوالمو نمیدونه ؟
من فقط واسه fifa و pes میخوام PS4 بخرم

دوست عزیز شما یک عدد کنسول تهیه میکنی
بازی مورد نظرت رو تهیه میکنی
اشتراک پلاس رو هم با خرید گیفت کارت psn خودت اعمال میکنی روی کنسولت
دوره باندل و این بحث هاروهم خط بکش!!!اون واسه اونوره که قیمتش کمتر میوفته اینجا بیشتر درنیاد کمتر نیست!!! به هیچ وجه هم روی کنسول (به صورت غیر فیزیکی) گیم نگیر که مشکل ساز میشه برات...

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
805
نام
سپهر
دوست عزیز شما یک عدد کنسول تهیه میکنی
بازی مورد نظرت رو تهیه میکنی
اشتراک پلاس رو هم با خرید گیفت کارت psn خودت اعمال میکنی روی کنسولت
دوره باندل و این بحث هاروهم خط بکش!!!اون واسه اونوره که قیمتش کمتر میوفته اینجا بیشتر درنیاد کمتر نیست!!! به هیچ وجه هم روی کنسول (به صورت غیر فیزیکی) گیم نگیر که مشکل ساز میشه برات...
اصلا ارزش نداره پول به اشتراک psn بدم
واسه همین تا الان ps4 نخریدم

اما اگه با بندل یک بازی ( مثلا fifa18 ) اکانتی میدن که باهاش فقط همین گیم رو اجرا کنم هم راضیم

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اصلا ارزش نداره پول به اشتراک psn بدم
واسه همین تا الان ps4 نخریدم

اما اگه با بندل یک بازی ( مثلا fifa18 ) اکانتی میدن که باهاش فقط همین گیم رو اجرا کنم هم راضیم

چنین چیزی به صورت قانونی وجود نداره!!!

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
805
نام
سپهر
چنین چیزی به صورت قانونی وجود نداره!!!
رو دستگاهایی که باندل بازی ای (مثلا mgsv) دارن و دیسک فیزیکی اون گیم داخل جعبه ps4 هست، آیا بازم نیازه که اکانت psn تهیه کنم یا روی خودشون در اصل باید باشه ؟

سالیانه ۲۰۰ تومن واسه اشتراک psn
قیمت خود بازیا هم که نجومیه

از نظر مالی وابسته به شخص دیگه ای هستین ؟
وگرنه چطور از این کنسول استفاده میکنین ؟

وضع مالیم خوبه اما عمرا انقدر پول به گیم نمیدم

کار اون دولوپرا ارزشمنده ها ، پول ما بی ارزشه

Last edited by a moderator:

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
رو دستگاهایی که باندل بازی ای (مثلا mgsv) دارن و دیسک فیزیکی اون گیم داخل جعبه ps4 هست، آیا بازم نیازه که اکانت psn تهیه کنم یا روی خودشون در اصل باید باشه ؟

نخیر لزوما هر باندلی که بازی همراهشه ، ;کوپن PS plus نداره ،بعضی باندل هافقط بازی دارن ، بعضی هر دو رو دارن ، بعضی ها نسخه های کنسول هم همون کوپن ۳ ماهه ی پلاس رو دارن و بازی باهاشون نیست ، که اکثر اینا وقتی وارد ایران می شن ، به لطف بعضی فروشنده های خوش انصاف ، کوپن و بازی جداگونه به فروش میره،یا باندل رو ممکنه گرون تر از قیمت واقعی اش بفروشن. ضمن اینکه به دلیل اینکه بیشتر کنسول ریجن ۲ خاورمیانه رو وارد می کنن ، کارت پی اس پلاس مثلا ۳ ماهه ی امارات همراه کنسوله نه کارت منطقه ی امریکای شمالی، و شما باید یه اکانت خاورمیانه ای بسازید که بتونید ازش استفاده کنید، در کل خرید یه کنسول عادی + بازی مورد نظر ( فیزیکی یا دیجیتالی)+خرید پلی استیشن پلاس ۱ ساله به نظرم مقرون به صرفه تر و مناسب تره ، مگر اینکه باندلی با قیمت مناسب گیر بیارید.

• Like
Reactions: rezab and Adroit

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سالیانه ۲۰۰ تومن واسه اشتراک psn
قیمت خود بازیا هم که نجومیه

از نظر مالی وابسته به شخص دیگه ای هستین ؟
وگرنه چطور از این کنسول استفاده میکنین ؟

وضع مالیم خوبه اما عمرا انقدر پول به گیم نمیدم

کار اون دولوپرا ارزشمنده ها ، پول ما بی ارزشه

داداش شما ۲۰۰ پول پلاس یه ساله بدین ماهی ۲ تا بازی خوب گیرت میاد به غیر از عناوین مشترک با ویتا و ps3 که اونا هم مجانی میشن برا ps4 که کاری به اونا نداریم همون دوتا بازی فقط میشه سالی ۲۴ تا بازی که هرکدم برات در میاد نزدیک به 8 هزار تومن که پول یه بازی pc هم نمیشه . ولی اگر کلا با هزینه کردن واسه بازی مشکل داری که بحثش جداست وگرنه در کل بخوای حساب کنی به صرفه هست بنده ماه قبل اساسین و جاست کوز رو بازی کردم ماه قبلش انتیل داون و این ماه هم اینفیموس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر