Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

jahadigit

کاربر سایت
Jun 19, 2007
98
به کدی که بازیت میده دقت کن، چون کشورهای ریجن 2 تعدادشون بالاس، ممکنه کدهاشون فرق کنه واسه همین 2 تا کدشون گزاشتم که هرکس با توجه به بازی که داره دانلود کنه

ببخشید کد مربوط به بازی را کجا مینویسه که بدونم؟
من خودم لینک دانلود بازی خودم را نمی تونم در بیارم
جایی دیگه هست که بشه فهمید؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
خب بازی رو آپدیت کردم هیچ تغییری در بهبود پینگ نداشته جالبه شایعه حذف دوریین بندیت و جگر درست از آب در اومد:Dفعلا بریم چند دست بازی کنیم ببینیم دیگه چه بهبودهایی انجام دادن

• Like
Reactions: MO021 and ps34

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
منم آپدیت کردم به نظرم سرعت بازی خیلی رفته بالاتر. نمیدونم من این طوری حس میکنم یا واقعا زیاد شده
و اینکه مچ میکینگ خیلی سریع تر از قبل شده
دوربین ACOG هم از روی جاگر و بندیت برداشتن.
حالا برم چن دست دیگه بازی کنم ببینم دیگه چه کردن

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

• Like
Reactions: amir_k2m

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
منم دیشب اپدیت کردم وقت نشد زیاد بازی کنم فقط چیزی که بنظرم دیده شد و البته خوب نبود تاریک شدن مپها بود که بنظرم خیلی بد بود

• Like
Reactions: MO021

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
تو این آپدیت جدیده بعضی موقع ها که با friend هام میرم تو بازی کرش میکنه :| بعد دیگه به اون بازی برمیگردم کرش میخوره :| هر کار میکنم بازم همینه .

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
604
نام
احمد رضا
سیزن جدید save بازیم رو پاک کرد:| حالا باز باید بشینم اپراتورهامو کاستومایز کنم:|
دقيقا منم همين جور شدم!

مپ ها يكم كم نور شدن همونجور دوستمون بالا گفت ، مپ جديد رو نميبينم كجاست؟ داخل رنك نيست؟

• Like
Reactions: amir_k2m and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دقيقا منم همين جور شدم!

مپ ها يكم كم نور شدن همونجور دوستمون بالا گفت ، مپ جديد رو نميبينم كجاست؟ داخل رنك نيست؟
جدی شما هم همینجور شدی ! پس ای گندش بزنن یوبیسافت رو :| هر سری که بخواد چیزی رو درستش کنه میزنه بدترش میکنه.حدود 40 دقیقه طول کشید تا کاستومایز کنم دوباره .
مپ جدیدم من یه دست کزال زدم بهم افتاد و یه دستم رنک زدم بازم بهم افتاد.اگر برای شما مپ جدید نیوفتاده یه چند دست بازی کن حتما بهش میرسی چون مپ ها به صورت رندم انتخاب میشن و یکم بدشانسی اوردی نتونستی بازیش کنی.
.................
دوستان تا 1 ماه آینده پاتونو کزال نزارید الان همش به خاطر اپراتورهای جدید یا کیک میکنن یا تیم کیل میکنن.یک مشت عقده ای. فقط برید رنک. (البته منظورم با کسایی هست که سیزن پس دارن)

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
سیزن جدید save بازیم رو پاک کرد:| حالا باز باید بشینم اپراتورهامو کاستومایز کنم:|
2 بار سر من اینطوری شده بود
البته به خاطر لفت خوردن
هر کدوم هم 1 ساعت طول کشید همرو کاستوم کنم
بس که منوش کنده
البته هنوز آپدیت نکردم
همین هفته پیش بود 1 بار پرید درستش کردم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوستان تا 1 ماه آینده پاتونو کزال نزارید الان همش به خاطر اپراتورهای جدید یا کیک میکنن یا تیم کیل میکنن.یک مشت عقده ای. فقط برید رنک. (البته منظورم با کسایی هست که سیزن پس دارن)
جدی تا این حد وضع بد شده ؟ والا از زمان لانچ ، 90 درصد مواقع casual پلی میدم و به ندرت چنین چیزایی رو میبینم ! بعید میدونم دیگه این قدر الکی هم باشه :D

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اسلحه های هر 3 اپراتور جدید واقعا عالین ولی به همون اندازه اصلا از قابلیت هاشون خوشم نیومد و تاثیر آنچنانی توی بازی فکر نکنم داشته باشن.سیزن پس سال اول صدها برابر سال دوم بهتر بود و اپراتورها تاثیر خیلی مستقیمی توی گیم پلی میذاشتن!
جدی تا این حد وضع بد شده ؟ والا از زمان لانچ ، 90 درصد مواقع casual پلی میدم و به ندرت چنین چیزایی رو میبینم ! بعید میدونم دیگه این قدر الکی هم باشه :D
چرا چون هرکس سیزن پس داره دوست داره سریع تر تجربه کنه اپراتورها رو به خاطر این یا kik یا تیم کیل میکنن ولی توی رنک خیلی کم پیش میاد.
فهمیده هاشونم خودشون از بازی لفت میدن:D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
خب منم اپدیت کردم یه 2 ساعتی بازی کردم.اپراتور های جدید اسلحه های خیلی خوبی دارن ولی کل گیم شده تله بازی :|
یه دست هاستیچ افتاده بود 4 به یک شدم طرف داشت اکو میزد اونو زدم وارد اتاق شدم رفتم تو تله lesion رفتم هاستیج رو بردارم مین ela خورد بهم
رسما نابود شدم !!
یه سری باگ جدید هم اضافه شده.وقتی با glaz زوم میکنی بازی فریز میکنه :|. از پارتی وقتی میری گیم چت صدا نداری حتما باید Close app کنی تا درست شه.
وقتی MVP داره نشون میده log رو باز کنی دیگه نمیتونی ببندی . منتظر اپدیت دیگه باشید

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
872
نام
آرمـان
من هم یه 3 ساعتی بازی کردم ... اسلحه ها واقعا خوبن و شدیدا کاربردی اما قابلیت ها فقط الا خوشم اومد که باهاش تونستم 2-3 دست رو ببرم ... در ضمن پینگ من هم بهبود پیدا کرده تقریبا دیروز بالا 160 نرفت ...

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
باوجود اوپراتورای جدید فقط باید دعا کرد که iq دست یه کاربلد بیفته وگرنه آدم مورد عنایت قرار میگیره :D به نظرم بهتر بود که ترپ های lesion مثل درون اکو نامرئی بشن الان به طور کامل غیب میشن و فقط iq هستش که میتونه تشخیص بده کجان و تعداد ترپ ها هم زیاده! باید منتظر نرف شدن اسلحه ی ela هم باشیم.
در مورد مپ جدیدم من یه بار توش بازی کردم و واقعا پیچ در پیچ بود ولی اتمسفر جالبی داشت!
از نورپردازی جدیدم خوشم اومد.

• Like
Reactions: amir_k2m

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر