هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یعنی با این حساب اگر بخوایم سیستم صوتی 5.1 یا 4.1 یا .. استفاده کنیم حتما باید PS4 اسلیم رو بفروشیم و به جاش مدل فت یا پرو بگیریم؟ یا همین مدل اسلیم هم خروجی صدای دیجیتال با لهترین کیفیت رو می ده ( مثلا از طریق HDMI به تلویزیون و از خروجی اپتیکال تلویزیون به سیستم صوتی )
؟
دوست عزیز دیگه برای یه خروجی صدا که کنسول رو نمیفروشن!!! ( کیفیت صدای اسلیم که خودمم دارم روی بلندگو های معمولی امتحان کردم عالی بود حالا چه برسه به اسپیکرای حرفه ای و حتی هدفون سونی)
ولی با این حال شما از همون هدفون های خود سونی استفاده کنید بهترین خروجی صدا رو خواهید داشت.
کلا برای گیم هدفون پیشنهاد میشه چون برخلاف بیشتر اسپیکرا ( حتی حرفه ای ها ) از پخش صدا در محیط جلوگیری میکنه و به قول معروف فقط خودتی و یه هدفون و یه صدا ..
...................
اون موردی هم که گفتید میشه ، یعنی شما کابل hdmi رو به تیوی وصل میکنید بعد از طریق خروجی اپتیکال تیوی ، صدا رو از اسپیکر یا حالا هرچیز دیگه میگیرید( خودم الان دقیقا از همین روش استفاده میکنم روی مانیتور )

• Like
Reactions: nasimparsi

dearvahab

کاربر سایت
Apr 25, 2009
79
دوستان یه سوال .این بازیهایی که توی پلاس هر ماه رایگان میشن .مثل جاست کاز ۳ که الان شده.اگه توی زمان رایگانی از طریق پلاس رایگان بخریمش و دانلودش کنیم/ابدی هستن .یا با تموم شدن پلاس دوباره میپرن و تموم میشن.یا با گذشتن یه ماه تموم میشن؟یا ابدی هستن دیگه؟ممنون میشم راهنمایی نمایید

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان یه سوال .این بازیهایی که توی پلاس هر ماه رایگان میشن .مثل جاست کاز ۳ که الان شده.اگه توی زمان رایگانی از طریق پلاس رایگان بخریمش و دانلودش کنیم/ابدی هستن .یا با تموم شدن پلاس دوباره میپرن و تموم میشن.یا با گذشتن یه ماه تموم میشن؟یا ابدی هستن دیگه؟ممنون میشم راهنمایی نمایید
ابدی هستن تو لایبری

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
میخوام با psx دیتا منتقل کنم.اول یک مگ میره جلو بعد دو مگ میشه بعد حدود 10 20 مگ که منتقل میکنه از دیتا استفاده نمیکنه دانلود میکنه.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
سلام موقعی که کنسول خاموش میکنم بهتره از برق در بیارم یا بزارم همون جور بمونه ممنون میشم جواب بدید

میخوام با psx دیتا منتقل کنم.اول یک مگ میره جلو بعد دو مگ میشه بعد حدود 10 20 مگ که منتقل میکنه از دیتا استفاده نمیکنه دانلود میکنه.

باید اخرین ابدیت بازی رو کنار دیتای بریزی

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Last edited by a moderator:

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
سلام موقعی که کنسول خاموش میکنم بهتره از برق در بیارم یا بزارم همون جور بمونه ممنون میشم جواب بدید
سلام
لازم که نیست از برق دربیارین، فقط بهتره از محافظ برق استفاده کنین برای کنسول و تلویزیون که اگه نوسانات برق بوجود اومد جریانو قطع کنه که آسیبی نزنه..

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
پلاس تموم شه اون بازی ها هم قفل میشن. (با گذشتن یه ماه میمونه اگه پلاس داشته باشی )

Mad Dog

کاربر سایت
Apr 15, 2017
42
سلام ، جایی هست قاب خالی بازی های PS4 رو بفروشه ؟ ، من یه بازی پیش خرید کرده بودم که استیل بوک بود و متاسفانه به دلیل بسته بندی مزخرف استیل بوک قشنگ نابود شده بود و قابل استفاده نبود من موندم و دیسک بازی ، کسیم جوابگو نبود که بازی ما رو تعویض کنه میگن دیسک سالمه تعویض نمیکنیم

حالا اگر کسی میشناسه جایی که قاب خالی بازی داشته باشه و کاور هم چاپ کنه به بنده بگه که یه قاب معمولی حداقل واسه بازیم بگیرم ما از استیل بوک خوشی ندیدیم :(

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
دوستان عمودی گذاشتن کنسول برای کنسول مشکل ایجاد نمیکنه؟
دوم اینکه فاصله ی کنسول تا پخش کننده بخاطر دکوراسیون عجیب غریب خونه زیاد هستش و مجبور شدم با یه کابل 15 متری کنسول رو به تلویزون وصل کنم.
این واسه کنسول مشکل ساز نمیشه؟

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
سلام دوستان
میخواستم بدونم ایا بعد از نصب بازی همچنان دیسک درون دستگاه کار میکنه
چون من بعد از نصب بازی انچارتد و هورایزن همچنان صدای درایو رو میشنوم که در حال کار کردنه و صداشم خیلی زیاده حداقل از دستگاه ps3 که زیادتره:D

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام ، جایی هست قاب خالی بازی های PS4 رو بفروشه ؟ ، من یه بازی پیش خرید کرده بودم که استیل بوک بود و متاسفانه به دلیل بسته بندی مزخرف استیل بوک قشنگ نابود شده بود و قابل استفاده نبود من موندم و دیسک بازی ، کسیم جوابگو نبود که بازی ما رو تعویض کنه میگن دیسک سالمه تعویض نمیکنیم

حالا اگر کسی میشناسه جایی که قاب خالی بازی داشته باشه و کاور هم چاپ کنه به بنده بگه که یه قاب معمولی حداقل واسه بازیم بگیرم ما از استیل بوک خوشی ندیدیم :(
میتونی بری ی دیسک مسخره مثل فیفا 15 بخری 20-30 تومن از قابش استفاده کنی
اگه ps4 با باندل fifa18 بخرم
آیا نیازی به خرید اشتراک اکانت گلد هم دارم؟

Sent from iPhone using Tapatalk Pro
ps4 اشتراک پلاس داره و روی خودش هم هست اما فروشندگان وطنی کش میرنش پس شما باید بخری برای انلاین زدن
دوستان عمودی گذاشتن کنسول برای کنسول مشکل ایجاد نمیکنه؟
دوم اینکه فاصله ی کنسول تا پخش کننده بخاطر دکوراسیون عجیب غریب خونه زیاد هستش و مجبور شدم با یه کابل 15 متری کنسول رو به تلویزون وصل کنم.
این واسه کنسول مشکل ساز نمیشه؟
مشکل ایجاد نمیکنه با پایه استنادارد
کابل خوب بخری نه مشکلی نیست
سلام دوستان
میخواستم بدونم ایا بعد از نصب بازی همچنان دیسک درون دستگاه کار میکنه
چون من بعد از نصب بازی انچارتد و هورایزن همچنان صدای درایو رو میشنوم که در حال کار کردنه و صداشم خیلی زیاده حداقل از دستگاه ps3 که زیادتره:D
برای چند بار اول اره چون داره دیتا کپی میکنه بعد از ی مدتی کاملا خاموش میشه

• Like
Reactions: rezab

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر