PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دوستان عزیز سونی توی اسلیم اومد قیمت رو کم بکنه و مصرف برق رو کم بکنه ، بهینگی دستگاه کم شد و بعضی جاها کم آورد و افت فریم و چه و چه دیده شد برای جبرانش باز اومد Pro رو تولید کرد که با فت تفاوت معماری سخت افزاری نداره و فقط گرافیک 5 درصد بهبود داشته (اونم رو کاغذ) فقط تو بعضی صحنه های شلوغ افت فریم گرفته شده یا تو صحنه های خیلی نزدیک بافتها 5 درصد بهتر شده اونم نه تو همه بازیها.دوستان احتمالا یادشون هست یه سری PS4 فت اومده بود 500 گیگ که ساخت خود ژاپن بود من هنوزم گیرم بیاد از اونا میخرم از تمام این دستگاهها جدید و قدیم بهتره.دوستم از اونها داره تفاوت اون با بقیه دستگاهها آشکاره.

ببخشید من واقعن درباره ی اسلیم تعجب کردم که سونی با این همه سابقه اومده باشه کیفیت نسخه ی اسلیم کنسول رو اینطوری خراب کنه! از طرفی پرو قبل از اومدن اسلیم تأیید شده بود یعنی پرو چیزی نبوده که بخاطر عملکرد ضعیف تر اسلیم نسبت به معمولی اومده باشه تا جبران کنه!
منبع معتبری درباره ی مشکلات اسلیم دارید؟ (منظور از سایت های معتبر گیم)

Sent from my Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
ببخشید من واقعن درباره ی اسلیم تعجب کردم که سونی با این همه سابقه اومده باشه کیفیت نسخه ی اسلیم کنسول رو اینطوری خراب کنه! از طرفی پرو قبل از اومدن اسلیم تأیید شده بود یعنی پرو چیزی نبوده که بخاطر عملکرد ضعیف تر اسلیم نسبت به معمولی اومده باشه تا جبران کنه!
منبع معتبری درباره ی مشکلات اسلیم دارید؟ (منظور از سایت های معتبر گیم)

Sent from my Tapatalk
بلییی اسلیم تو بعضی بازیا اف فریم داره تو پستهای قبلی هست!!!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان همه با انلاین مشکل دارن؟ سرعت نتم عالی بالای ۳۰ مگ اپلودم ۱۵ مگ باز موقع وصل شدن میگه سرعت داولندو ۱ کیلو بایت!!!!
اپلووود ۲۰ مگ

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
بلییی اسلیم تو بعضی بازیا اف فریم داره تو پستهای قبلی هست!!!
من اسلیم دارم و برادرم فت
گرافیکی ترین بازیارو رو هر دو تست کردم و تفاوتی ندیدم
یا افت فریمی نبوده یا اگر بوده تو هردو بوده
دوستان همه با انلاین مشکل دارن؟ سرعت نتم عالی بالای ۳۰ مگ اپلودم ۱۵ مگ باز موقع وصل شدن میگه سرعت داولندو ۱ کیلو بایت!!!!
اپلووود ۲۰ مگ
آره واسه منم همینطوریه
ولی مهم نیست من راحت بازی میکنم مشکلی نداره

Sent from my E6833 using Tapatalk

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
من اسلیم دارم و برادرم فت
گرافیکی ترین بازیارو رو هر دو تست کردم و تفاوتی ندیدم
یا افت فریمی نبوده یا اگر بوده تو هردو بوده
آره واسه منم همینطوریه
ولی مهم نیست من راحت بازی میکنم مشکلی نداره

مرسی الان بهش bounty hunter خیلی طول میکشههه کسیم پیدا نمیکنه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
آره همه مداش جز team death match خیلی دیر پیدا میکنه
پیشنهادم همون team death match هست هم بهترین مود هم خیلی سریعه

راستی الان دیدم ربطی به ما نداره م کشل از نوتی داگ هست!!!
همه دنیا باهاش مشکل دارن

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
یعنی چیز خاصی نسبت به انچارتد4 برام نداره همون گیم پلی و همون گرافیک بازی برای خودش یه بازی عالی من گفتم برای من جالب نیست توجه کن نظر شخصی

• Like
Reactions: James Bond

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان کسی عکسی چیدی نداره که تمام گنجهای میخفی تو نقشه رو نشون بده همشو بگیرم!
خسته شدم از بس رفتم و گشنم تا صدا بده و بنده پیداشون کنم

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
با اینکه نیل و بروس حضوری در ساخت بازی نداشتن ولی بقیه تیم خیلی خوب از پس کار بر اومدن . بازی رو می شه ترکیبی از همه نسخه های انچارتد دونست از تعقیب و گریز هاش گرفته تا انواع قسمت های اکشن و معما و ... فقط نکته خیلی حیرت انگیز بازی پیشرفت چشمگیر گرافیک بازی نسبت به نسخه اصلی بود ! این تیم با Tlou 2 می خواد چیکار کنه !!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر