Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
دوستان این بازی مرده؟
کسی هست نسخه pc رو بازی کنه ممنون میشم ادد کنه مارو
بازی که اصلا نمرده، بیشتر از پیش طرفدار . پلیر داره.
40 تا 50.000 پلیر روزانه داره تو استیم،همواره در حال بزرگتر شدن هست،2017 هم که آپدیت بزرگ و فوق العاده ای دادن.

• Like
Reactions: azaramir

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من بازی میکنم خیلی هم سریع دارم میرم جلو
خواستی ادد کنی با هم بریم
Steam Community :: Kevin Gates
سلام .لول چند هستی الان کلن داری . دوست ایرانی داری یا تنها بازی میکنی. ( من کلن هم دارم)
چون من قبلا بازی میکردم چند نفر ایرانی بودن. لول 11 هستم .کارتهای خوبی هم دارم هم خرید کردم.تو این بازی کارت قوی نداشته باشی زود میمیری یا دمیج ضعیف داری .کلا برا داشتن کارتهای قوی و گرون هم باید کلی بازی کنی یعنی پیشرفت کنی تا به سیاره یکی مونده به اخری اسمش یادم نیست .اونم باید 3 تا 4 نفری بری تا یه در باز کنی (کلید هم راندو هست) که راندوم 4تا کلید هست با یکی باز میشه و راندوم کارت بهت میده و باید چندین بار 10 تا 20 بار بری تا چند کارت خوب گیرت بیاد. و گرون هم هستن .
بازی هم هر چند روز اپدیت میده.
1 ماه هست که بازی حذف کردم .ولی میخوام دوباره ادامه بدم (ولی 4 نفر گیمر نباشه نمیشه بازی کرد یا 4 نفر هم دیگه رو ساپورت کنن تا بشه پلی کرد (البته الان با لول 11 و کارتهای خوب تنها میتونم همه سیاره ها رو تنها برم و برگردم همه سیاره ها رو هم باز کردم.فقط تنهایی نمیشه بازی ادامه داد (چند نفر ایرانی بودن هرکس برا خودش داستان جلو میرفت یا زمان متفاوت انلاین میشدن .بازی به جز داستان چند بخش جدا داره که خیلی جذاب هست و هر 30 مین یا 40 یا مین تموم میشه و عوض میشه با رفتن به اون ماموریت ها میتونی ایتم جمع کنی لباس یا سلاح یا میتونی کرفت کنی یا بفروشی
من روزی 30 یا 40 پریم ایتم میفروختم .پریم هم از بازی نخریدم از شاپ بازی.
یه کلن کامل هم دارم واسه ساخت ساز اسلحه تقریبا 2 ماه طول میکشه تا کامل بشه یه کلن
میتونی پرو فایلم رو ببینی به اسم oolio.kin می تونی همه مشخصات کارکتر رو ببینی.
داشتم سعی میکردم لول 13 برسم یه سلاح کامل لول 13 کرفت کردم که باید 4 تیکه از سلاح رو جمع کنی که برا من اتفاقی قطعه هاش تو مراحل مختلف دراپ شدن (تو بازی نمیتونی لول بلاتر از خودت بخری یا بفروشی به لول پایین تر.احتمالا لول 12 رو رد کرده باشم فقط تست لول 12 رو نتونسته بودم رد کنم چون پوینت زیادی قبلش جمع کردم شاید 13 هم برسه پوینت هام
-------------------------------
کسی خواست میتونه از اینجا دانلود کنه دانلود بک آپ استیم بازی Warframe | مرکز بازی های آنلایندانلود بک آپ استیم بازی Warframe | مرکز بازی های آنلاین
...................................
دارم این نسخه 30.08.2017 دانلود می کنم .الان نسخه بازی چنده .چقدر از لانچر بازی باید دانلود کنم؟
این سایت قوانین جنگ گرفتم
این سایت هم داره دانلود نسخه نهایی بازی Warframe برای PC | دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sbAL1REZA

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
سلام .لول چند هستی الان کلن داری . دوست ایرانی داری یا تنها بازی میکنی. ( من کلن هم دارم)
چون من قبلا بازی میکردم چند نفر ایرانی بودن. لول 11 هستم .کارتهای خوبی هم دارم هم خرید کردم.تو این بازی کارت قوی نداشته باشی زود میمیری یا دمیج ضعیف داری .کلا برا داشتن کارتهای قوی و گرون هم باید کلی بازی کنی یعنی پیشرفت کنی تا به سیاره یکی مونده به اخری اسمش یادم نیست .اونم باید 3 تا 4 نفری بری تا یه در باز کنی (کلید هم راندو هست) که راندوم 4تا کلید هست با یکی باز میشه و راندوم کارت بهت میده و باید چندین بار 10 تا 20 بار بری تا چند کارت خوب گیرت بیاد. و گرون هم هستن .
بازی هم هر چند روز اپدیت میده.
1 ماه هست که بازی حذف کردم .ولی میخوام دوباره ادامه بدم (ولی 4 نفر گیمر نباشه نمیشه بازی کرد یا 4 نفر هم دیگه رو ساپورت کنن تا بشه پلی کرد (البته الان با لول 11 و کارتهای خوب تنها میتونم همه سیاره ها رو تنها برم و برگردم همه سیاره ها رو هم باز کردم.فقط تنهایی نمیشه بازی ادامه داد (چند نفر ایرانی بودن هرکس برا خودش داستان جلو میرفت یا زمان متفاوت انلاین میشدن .بازی به جز داستان چند بخش جدا داره که خیلی جذاب هست و هر 30 مین یا 40 یا مین تموم میشه و عوض میشه با رفتن به اون ماموریت ها میتونی ایتم جمع کنی لباس یا سلاح یا میتونی کرفت کنی یا بفروشی
من روزی 30 یا 40 پریم ایتم میفروختم .پریم هم از بازی نخریدم از شاپ بازی.
یه کلن کامل هم دارم واسه ساخت ساز اسلحه تقریبا 2 ماه طول میکشه تا کامل بشه یه کلن
میتونی پرو فایلم رو ببینی به اسم oolio.kin می تونی همه مشخصات کارکتر رو ببینی.
داشتم سعی میکردم لول 13 برسم یه سلاح کامل لول 13 کرفت کردم که باید 4 تیکه از سلاح رو جمع کنی که برا من اتفاقی قطعه هاش تو مراحل مختلف دراپ شدن (تو بازی نمیتونی لول بلاتر از خودت بخری یا بفروشی به لول پایین تر.احتمالا لول 12 رو رد کرده باشم فقط تست لول 12 رو نتونسته بودم رد کنم چون پوینت زیادی قبلش جمع کردم شاید 13 هم برسه پوینت هام
-------------------------------
کسی خواست میتونه از اینجا دانلود کنه دانلود بک آپ استیم بازی Warframe | مرکز بازی های آنلایندانلود بک آپ استیم بازی Warframe | مرکز بازی های آنلاین
...................................
دارم این نسخه 30.08.2017 دانلود می کنم .الان نسخه بازی چنده .چقدر از لانچر بازی باید دانلود کنم؟
این سایت قوانین جنگ گرفتم
این سایت هم داره دانلود نسخه نهایی بازی Warframe برای PC | دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای

من الان mastery 4 هستم و تنها بازی میکنم فعلا
اگر میتونی شما منو ادد کن من اسمتو تو بازی پیدا نکردم

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من الان mastery 4 هستم و تنها بازی میکنم فعلا
اگر میتونی شما منو ادد کن من اسمتو تو بازی پیدا نکردم
مستری 11 هستم . هنوز دارم بازی دان میکنم .معلوم نیست 1.5 گیگ باید از لانچر دان کنم خودش 1 روز وقت میبره از لانچر بازی کند دان میکنه.
میتونی اسم oolio-kin رو تو قسمت frends اد کنی (تایپ کن) بعد رو اسم کلیک کن بعد رو پرو فایل کلیک کن می بینی.
بعدا اومدم add میکنمت میارمت تو کلن
برا وارد شدن تو کلن باید یه کلید clan کرفت کنی 12 ساعت میشه که از شاپ بازی میگیری کلید کلن رو.
بعد که برات ارسال کردم تو کلن join میشی.
الان تو مستری 4 چند تا سیاره unlock کردی؟
خودم تند تند تا مستری 6 تا سیاره eris یکی مونده به اخری سریع همه رو انلاک کردم اینطوری خیلی بهتره و تو سیاره eris خیلی سریع لول اپ میشی پوینت بیشتری میگیری فقط هم تو یه قسمتش میری که خیلی هم سرگرمت میکنه همه اونجا میرن و همیشه 4 به 4 پر میشه تنها هم بری زود 4 نفر پر میشه
اگه خودم بیام میتونم تو سیاره های لول بالا ببرمت خیلی سریع لول اپ میشی بعد کارت هم زیاد دارم میتونم کارت های خوبی برات بدم کارکترت قویتر بشه همنین blu print میتونی بفروشی .هر هفته هم یه فروشنده تو rely ها میاد کارتهای قوی و کم یاب میفروشه که باید برا خریدش blu print جمع کنی بعد تو خود rely یه دستگاه برا فروش blu print هست که ازت میخره که پول فروشنده rely هست .با این پول دستگاه فقط میتونی از فروشنده relyخرید کنی.
با platinum هم میتونی عمومی با مردم خرید فروش کنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sbAL1REZA

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
مستری 11 هستم . هنوز دارم بازی دان میکنم .معلوم نیست 1.5 گیگ باید از لانچر دان کنم خودش 1 روز وقت میبره از لانچر بازی کند دان میکنه.
میتونی اسم oolio.kin رو تو قسمت frends اد کنی (تایپ کن) بعد رو اسم کلیک کن بعد رو پرو فایل کلیک کن می بینی.
بعدا اومدم add میکنمت میارمت تو کلن
برا وارد شدن تو کلن باید یه کلید clan کرفت کنی 12 ساعت میشه که از شاپ بازی میگیری کلید کلن رو.
بعد که برات ارسال کردم تو کلن join میشی.
الان تو مستری 4 چند تا سیاره unlock کردی؟
خودم تند تند تا مستری 6 تا سیاره eris یکی مونده به اخری سریع همه رو انلاک کردم اینطوری خیلی بهتره و تو سیاره eris خیلی سریع لول اپ میشی پوینت بیشتری میگیری فقط هم تو یه قسمتش میری که خیلی هم سرگرمت میکنه همه اونجا میرن و همیشه 4 به 4 پر میشه تنها هم بری زود 4 نفر پر میشه
اگه خودم بیام میتونم تو سیاره های لول بالا ببرمت خیلی سریع لول اپ میشی بعد کارت هم زیاد دارم میتونم کارت های خوبی برات بدم کارکترت قویتر بشه همنین blu print میتونی بفروشی .هر هفته هم یه فروشنده تو rely ها میاد کارتهای قوی و کم یاب میفروشه که باید برا خریدش blu print جمع کنی بعد تو خود rely یه دستگاه برا فروش blu print هست که ازت میخره که پول فروشنده rely هست .با این پول دستگاه فقط میتونی از فروشنده relyخرید کنی.
با platinum هم میتونی عمومی با مردم خرید فروش کنی.

من برا اولین بار از لانچر 400 مگ بیشتر دانلود نکرد

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من برا اولین بار از لانچر 400 مگ بیشتر دانلود نکرد
حتما نسخه 18 گیگ دان کردی الان از تو سایت حذف شده تو etthad.ir برا من نسخه 16.5 گیگ هست دان میکنم
هر چند روز هم اپدیت میده.
......................................
بهترین کلاس قوی تو warframe کلاس rahino هست مثل واریور هست یه اسکیل skin iron armor داره که ضربه بهش اثر نداره تا زمانی که کامل زربه بخوره هیچیش نمیشه با کارت هم میشه کارکتر خیلی قوی کرد کلا برا خودش یه قول قوی میشه به یه زربه پا میتونی تا شعاع 30 متری لول های 5 تا 30 بکشی کلی هم استامینا داری کلا خیالت راحته با چندبارضربه زدن میتونی لول 40 تا 45 هم بکوشی کلا بازی برات اسون میشه . کلاس rahino رو هم میشه همون اول تو سیاره دوم یا سوم میشه ست کلاس جمع کرد بعد کرفت کنی تا 3 روز خودمون طول میکشه تا کلاس rahino رو بگیری

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
من بعضی وقتا سر میزنم ایدی abyasلول 14
rahinoیه هیرو تانکه بهترین هیرو تو بازی نیست باید ببینی چی بکارت میاد با اون بری برای شروع که خوبه اما تو لولا بالا بیشتر دمیج بدردت میخوره تا تانک یه هو میبینی کلی دشمن روتن اسپیلاتم فقط واسه دفاع کردن بازیو باختی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر