PlayStation Knack II

Knack II

Developer: SIE Japan Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platform: PlayStation 4 (exclusive)
Release: 5 September 2017
Genre: Action, platformer, Beat'em up
Mode: Single-player, multiplayer

51BK6ALJ-3L.jpg

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دستت درد نکنه ولی این بازی تاپیک زدن نمیخواست با توجه به استقبال کم تو همون تاپیک نسخه قبلی بحث میکردن بروبچ

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
اول تشکر از همه دوستان مخالف و موافق که نظر دادند.
در کل بازی رو برای تفریح بازی میکنیم و برای سن بالاترها که میخواهند از تنشها و استرسهای دنیا دور باشند و یه بازی سر راست بزن بزن انجام بدهند و حوصله و اعصاب خرده کاری و جزییات بیش از اندازه گیم پلی های مدرن رو ندارند ، عالی هستش.
اگر به عنوان بازی پلتفرم یا داستانی سراغش بری توی ذوقت میخوره و نا امیدت میکنه ولی اگر با پیش زمینه بازی Beat'em up سراغش بری لذت بخش هستش مخصوصا برای نسل من که با بازیهای Beat'em up کنسول سگا مگادرایو بزرگ شدند بازیهایی مثل "دبل دراگون" - "شورش در شهر" - "دوکلانتر" - "تبرطلایی"... رو بازی که نه زندگی کردند ، این بازی حال عجیب و دلچسبی داره.
در مجموع ، دوست داشتن بازی یه چیز سلیقه ای هستش.حالا یه بازی رو از هر 100 نفر 90 نفر دوست دارند و بازی موفقی میشه مثل آنچارتد و یه بازی رو از هر 100 نفر 10 نفر دوست دارند و بازی ناموفق هستش مثل نَک ولی بازم به عقیده اون 10 نفر احترام بذاریم.مثل سونی که همون طور که دنباله های موفق خودشو ادامه میده ، به سلیقه گروه کوچکی که نَک رو دوست داشتند احترام گذاشت و شماره دو رو هم منتشر کرد.
میگن فیزیکیش اومده 230 تومن کسی از دوستان تهیه کرده؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
فکر کنم درستش کردن
نه مثل اینکه هنوز رایگانه :D نئوگف رو نگاه کن..ملت هنوزم دارن میگیرن :D : Knack 2 FREE on New Zealand PSN
منم الان گذاشتم دانلود شه...اگه سونی پسش نگیره (که با این وضعیتی که ملت دارن اکانت میسازن احتمالش زیاده :D)، فک کنم این هفته با Knack II باید سر کنم :D
فک کنم توی ریجن استرالیا هم رایگانه چون چند نفر بهش اشاره کردن...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
نه مثل اینکه هنوز رایگانه :D نئوگف رو نگاه کن..ملت هنوزم دارن میگیرن :D : Knack 2 FREE on New Zealand PSN
منم الان گذاشتم دانلود شه...اگه سونی پسش نگیره (که با این وضعیتی که ملت دارن اکانت میسازن احتمالش زیاده :D)، فک کنم این هفته با Knack II باید سر کنم :D
فک کنم توی ریجن استرالیا هم رایگانه چون چند نفر بهش اشاره کردن...
پسر من الان رفتم رایگان گرفتمش:|
35 گیگ حجمشه 6 گیگشم دانلود بشه میتونی بازی کنی
ولی من فکر نمیکنم اینا بذارن ما بازیش کنیم مثل جریان رایگان شدن فالوت 4 رو استور ایکس باکس که بازی رو پس گرفتن
البته یک راه داره اونم اینه که افلاین بازیش کنی تا تموم شه
حالا شانس من اکانتم رو یه کنسول دیگه اکتیوه امیدوارم تا ظهر درستش نکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر