طراحی اتاق بازی Gaming Room design

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام.
دوستان این اسکین رو برای PS4 ام انتخاب کنم خوبه؟ کلا نظرتون درباره رنگش چیه؟ پینشنهاد دیگه ای دارید؟
بعد برای دسته میشه مثل توی عکس اسکین گرفت؟ یا باید طرح خود دسته باشه؟
lgmg_download_(2).jpg
اسکین از نظر من وواقعا خوش رنگ وجالبه @
دسته هم اسکین میتونه باشه و اینم اسکینه

• Like
Reactions: sa-sot1

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
اسکین از نظر من وواقعا خوش رنگ وجالبه @
دسته هم اسکین میتونه باشه و اینم اسکینه
همین ی اسکین میدونید قیمتش تا چه حدودی میشه؟
اصل و تقلبی داره؟
اسکین دسته،من اصلا ندیدم اما اگه منظورتون محافظ هست:
xr19_geeek-ps4-controller-silicone-beschermhoes-cover-s.jpg
به خوشگلی اونی که توی عکس فرستادم نیست..! چون محافظ کامل نارنجیش میکنه اما توی عکس شیک تره...خیلـــــــــی شیک تر.
پ.ن:اگه کسی میدونه از کجا تهیه کنم (تهران) ممنون میشم بهم بگه چون اکثر سایت ها و فروشگاه ها اسکیناشون عکس از بازی هاست و رنگی ندارن.!

آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
همین ی اسکین میدونید قیمتش تا چه حدودی میشه؟
اصل و تقلبی داره؟
اسکین دسته،من اصلا ندیدم اما اگه منظورتون محافظ هست:
xr19_geeek-ps4-controller-silicone-beschermhoes-cover-s.jpg
به خوشگلی اونی که توی عکس فرستادم نیست..! چون محافظ کامل نارنجیش میکنه اما توی عکس شیک تره...خیلـــــــــی شیک تر.
پ.ن:اگه کسی میدونه از کجا تهیه کنم (تهران) ممنون میشم بهم بگه چون اکثر سایت ها و فروشگاه ها اسکیناشون عکس از بازی هاست و رنگی ندارن.!
آره جنس درجه یک و دو و 3 داره از نظر کیفتیت چاپ و برچسب و دقیق بودن
اسکین داریم حدود 150 در میاد اکین های سطح پاین 20 تومن هم گیر میان
7-600x695.jpg

مثلا این بالای جز جنس ها خیلی خوب هست که 100 قیمت داره اما اسکینی که شما انتخاب کردید اسکین ساده ای هست و فقط نیاز جنس خوب پیدا کنید متاسفانه من تهران نیستم و اطلاع ندارم کجا میتونید تهیه کنید

• Like
Reactions: sa-sot1

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام
آقا یه سوال
نور باید چجوری تنظیم کنیم ک چشمو اذیت نکنه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
کلا تنظیم نور با توجه به نوع مانیتور/تیوی ، فاصله از صفحه نمایش ، نوع پنل صفحه نمایش ، کیفیت تصویر، رزولیشن خروجی باید مچ و هماهنگ کنی برا همین بهترین کاری که شما میتونی انجام بدی اینه که خودت نور و اینقدر کم و زیاد کنی تا به حالت ایده آل برا چشم ها برسی البته علاوه بر روشنایی باید به نیم نگاهی هم به کنتراست تصویر (نسبت روشن‌ترین و تاریک‌‌ترین نقطه) هم داشته باشی.

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
کلا تنظیم نور با توجه به نوع مانیتور/تیوی ، فاصله از صفحه نمایش ، نوع پنل صفحه نمایش ، کیفیت تصویر، رزولیشن خروجی باید مچ و هماهنگ کنی برا همین بهترین کاری که شما میتونی انجام بدی اینه که خودت نور و اینقدر کم و زیاد کنی تا به حالت ایده آل برا چشم ها برسی البته علاوه بر روشنایی باید به نیم نگاهی هم به کنتراست تصویر (نسبت روشن‌ترین و تاریک‌‌ترین نقطه) هم داشته باشی.
من به خود tv خیلی ور رفتم
Ips 4k 49"lg uh850
منم حدودا ۲متر فاصله دارم
نور اتاقم طول روز زیاده آفتاب خوره
نور محیط باید پشت به تصویر باشه؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
من به خود tv خیلی ور رفتم
Ips 4k 49"lg uh850
منم حدودا ۲متر فاصله دارم
نور اتاقم طول روز زیاده آفتاب خوره
نور محیط باید پشت به تصویر باشه؟

پس اگه نور اتاقتون زیاده بهتره که روشنایی روی 60 یا 70 بزارید ( نهایت 50 ) ، در غیر این صورت با زیاد کردن هرچی بیشتر روشنایی به خصوص توی روز تصویر واضحی از تیوی بدست نمیاد.
والا بهترین کار اینه که نور مستقیم به تیوی نخوره ولی از اون طرف هم اگه نور پیشت تصویر باشه در مدت زمان باعث چشم درد میشه ، بهتره که چینش اتاق رو طوری درست کنید که نور نه مستقیم و نه پشت به تیوی باشه.

• Like
Reactions: eeeeee and snoko

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
پس اگه نور اتاقتون زیاده بهتره که روشنایی روی 60 یا 70 بزارید ( نهایت 50 ) ، در غیر این صورت با زیاد کردن هرچی بیشتر روشنایی به خصوص توی روز تصویر واضحی از تیوی بدست نمیاد.
والا بهترین کار اینه که نور مستقیم به تیوی نخوره ولی از اون طرف هم اگه نور پیشت تصویر باشه در مدت زمان باعث چشم درد میشه ، بهتره که چینش اتاق رو طوری درست کنید که نور نه مستقیم و نه پشت به تیوی باشه.
داداش دمت گرم
اقا داشتم جابجاش میکردم حالا تلویزیون یورش فشار اومد بش یورش دوتا لکه افتاده ک روشن میکنم سیاهه انگاری ضربه خورده کاریش میشه کرد برگرده؟

• Like
Reactions: mikelwar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر