سریال Stranger Things [اسپویل تا آخرین اپیزود آزاد می باشد]

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
الان اين سريال كه همش با هم مياد، داستان پيچيده و مهمى هم كه نداره، طرفداران ان چنانى هم نداره مثل سريال هاى بزرگ، قضيه تاپيك جداش چيه؟!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
الان اين سريال كه همش با هم مياد، داستان پيچيده و مهمى هم كه نداره، طرفداران ان چنانى هم نداره مثل سريال هاى بزرگ، قضيه تاپيك جداش چيه؟!

ناراحتی تایپک نیای!؟:p:p:p:p
بخاطر این که برعکس حرف شما سریال پرطرفداریه و داستان پیچیده ای طبق تریلراش معلومه میخواد در این فصل توضیح بده ، به نظرم یک تاپیک جدگانه میخواد. این سریال متاسفانه و خوشبختانه اینقدر از سال پیش بزرگ و اورریت شده که در تویتتر و فیس بوک بیش از سه میلیون جمعا فولئر داره و مدام حرف از استرنجز تینگز میشه و نامزد 18 بخش امی هم شده. (از این مهم تر) سریال از این معروف تر:-?:-?. قطعا سال پیش که فکر نکنم شما یادتون بیاد این سریال در تابستون سال پیش غوغایی به پا کرد و تا ده ها صفحه در تاپیک سریال در موردش بحث شد و کسی نقدش هم گذاشت. اپیزودهاش با هم میاد دلیل نمیشه که تاپیک جداگانه ای داشته باشه!

طرفدار نداره طرفداراش با اومدن فصل دوم زیادتر میشه نگران اون نباش:)>-

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
ناراحتی تایپک نیای!؟:p:p:p:p
بخاطر این که برعکس حرف شما سریال پرطرفداریه و داستان پیچیده ای طبق تریلراش معلومه میخواد در این فصل توضیح بده ، به نظرم یک تاپیک جدگانه میخواد. این سریال متاسفانه و خوشبختانه اینقدر از سال پیش بزرگ و اورریت شده که در تویتتر و فیس بوک بیش از سه میلیون جمعا فولئر داره و مدام حرف از استرنجز تینگز میشه و نامزد 18 بخش امی هم شده. (از این مهم تر) سریال از این معروف تر:-?:-?. قطعا سال پیش که فکر نکنم شما یادتون بیاد این سریال در تابستون سال پیش غوغایی به پا کرد و تا ده ها صفحه در تاپیک سریال در موردش بحث شد و کسی نقدش هم گذاشت. اپیزودهاش با هم میاد دلیل نمیشه که تاپیک جداگانه ای داشته باشه!

طرفدار نداره طرفداراش با اومدن فصل دوم زیادتر میشه نگران اون نباش:)>-
نه واسم عجيب بود اخه . وگرنه خودمم طرفدارشم و منتظر فصل دومشم.
فكر ميكردم فقط سريال هاى دنباله دار بزرگى مثل got و wd تاپيك دارن !

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
نه واسم عجيب بود اخه . وگرنه خودمم طرفدارشم و منتظر فصل دومشم.
فكر ميكردم فقط سريال هاى دنباله دار بزرگى مثل got و wd تاپيك دارن !

حتما در اینترنت جستجو کن که راز هایی ازتریلر کشف شده که دهن آدم رو باز میکنه

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
با توجه به این عکس مشخص شد که این الون است :

Stranger-Things-s2-character-posters-5-600x889.jpg

rs_1024x759-170206061224-1024.stranger-things-season-2.ch.020617.jpg

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
من چند روز پيش بعد از يكسال براي بار دوم فصل ١ رو ديدم
واقعا كار اين دوتا برادر سازنده ي سريال عاليه
آدم قشنگ ميفهمه كه اين دوتا دلي و از ته دل اين سريال رو ساختن و به فكر هورا كشيدن و معروف شدن و اين كارا نبودن!
فيلمبرداري مثلِ كاراي اسپيلبرگِ تقريبا
تدوين درست و حسابي،
بازي بازيگرا در حد عالي
فضاسازي بي نظير دهه ٨٠ و همچنين موسيقي متن خوب،
هر عاشق فيلم و سريالي و همچنين
هركسي كه به دهه ي ٨٠ و ٩٠ علاقه داره رو به سمت خودش ميكشونه!
بي نهايت منتظر فصل دوم هستم
و اميدوارم مثل فصل ١ نظر هواداران و منتقدها رو جلب كنه
فقط يه چيزي كه باعث شده اين سريال كمتر ديده بشه
احتمالا بخاطر اين هست كه خيليا فكر ميكنن چون نقش اول هاي سريال چندتا بچه هستند، اين سريال واسه نوجوونا درست شده!
در صورتي كه اصلا اينطوري نيست
و يه مشكلي هم كه نتفليكس داره، آمار بيننده هاي سريال رو اعلام نكرده يا اينكه من نميدونم!
خيلي دوست دارم بدونم كه مثلا اين سريال بيشتر ديده شده يا يه چيزي مثلHouse of Cards يا 13 Reason Why!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
من چند روز پيش بعد از يكسال براي بار دوم فصل ١ رو ديدم
واقعا كار اين دوتا برادر سازنده ي سريال عاليه
آدم قشنگ ميفهمه كه اين دوتا دلي و از ته دل اين سريال رو ساختن و به فكر هورا كشيدن و معروف شدن و اين كارا نبودن!
فيلمبرداري مثلِ كاراي اسپيلبرگِ تقريبا
تدوين درست و حسابي،
بازي بازيگرا در حد عالي
فضاسازي بي نظير دهه ٨٠ و همچنين موسيقي متن خوب،
هر عاشق فيلم و سريالي و همچنين
هركسي كه به دهه ي ٨٠ و ٩٠ علاقه داره رو به سمت خودش ميكشونه!
بي نهايت منتظر فصل دوم هستم
و اميدوارم مثل فصل ١ نظر هواداران و منتقدها رو جلب كنه
فقط يه چيزي كه باعث شده اين سريال كمتر ديده بشه
احتمالا بخاطر اين هست كه خيليا فكر ميكنن چون نقش اول هاي سريال چندتا بچه هستند، اين سريال واسه نوجوونا درست شده!
در صورتي كه اصلا اينطوري نيست
و يه مشكلي هم كه نتفليكس داره، آمار بيننده هاي سريال رو اعلام نكرده يا اينكه من نميدونم!
خيلي دوست دارم بدونم كه مثلا اين سريال بيشتر ديده شده يا يه چيزي مثلHouse of Cards يا 13 Reason Why!

, تو ویکپدیا زده که فصل اول سریال میانگین 40 میلیون نفر ببینده داشته و رکورد تعداد بیینده رو سال پیش از آن خود کرده. امسال 13 Reasons why با میانگین 20 میلیون تماشاچی بوده است

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان چه فیلمایی تو حال و هوای همین سریال و فیلمای اسپیلبرگ که در مورد آدم فضاییا و یه چیزی تو مایه های سوپر 8 هست یا مثل ای تی؟اگر مثل همین سریال یا سوپر 8 مثلا تو دهه 80 و اینا هم که باشن که خیلی بهتره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر