Batman: Return to Arkham

m0p5il9hu5e56b90zic1.jpg

نام: Batman: Return to Arkham
ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
استودیو سازنده: Rocksteady Studios
استودیو ریمستر کننده: Virtuos
پلتفرم ها: PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 5 مرداد / 26 July

امروز برادران وارنر به شایعات پایان داد و این عنوان را به طور رسمی معرفی کرد .
این باندل که شامل دو بازی Arkham Asylum و Arkham City است ، توسط Virtuos به طور کامل و توسط موتور Unreal Engine 4 بازسازی شده و همین طور شامل تمامی DLC های منتشر شده برای این عناوین میباشد.
تاریخ انتشار این بسته ، 26 جولای است و قیمت آن نیز پیشبینی میشود $49.99 باشد .

Batman: Arkham Asylum Remastered

Batman: Arkham City Remastered

Packshots

44850367011724997835.jpg

Batman: Return to Arkham - Welcome to the Madhouse
Download 1080p
Download 720p

آخرین ویرایش:

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
من بازی رو دیجیتالی گرفتم
آرخام سیتی زده حجم کل 36 گیگ
حجم برای شروع بازی 13 گیگ
این 36 گیگه شامل تیمارستان آرخام هم میشه یا نه؟
امکان داره کل آرخام سیتی 13 گیگ باشه ؟
یعنی 36 گیگ شامل دوتا بازی هم میشه؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
من بازی رو دیجیتالی گرفتم
آرخام سیتی زده حجم کل 36 گیگ
حجم برای شروع بازی 13 گیگ
این 36 گیگه شامل تیمارستان آرخام هم میشه یا نه؟
امکان داره کل آرخام سیتی 13 گیگ باشه ؟
یعنی 36 گیگ شامل دوتا بازی هم میشه؟
اون 36 گیگ فقط حجم آرکهام سیتی هستش و ربطی به آرکهام اسایلوم نداره
حجم اسایلوم 25 گیگ هستش تا جایی که یادمه

• Like
Reactions: ClaP TraP

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بعد 6 سال از اولین باری که Arkham City رو پلی دادم ، حوصله کردم و حدود 24 ساعت ، بالاخره پرونده استوری و مراحل فرعی رو بستم :| خیلی خجالت اوره واقعا ...

به نظرم کار درستی کردی واقعا مراحل فرعی این نسخه خیلی نسبت به اون Arkham night و تانک بازیش سر بود

• Like
Reactions: mobile1199

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
به نظرم کار درستی کردی واقعا مراحل فرعی این نسخه خیلی نسبت به اون Arkham night و تانک بازیش سر بود

اتفاقا من به نظرم داداش ماموريتاي فرعي آركهام نايت بهترين تو كل اين سري بود و ميزاشت با شخصيتايي علاوه بر بتمن هم بازي كني و بهترينشم اين بود كه برخلاف تمام بازي هاي جهان باز يا نيمه باز بودنشون ققط براي بيشتر كردن زمان گيم پلي نبود و كاملا در راستاي داستان اصلي پيش ميرفت. طوري كه بعضي وقتا بايد حتما داستان اصلي رو پيش ميبردي تا ماموريتاي فرعي بيشتري باز ميشد و اوجشم آخرش بود كه پايان اصلي را به شرط تموم كردن همه ماموريت فرعي ها نشون ميداد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اتفاقا من به نظرم داداش ماموريتاي فرعي آركهام نايت بهترين تو كل اين سري بود و ميزاشت با شخصيتايي علاوه بر بتمن هم بازي كني و بهترينشم اين بود كه برخلاف تمام بازي هاي جهان باز يا نيمه باز بودنشون ققط براي بيشتر كردن زمان گيم پلي نبود و كاملا در راستاي داستان اصلي پيش ميرفت. طوري كه بعضي وقتا بايد حتما داستان اصلي رو پيش ميبردي تا ماموريتاي فرعي بيشتري باز ميشد و اوجشم آخرش بود كه پايان اصلي را به شرط تموم كردن همه ماموريت فرعي ها نشون ميداد
تکراری بود برای من واقعا جذابیتی نداشت خیلیاشم احساس میکردم قبلا رو بتمن ارکام سیتی رفتم زیاد حوصله نکردم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

ارکهام نایت هم انصافا گیم بی نظیری بود و به وضوح میشد دید راک استدی چه زحمتی کشیده بود تا از گیم پلی ارکهام سیتی برسه به یه چیز فوق العاده مثل ارکهام نایت.
ولی این موردی رو که اشاره کردید قبول دارم . دو سال پیش تقریبا همین موقع ها ، ارکهام نایت رو هم سعی داشتم ۱۰۰٪ کنم ولی به قدری یک سری از ماموریت های فرعیش (علی الخصوص تانک ها و تعقیب نیروهای arkham knight) خسته کننده و الکی طولانی بود که سیو رو درجا پاک کردم و فقط اچیومنت هاش موند رو اکانتم ...
به تمام عزیزانی که هنوز نتونستن این شاهکار رو تموم کنن ، پیشنهاد میکنم حتما این کار رو انجام بدن . فکر کنم حداکثر تو ۷۲ ساعت بشه تمام اچیومنت ها رو گرفت ( ۲۴ ساعت گیم اصلی ، ۲۴ ساعت هم نیو گیم پلاس و ۲۴ ساعت بقیه هم DLC هارلی و چلنج ها )
اگه خدا کمک کمه و وقت داشته باشم باز ، اولین کاری که میکنم گرفتن کل اچیو های این گیمه ...

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا بازی توی استور‌پلی استیشن تخفیف مشتی خورده شده ۱۰ دلار.مشکلاتی که بازی ریمستر داشت حل شده؟ فریم ریت و..؟

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود

اقا بازی توی استور‌پلی استیشن تخفیف مشتی خورده شده ۱۰ دلار.مشکلاتی که بازی ریمستر داشت حل شده؟ فریم ریت و..؟
مشکلات فریم ریت تمام و کمال حل شده ، ولی خب رزولوشن 1080 native نیست و برای کسانی که رو مانیتور پلی میدن ، ممکنه یکم تو ذوق بزنه .

سلام
ببخشید تاپیک زیرخاکی اوردم بالا.این بتمن تیل تیل هیچ طرفدار نداره و تردی؟
طرفدار نداره ؟! :-/

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
درود

مشکلات فریم ریت تمام و کمال حل شده ، ولی خب رزولوشن 1080 native نیست و برای کسانی که رو مانیتور پلی میدن ، ممکنه یکم تو ذوق بزنه .

طرفدار نداره ؟! :-/
نمیدونم هیچ تردی نداره تو بازی سنتر برا بحث

• Like
Reactions: ehsan M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر