PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
داداش اونا کاری ندارن که اکثریت کدوم کنسول رو دارن، خودشون گفتن هر کی گرافیک بهتر میخواد پرو هر کی پایین تر میخواد معمولی که منطقی هست
حالا این دلیل نمیشه کسی که پرو نداره بهونه های الکی بیاره و بگه نه دوتاش یکیه
اقا تا کی میخواید از واقعیت فرار کنید
کسی داشته باشه یا نداشته باشه فکر نمیکنم ربطی به شما داشته باشه که حرفی بزنی یا نه!من داشته باشمم مثل یه عده عقده نشون دادن اموالمو ندارم که بقیه که ندارنو بخوام خرد کنم!
تا الان بازیا اونقدر تفاوت نداشتن که 40-50 میلیون مجبور بشن برن پرو بخرن حرف من نیست حرف گیم اسپات و cnet و بقیه کارشناسای این کاره!گرافیک بهترم تا الان رو رزولوشن بهتر یا فریم ثابت بوده که اصلا ارزش صددرصد خریدو تا الان نداشته!خود سازنده GOW با اون گرافیکش گفت بیس بازی روی PS4 هست و مسلما بقیه بازیای انحصاری که از قبل از معرفی پرو در حال ساخت بودن بیسشون ps4ه نکنه شما از امثال کوری بارلاگم بیشتر میفهمی؟
انحصاری جدیدیم بخواد ساخته بشه معلوم نیست تفاوت چقدر باشه و بازم اون موقع نمایشا مشخص میکنه و اینکه تا اون زمان مطمینن به نسل جدید نزدیک شدیم و دارنده ps4 ترجیح میده کنسول نسل بعدی بخره تا یه میان نسلی و بعدش مجبور بشه نسل بعدیو بخره!
تو این فروم هزارماشالله اینقدر کارشناس فنی داریم که حرف خود سازندرم یه چیز دیگه برداشت میکنن.خوبه ویدیوها موجوده و حتی خود من با پرو میتونم تست کنم که بعد یه عده که لذتشون به رخ کشیدن اموالشون به بقیس میان فکت صادر میکنن.همه تو این فروم تو شرکتای سازنده اشتباه میگن فقط این کارشناسا درست میگن :))

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
داداش اونا کاری ندارن که اکثریت کدوم کنسول رو دارن، خودشون گفتن هر کی گرافیک بهتر میخواد پرو هر کی پایین تر میخواد معمولی که منطقی هست
حالا این دلیل نمیشه کسی که پرو نداره بهونه های الکی بیاره و بگه نه دوتاش یکیه
اقا تا کی میخواید از واقعیت فرار کنید
خوب اونو واسه بازار گرمی گفت شما هر موقع واقعا تفاوت فاهشی دیدی تو بازیا پرو به منم بگو!!!!
منم با همین ایده خریدم اما پشیمون شدم
hdr هم که حقیقتا چیز خاصی نیست! بعضی تی ویام حالت گیمینگ و افزایش رنگ دارن
مونده حالا حالا اینا بخوااان تفاوت رو جدا کنن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
کسی داشته باشه یا نداشته باشه فکر نمیکنم ربطی به شما داشته باشه که حرفی بزنی یا نه!من داشته باشمم مثل یه عده عقده نشون دادن اموالمو ندارم که بقیه که ندارنو بخوام خرد کنم!
تا الان بازیا اونقدر تفاوت نداشتن که 40-50 میلیون مجبور بشن برن پرو بخرن حرف من نیست حرف گیم اسپات و cnet و بقیه کارشناسای این کاره!گرافیک بهترم تا الان رو رزولوشن بهتر یا فریم ثابت بوده که اصلا ارزش صددرصد خریدو تا الان نداشته!خود سازنده GOW با اون گرافیکش گفت بیس بازی روی PS4 هست و مسلما بقیه بازیای انحصاری که از قبل از معرفی پرو در حال ساخت بودن بیسشون ps4ه نکنه شما از امثال کوری بارلاگم بیشتر میفهمی؟
انحصاری جدیدیم بخواد ساخته بشه معلوم نیست تفاوت چقدر باشه و بازم اون موقع نمایشا مشخص میکنه و اینکه تا اون زمان مطمینن به نسل جدید نزدیک شدیم و دارنده ps4 ترجیح میده کنسول نسل بعدی بخره تا یه میان نسلی و بعدش مجبور بشه نسل بعدیو بخره!
تو این فروم هزارماشالله اینقدر کارشناس فنی داریم که حرف خود سازندرم یه چیز دیگه برداشت میکنن.خوبه ویدیوها موجوده و حتی خود من با پرو میتونم تست کنم که بعد یه عده که لذتشون به رخ کشیدن اموالشون به بقیس میان فکت صادر میکنن.همه تو این فروم تو شرکتای سازنده اشتباه میگن فقط این کارشناسا درست میگن :))
حرف حساب ج نداره
عالییی

• Like
Reactions: ps34 and MO021

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115
اقا نداری، چرا زورت میاد=))

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
در واقع حق با دوطرف هستش.
با توجه به اینکه من فت و اسلیم و pro داشته و دارم و حقیقتا تجربه کردم.
هنوز از قدرتهای Pro استفاده نشده پس جزیات که ادعا میشه بیشتر تلقین هستش تا واقعیت یا حتی ادعای کیفیت بیشتر تو VR!!
دوستان عزیز سونی توی اسلیم اومد قیمت رو کم بکنه و مصرف برق رو کم بکنه ، بهینگی دستگاه کم شد و بعضی جاها کم آورد و افت فریم و چه و چه دیده شد برای جبرانش باز اومد Pro رو تولید کرد که با فت تفاوت معماری سخت افزاری نداره و فقط گرافیک 5 درصد بهبود داشته (اونم رو کاغذ) فقط تو بعضی صحنه های شلوغ افت فریم گرفته شده یا تو صحنه های خیلی نزدیک بافتها 5 درصد بهتر شده اونم نه تو همه بازیها.دوستان احتمالا یادشون هست یه سری PS4 فت اومده بود 500 گیگ که ساخت خود ژاپن بود من هنوزم گیرم بیاد از اونا میخرم از تمام این دستگاهها جدید و قدیم بهتره.دوستم از اونها داره تفاوت اون با بقیه دستگاهها آشکاره.

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115
در واقع حق با دوطرف هستش.
با توجه به اینکه من فت و اسلیم و pro داشته و دارم و حقیقتا تجربه کردم.
هنوز از قدرتهای Pro استفاده نشده پس جزیات که ادعا میشه بیشتر تلقین هستش تا واقعیت یا حتی ادعای کیفیت بیشتر تو VR!!
دوستان عزیز سونی توی اسلیم اومد قیمت رو کم بکنه و مصرف برق رو کم بکنه ، بهینگی دستگاه کم شد و بعضی جاها کم آورد و افت فریم و چه و چه دیده شد برای جبرانش باز اومد Pro رو تولید کرد که با فت تفاوت معماری سخت افزاری نداره و فقط گرافیک 5 درصد بهبود داشته (اونم رو کاغذ) فقط تو بعضی صحنه های شلوغ افت فریم گرفته شده یا تو صحنه های خیلی نزدیک بافتها 5 درصد بهتر شده اونم نه تو همه بازیها.دوستان احتمالا یادشون هست یه سری PS4 فت اومده بود 500 گیگ که ساخت خود ژاپن بود من هنوزم گیرم بیاد از اونا میخرم از تمام این دستگاهها جدید و قدیم بهتره.دوستم از اونها داره تفاوت اون با بقیه دستگاهها آشکاره.
تفاوت 5 درصد:))

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
بیشتر نظرارو میخونم و زیاد تو بحث ها قاطی نمیشم ولی این دفعه دیگه جلو خودمو نگرفتم تا نظر ندم.
دوستی که میگی هر کی 4پرو خریده پشیمونه رو چه حسابی این حرف رو میزنی...
دوستی که میگی تفاوت 4و 4 پرو ناچیزه شما احتمالا 4پرو نداری
یه زمانی بود زمان نسل هفتم بروبچی که پی اس 3 داشتن میومدن به اکس باکس ی ها فخر میفروختن که اقا شما ها پول بازی اورجینال ندارید میرید 360 میخرید و جمله معروف گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده رو میگفتن. که البته اقتضای سنیشون بود و هیچ وقت نفهمیدن که شاید کسی که میره 360 میخره شاید به خاطر این باشه که واقعا عملکردش بهتر از پی اس 3 باشه فروش بیشترش هم که گویای مساله بود و همونطور که میدونید از لحاظ ترافلاپی هم 360 بهتر بود برا همین بازی بزرگی مثل red dead redemption رو اچ دی پخش میکرد و پی اس 3 نمیتونست.
الان هم میبینم خیلی ها تو گمراهین...داداش عزیز من خودم قبلا 4 معمولی داشتم بعد پرو خریدم گرون هم خریدم ولی ازش راضیم چون اختلاف گرافیکی جالبی داره با مدل معمولی به شرطی که تی وی 4k داشته باشید و گرنه تفاوتی نمیبینید بعضی ها هم از روی تعصب تو فروم مخصوص تی وی ها میان میگن فقط سونی که باید بگم بعضی از این سامسونگ ها عملکرد عالی تری دارن باید بگردید. من بازی یو اف سی 2 که اصلا از پرو پشتیبانی نمیکنه رو وقتی رو پرو بازی کردم حتی تو این بازی هم اختلاف گ افیکی رو با مدل معمولی داره کلا تو بازی لاست لگاسی اگه میخواید نهایت کیفیت رو ببینید باید تو پرو و تی وی 4k بازی کنید این حقیقته چرا کسایی که کنسول معمولی دارن باید پرو رو بکوبنه...فقط کافیه برای اولین بار پرو رو روشن بکنید تو منو و پنل دسترسی و رابط کاربری کنسول اختلاف رو متوجه میشید حالا تو بازی ها بماند اگر هم خواهان رنگ های پر رنگ هستید تو تنظیمات بزارید ار جی بی رو قسمت پر باشه و از حالت لیمیتید بیارید بیرون. حالت اچ دی ار هم که لاست لگاسی باز از بازی های دیگه عملکرد بهتری داره رنگ هارو کم رنگ تر ولی دلپذیر تر نشون میده ولی دلیل کم رنگیشو نفهمیدم. در کلا کنسول پرو الان بی نظیره ولی 4 معمولی هم انصافا عالیه...
در نهایت یه چیزی خارج از بحث بگم هر کی انچارتد میزنه یه توجهی هم به قسمت انلاینش کنه این بازی به همراه تایتان 2 و یواف سی 2 از بهترین مالتی ها ی پی اس 4 هستن

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115
بیشتر نظرارو میخونم و زیاد تو بحث ها قاطی نمیشم ولی این دفعه دیگه جلو خودمو نگرفتم تا نظر ندم.
یه زمانی بود زمان نسل هفتم بروبچی که پی اس 3 داشتن میومدن به اکس باکس ی ها فخر میفروختن که اقا شما ها پول بازی اورجینال ندارید میرید 360 میخرید و جمله معروف گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده رو میگفتن. که البته اقتضای سنیشون بود و هیچ وقت نفهمیدن که شاید کسی که میره 360 میخره شاید به خاطر این باشه که واقعا عملکردش بهتر از پی اس 3 باشه فروش بیشترش هم که گویای مساله بود و همونطور که میدونید از لحاظ ترافلاپی هم 360 بهتر بود برا همین بازی بزرگی مثل red dead redemption رو اچ دی پخش میکرد و پی اس 3 نمیتونست.
الان هم میبینم خیلی ها تو گمراهین...داداش عزیز من خودم قبلا 4 معمولی داشتم بعد پرو خریدم گرون هم خریدم ولی ازش راضیم چون اختلاف گرافیکی جالبی داره با مدل معمولی به شرطی که تی وی 4k داشته باشید و گرنه تفاوتی نمیبینید بعضی ها هم از روی تعصب تو فروم مخصوص تی وی ها میان میگن فقط سونی که باید بگم بعضی از این سامسونگ ها عملکرد عالی تری دارن باید بگردید. من بازی یو اف سی 2 که اصلا از پرو پشتیبانی نمیکنه رو وقتی رو پرو بازی کردم حتی تو این بازی هم اختلاف گ افیکی رو با مدل معمولی داره کلا تو بازی لاست لگاسی اگه میخواید نهایت کیفیت رو ببینید باید تو پرو و تی وی 4k بازی کنید این حقیقته چرا کسایی که کنسول معمولی دارن باید پرو رو بکوبنه...فقط کافیه برای اولین بار پرو رو روشن بکنید تو منو و پنل دسترسی و رابط کاربری کنسول اختلاف رو متوجه میشید حالا تو بازی ها بماند اگر هم خواهان رنگ های پر رنگ هستید تو تنظیمات بزارید ار جی بی رو قسمت پر باشه و از حالت لیمیتید بیارید بیرون. حالت اچ دی ار هم که لاست لگاسی باز از بازی های دیگه عملکرد بهتری داره رنگ هارو کم رنگ تر ولی دلپذیر تر نشون میده ولی دلیل کم رنگیشو نفهمیدم. در کلا کنسول پرو الان بی نظیره ولی 4 معمولی هم انصافا عالیه...
در نهایت یه چیزی خارج از بحث بگم هر کی انچارتد میزنه یه توجهی هم به قسمت انلاینش کنه این بازی به همراه تایتان 2 و یواف سی 2 از بهترین مالتی ها ی پی اس 4 هستن
گل گفتی داداش

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
خودم پرو دارم تی وی oled هم دارم
تفاوت فقط برای oled بودن تی وی هست!
من ۲تاشم وصل کردم استفاده کردم
من هیچ تفاوتی تو بخش انلاین ندیدم حتی ۱ افسیلون
افلاین هم رنگها زنده تر هست باز هم به خاطر کیفیت تی وی نه تفاوت کنسول
شما احتمالا دستگاهت جدیده مال بنده و بقیه و کل دنیا قدیمی
مرد مومن یک طوری بگو حداقل حرفت رو خودت باور کنی
دی
انگار سونی مال بنده یا شماست که بخوام طرفداری کنم یا بد بگم
وقتی کل دنیا میگه اقا این تفاوتش ناچیزه
هی شما بگوووو خیلییییی بهترهههههه
ما میگیم نره شما میگی بدوش
حالا مهم نیست
لذت بازی رو ببرید

Sent from my iPhone using Tapatalk

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
يك شاهكار به تمام معنا يكى از بهترين تجربه هاى زندگيم ... يك بازى بى نقص كامل ... من خيلى بيشتر از U4 باهاش حال كردم اكشن پلتفرمينگ داستان همه چى سرجاى خودش بود و خسته كننده نميشه ... گرافيك هم كه ديگه بهترينه بنظرم ... با توجه به قيمتش خيلى ارزشش بالاست ... بعد چند وقت از زمان بازى اصليش زياد با گيم حال نكرده بودم ولى با اومدن اين dlc كه بنظرم يه بازيه كامله يه حال اساسى كردم اونم تو تابستون به به ... خيلى دوست دارم برم سراغ گنج ها و چيزايى كه تو چپتراش بايد جمع كرد با اينكه اهل اينكارا نيستم حيفه اين بازيو فقط داستانشو تموم كرد.

+ شخصيت پردازيه عاليه كاركترها
+ داستان جمع و جور جذاب
+ بى نقص ترين گرافيك نسل
+ بهترين طراحى مراحل ممكن
+ ارزش بالاى بازى با توجه به قيمت
+ گان پلى بينظير
+ هيجان و جذابيت مثال زدنى مراحل اكشن
+ صداگذارى و موسيقى عالى

10/10

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
انصافا بیخیال بشید. طرف یه هفته هست عضو شده، کنسول گرفته ذوق مرگ شده. جواب چنین افرادی رو نباید داد، زیاد دیدم ولی جواب ندادم. مطمئن باشید پس فردا میره Xbox One X رو میخره و میره به اونایی که Xbox One دارن پز میده. کلا خودتون رو باهاشون درگیر نکنید که ارزش وقتتون رو نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر