آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
من منتظر بودم نسخه کامل بلادبورن تخفیف بخوره بگیرمش‌ولی مدتیه خبری نیست.
همین نسخه معمولی رو بگیرم یا بازم صبر کنم؟
بازی ، خصوصا دی ال سی اش اینقدری خوب هست که ارزش داشته باشه برای نسخه ی کامل صبر کنی به نظرم، نسخه ی کامل بیشتر تو استور اروپا تخفیف خورده که خب قیمتش باز بالا بود ، و فکر کنم یه بار هم امریکا برای کاربرای پلاس.

• Like
Reactions: mgh2225

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
بازی ، خصوصا دی ال سی اش اینقدری خوب هست که ارزش داشته باشه برای نسخه ی کامل صبر کنی به نظرم، نسخه ی کامل بیشتر تو استور اروپا تخفیف خورده که خب قیمتش باز بالا بود ، و فکر کنم یه بار هم امریکا برای کاربرای پلاس.

الان کف قیمتش تو بازار چقدره؟

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
قبلا که قیمتش معقول بود، نو رو من 110 قیمت داشتم،متاسفانه همون وقت نگرفتم ولی یهو تابستون قیمت رفت بالا، الان آخرین بار من نو رو حدود 170 و دست دو رو 120 قیمت گرفتم، که فکر میکنم بخشی اش به خاطر فصل تابستونه، و بخشی اش به خاطر اینکه کسی دیگه وارد نکرده بازی رو به خاطر قدیمی بودنش. واسه همین کمیاب شده قیمت رفته بالا، حالا ممکنه یه نفر آدم منصف پیدا شه قیمت معقول بفروشه.

Sent from my Phone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mgh2225

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

سلام
اگر منظورتون نسخه گوتی بلود هست ماه گذشته از همین بازی سنتر خودمون واسه دوستم 105 با پستش خریدم
قیمت گوتی نهایتا همین 100 هست بیشتر میره تو پاچتون(نهایتا10 بیشتر)
دوستان shadow of mordor ارزش خریدن داره؟
hdr هم جواب میده؟
سلام
بله خب بازی اوپن ورد هست و یه جورایی اکشن-ماجراجوییه و راحت 30 ساعت به بالا شما رو درگیر میکنه
بازی سیستم نمسیس (هوش مصنوعی) داره یعنی شما اگه با دشمنی مبارزه کنید و بلفرض کشته بشی سری بعد که شما رو دید و خواستین بازم مبارزه کنی شما را به خوبی به خاطر میاره و کُری‌ هم که فلانت کردم قبلا:D
گرافیک فنی و صداگذاری قابل قبولی داره و دی ال سی هاش هم خوبه مخصوصا اونی که مربوط به لرد سلبلیمبور میشه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
عاشقان دارک سولز
سیزن پس نسخه سوم این بازی تخفیف خورده شده 15 دلار 12 ساعت هم برا فناش گیم پلی داره
این فرصت رو از دست ندید چون این جور چیزا خیلی کم پیش میاد تخفیف بخورن:D
سیزن پس سولز 3 ارزش داره یا بازی رو تکی بگیرم ؟
باید بازی اصلی رو بگیری تا بتونی سیزن پسش رو بازی کنی:D

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
عاشقان دارک سولز
سیزن پس نسخه سوم این بازی تخفیف خورده شده 15 دلار 12 ساعت هم برا فناش گیم پلی داره
این فرصت رو از دست ندید چون این جور چیزا خیلی کم پیش میاد تخفیف بخورن:D

باید بازی اصلی رو بگیری تا بتونی سیزن پسش رو بازی کنی:D
بله میدونم بازی اصلی رو هم باید داشته باشی منظورمو اشتباه متوجه شدی
مگه دوتا DLC نداره ؟ 12 ساعت کم نیست به نظرت ؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بله میدونم بازی اصلی رو هم باید داشته باشی منظورمو اشتباه متوجه شدی
مگه دوتا DLC نداره ؟ 12 ساعت کم نیست به نظرت ؟
دی ال سی های این سری بازی حتی از خود بازی هم میشه گفت بهترن
مثل دی ال سیه بلادبورن که من بیشتر از بازیه اصلی باهاش حال کردم تازه قیمتش 20 دلارم هست

• Like
Reactions: ezio252 and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
دی ال سی های این سری بازی حتی از خود بازی هم میشه گفت بهترن
مثل دی ال سیه بلادبورن که من بیشتر از بازیه اصلی باهاش حال کردم تازه قیمتش 20 دلارم هست
ویچرم dlc دومش خدا بود :D
کلا این نوع سبک بازی ها که دارای سابقه طولانی هستن همیشه توی هر چیز سنگ تموم میزارن\m/

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
چرا نسخه دیلاکس سولز 3 از بازی و سیزن پسش گرونتره ؟ من که توی توضیحات استور آیتم اضافه ای ندیدم ولی بازی رو به همراه سیزن پس بخری میشه 39 دلار در صورتی که نسخه دیلاکس 43 دلاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر