Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اگه ریجن فرق کنه ؟بازم منتقل میشه؟
بهترین کلاس هم می دونید چیه بچه ها؟
سیو بازی انلاین رو اکانتی که بازی کردی ثبت میشه ربطی به ریجن اینا نداره!باید ماموریت black garden رو تو نسخه اول تموم کرده باشی تا اجازه بده بهت که کاراکتراتو انتقال بدی.فقط کاراکتر انتقال داده میشه نه لول نه ایتم هیچی نمیتونی انتقال بدی به نسخه دوم.
کلاسا همشون خوبن باید ببینی کدومشون برات جذابتره با اون اول شروع کنی!

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
سیو بازی انلاین رو اکانتی که بازی کردی ثبت میشه ربطی به ریجن اینا نداره!باید ماموریت black garden رو تو نسخه اول تموم کرده باشی تا اجازه بده بهت که کاراکتراتو انتقال بدی.فقط کاراکتر انتقال داده میشه نه لول نه ایتم هیچی نمیتونی انتقال بدی به نسخه دوم.
کلاسا همشون خوبن باید ببینی کدومشون برات جذابتره با اون اول شروع کنی!
یعنی اینقدر بالانسه و کلاس ها هیچ کدوم برتری ندارن نسبت به بقیه؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
آقا ما 100 دلاری گرفتیم
من ظرفیت دو هستم ولی وقتی رفتم تو اکانت ظرفیت 3
بازی و تم دانلود کردم
ولی محتوای بازی adds-on نوشته بود قبلش installed ولی من دانلود نکردم
الان اونا واسه ظرفیت 2 که منم وا میشه؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یعنی اینقدر بالانسه و کلاس ها هیچ کدوم برتری ندارن نسبت به بقیه؟
تو نسخه اول اگه سازوکار یه کاراکتر دستت میومد میتونستی تو PVP رو مخی بشی حالا میخواست هانتر باشه وارلاک یا تایتان!
تو نسخه دوم که شارژ شدن Ability ها مدتش بیشتر شده تمرکز رفته رو گان فایت و برتری تو بتا ندیدم من!هر کاراکتر تو حالت کلی یه ضعفی داره ولی درعوضش قایلیتای دیگش اون ضعفو پوشش میده!
مثلا هانتر سریع جونش خالی میشه ولی در عوض تیز و فرزه و تو یه موقعیت شلوغ سریع میتونه بکشه عقب یا تایتان سنگینه ولی جونش زیاده و تو درگیری احساس خطر کنی میتونی شیلد بگیری یا بزنی یا وارلاک یکم کنده ولی در عوض ریکاوریش خیلی بالاس و بخاطر قابلیتاشم میتونی راحت وسط درگیری دووم بیاری!
برای کاراکتر اولت مخصوصا نگاه نکن دوستات چی دارن یا تیمت چی میگه بساز یا به قول معروف متا فلان پچ چیه هرچی خودت دوس داری بساز چون بازیم بالانس کردن(قبلا هم اذیت نمیکرد).حالا از کاراکتر X بخاطر قدرتاش بخاطر استیلش بخاطر مدل ارموراش از هرچی خوشت میاد همونو بساز لذت ببر و اینقدر بازی کن باهاش تا قشنگ دستت بیاد کار کردن باهاش.
سر نسخه اول خودم بخاطر شیلد زدن تایتان یسال باهاش بازی کردم ولی از اول استیل و مدل وارلاکو دوس داشتم بعد یسال وارلاک ساختم دیگه 2 سال بقیش 80 درصد با اون بازی میکردم و از Raid بگیر تا Trial و هرچی فعالیت بود چون قشنگ دستم اومده بود به موقش ساپورت میکردم به موقش دمیج میدادم به موقش تو Trial یک به سه دووم میاوردم و ...!

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان
اگه بخوای نسخه کامل رو بخری سیزن پس قابل اشتراک هست بین دو نفر؟
بعد نسخه کامل همون 90 دلاریه هست؟
چون نوشته فقط dlc اول و دوم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
الان من نسخه 60دلاری گرفتم، بخام همه آیتم ها و DLC های بازی برام مجانی شه Season Pass باید بگیرم دیگه؟ 60دلاره یا 40؟

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
تو نسخه اول اگه سازوکار یه کاراکتر دستت میومد میتونستی تو PVP رو مخی بشی حالا میخواست هانتر باشه وارلاک یا تایتان!
تو نسخه دوم که شارژ شدن Ability ها مدتش بیشتر شده تمرکز رفته رو گان فایت و برتری تو بتا ندیدم من!هر کاراکتر تو حالت کلی یه ضعفی داره ولی درعوضش قایلیتای دیگش اون ضعفو پوشش میده!
مثلا هانتر سریع جونش خالی میشه ولی در عوض تیز و فرزه و تو یه موقعیت شلوغ سریع میتونه بکشه عقب یا تایتان سنگینه ولی جونش زیاده و تو درگیری احساس خطر کنی میتونی شیلد بگیری یا بزنی یا وارلاک یکم کنده ولی در عوض ریکاوریش خیلی بالاس و بخاطر قابلیتاشم میتونی راحت وسط درگیری دووم بیاری!
برای کاراکتر اولت مخصوصا نگاه نکن دوستات چی دارن یا تیمت چی میگه بساز یا به قول معروف متا فلان پچ چیه هرچی خودت دوس داری بساز چون بازیم بالانس کردن(قبلا هم اذیت نمیکرد).حالا از کاراکتر X بخاطر قدرتاش بخاطر استیلش بخاطر مدل ارموراش از هرچی خوشت میاد همونو بساز لذت ببر و اینقدر بازی کن باهاش تا قشنگ دستت بیاد کار کردن باهاش.
سر نسخه اول خودم بخاطر شیلد زدن تایتان یسال باهاش بازی کردم ولی از اول استیل و مدل وارلاکو دوس داشتم بعد یسال وارلاک ساختم دیگه 2 سال بقیش 80 درصد با اون بازی میکردم و از Raid بگیر تا Trial و هرچی فعالیت بود چون قشنگ دستم اومده بود به موقش ساپورت میکردم به موقش دمیج میدادم به موقش تو Trial یک به سه دووم میاوردم و ...!
تیم انچنانی ندارم والا. اما یکی از دوستان یک ساله تمام فقط داشت شماره 1 اینو بازی می کرد (علی نینجا :) )
ممنون بابت توضیحات.

• Like
Reactions: robb stark

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
الان من نسخه 60دلاری گرفتم، بخام همه آیتم ها و DLC های بازی برام مجانی شه Season Pass باید بگیرم دیگه؟ 60دلاره یا 40؟
سیزن پس هنوز نیومده!بخوای الان پکی بخری که DLC هارو شامل بشه یا 90 دلاری یا 100 دلاری باید بخری!سیزن پس بیاد 40 دلاره قیمتش
تموم نسخه ها(60 دلاری 90 و 100) ایتمای Ghost و اسلحه اگزوتیک و Emote رو دارن ولی نسخه دیلاکس که 100 دلاره شمشیر لجندری و Emote اضافه و یه Emblem داره که نسخه های ارزونترش ندارن.
اگه تجربه اولته نسخه قبلم بازی نکردی دست نگه دار فعلا:Dبازی اصلیو بازی کن اگه خوشت اومد سیزن پس بگیر

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
انگار تایید شده که DLC ها بدون هیچ تاخیری روی PC و کنسول ها عرضه میشه. تنها فرقش هم اینه که برای نسخه ی PS4 هم یه مپ اضافی برای PVP و Striker و یه اسلحه و یه City Apex که انگار سفینه هست. سایت Polygon یه مقاله نوشته که باید این بازی رو روی PS4 خرید. دلایل اش اصلا منطقی نیست. مثلا نوشته "Timing (and exclusivity) are big factors" در صورتی که مسئله دیر عرضه شدن DLC ها برای PC توسط بانجی تکذیب شده و فقط لانچ بازی 40 روز دیرتر هست.. از نظر من هر جا که دوستاتون هستن، همونجا بازی رو بخرید. شخصا با فریم PC و گرافیکش بیشتر حال میکنم و تمامی دوستام هم روی PC هستند.
اره مقالش زياد مال نبود ميگفت چون بانجي بازي هاي كنسول ميسازه نبايد رو pc گرفت ،من ويديوهاشو ديدم زمين تا اسمون فرق داشت كيفيت كنسول و pc ولي اگه سيستم خوب دارين اصلن سمت كنسول نرين پشيمون ميشين، من يكش رو رو ps4 داشتم تمام دسته هام به خاطرش خراب شد بهترين چيز واسه دستني موس و كيبرده :D ،حالا اميدوارم بازي موفق بشه و محتواي كافي ارايه بده كه بيارزه رو pc گرفت

• Like
Reactions: -Poormaz-

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
انگار تایید شده که DLC ها بدون هیچ تاخیری روی PC و کنسول ها عرضه میشه. تنها فرقش هم اینه که برای نسخه ی PS4 هم یه مپ اضافی برای PVP و Striker و یه اسلحه و یه City Apex که انگار سفینه هست. سایت Polygon یه مقاله نوشته که باید این بازی رو روی PS4 خرید. دلایل اش اصلا منطقی نیست. مثلا نوشته "Timing (and exclusivity) are big factors" در صورتی که مسئله دیر عرضه شدن DLC ها برای PC توسط بانجی تکذیب شده و فقط لانچ بازی 40 روز دیرتر هست.. از نظر من هر جا که دوستاتون هستن، همونجا بازی رو بخرید. شخصا با فریم PC و گرافیکش بیشتر حال میکنم و تمامی دوستام هم روی PC هستند.
اون استرايك انحصاري هم روي بتاي ps4 بازي كردم زياد مال نبود

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
ا
ون اسلحه اگزاتيك مگه واسه pc عرضه نميشه فكر كنم باشه واسه pc هم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اون استرايك انحصاري هم روي بتاي ps4 بازي كردم زياد مال نبود
strike انحصاری رو بتا؟inverted spire رو میگی نکنه؟اونکه برای همه پلتفرما اومد کجاش انحصاریه!
دوتا استرایک انحصاری نسخه اول که Dust Palace و Echo Chamber بودن و استرایکای خیلی خوبیم بودن!استرایک انحصاری نسخه دوم Lake of Shadows هستش که خودشونم گیم پلی ازش نشون ندادن چجوری اینو بازیش کردی وقتی هیچی ازش نشون ندادن؟:D

آخرین ویرایش:

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
strike انحصاری رو بتا؟inverted spire رو میگی نکنه؟اونکه برای همه پلتفرما اومد کجاش انحصاریه!
دوتا استرایک انحصاری نسخه اول که Dust Palace و Echo Chamber بودن و استرایکای خیلی خوبیم بودن!استرایک انحصاری نسخه دوم Lake of Shadows هستش که خودشونم گیم پلی ازش نشون ندادن چجوری اینو بازیش کردی وقتی هیچی ازش نشون ندادن؟:D
اها اون استرايك رو ps4 بازي كردم نميدونستم انحصاري هست يا نه شك داشتم :|:D اونو گفتم ،اشاللا كه مال نباشه ما رو pc بگيريم حسرت نخوريم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر