Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
26 Relics
من تموم مرحله هاش رو رفتم 24تاش رو گرفتم (Relics) اون دوتا مرحله دیگه چجوری ازاد میشه؟
بعد هم چطور میتونم سوار این شم چیکار کنم تو بازی که بشه ازش بالا رفت؟

7i2v_photo_2017-09-02_21-41-48.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 235matin235

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام.از اساتيد محترم و طرفدار هاي بازي سوال دارم .ميخواستم بدونم هر سه شماره بازي در مجموع به صورت ميانگين رو درجه سختي نرمال چند ساعت گيم پلي داره؟؟؟ دنبال پلات كردن و ازين جور كارها نيستم.فقط هر نسخه رو ميخوام يه دور بازي كنم.
سوال بعدي هم اينه كه بازي انتخاب درجه سختي داره؟؟؟

• Like
Reactions: 235matin235

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سلام.از اساتيد محترم و طرفدار هاي بازي سوال دارم .ميخواستم بدونم هر سه شماره بازي در مجموع به صورت ميانگين رو درجه سختي نرمال چند ساعت گيم پلي داره؟؟؟ دنبال پلات كردن و ازين جور كارها نيستم.فقط هر نسخه رو ميخوام يه دور بازي كنم.
سوال بعدي هم اينه كه بازي انتخاب درجه سختي داره؟؟؟
بازی پلتفرمر خالص، درجه سختی که نداره:-" توی بازی هر ضربه ای بخوری میمیری:-" ، مگر اینکه آیتم خاصی داشته باشی که یکی دو ضربه ازت محافظت کنه!
چند ساعت رو نمیدونم دقیق،ولی حدودا 25 مرحله داره هر بازی + به ازای هر 5 مرحله یک باس!
شماره اول هم کلا از همش سخت تره،بیشتر وقت میگیره،چون احتمالا بیشتر توش میمیری:-"

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
کسی که تایم تریل های کرش 1 رو تعیین تایم کرده کاملا روانی بوده
مرحله Road to Nowhere برید بینید ملت کم مونده پرواز کنن تا بتونن تایم تریل طلایی رو بگیرن :|
سر این مرحله تا پای شکوندن تلویزیون و دسته هم رفتم
کسایی که تمومش کردن واقعا خدا بهشون صبر بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر