همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
median: 130.0 ms
چرا مهم نباشه؟
همون 2 ثانیه باعث فاصله ای که باهاش داری...یکم لگ بزنی میاد خرتو میگیره.
پس به نظر شما ارزش نداره که ب خاطرش کاهش پینگ بگیرم؟
توی بازی تا حالا پینگم از 250 پایین تر نرفته.
خب وقتی پینگت با اروپا 130 باشه یعنی اون بازی شما رو با کسی میندازه که توی آمریکاست نه اروپا به همین خاطر هر کاری بکنی پینگت با آمریکا زیر 200 نمیاد
به نظر من بهتره بیخیال کاهش پینگ بشی چون اگه روی pc بودی میشد یه کاریش کرد ولی وقتی میگی به سرور بازی وصل نمیشه یعنی درست با کنسول شیر نمیشه
من که کلا قید این بازی هایی که سرور اختصاصی ندارن رو زدم چون غیر از اعصاب خوردی چیزی نداره

دوست عزیز توی این عکسی که گذاشتی کاملا واضح داره میگه که فایل مشکل داره حالا یا ریجنش اشتباهه یا فایل موقع دانلود خراب شده بهتره یه بار دیگه دانلود کنی و از اول امتحان کنی

Last edited by a moderator:

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
خب وقتی پینگت با اروپا 130 باشه یعنی اون بازی شما رو با کسی میندازه که توی آمریکاست نه اروپا به همین خاطر هر کاری بکنی پینگت با آمریکا زیر 200 نمیاد
به نظر من بهتره بیخیال کاهش پینگ بشی چون اگه روی pc بودی میشد یه کاریش کرد ولی وقتی میگی به سرور بازی وصل نمیشه یعنی درست با کنسول شیر نمیشه
من که کلا قید این بازی هایی که سرور اختصاصی ندارن رو زدم چون غیر از اعصاب خوردی چیزی نداره
نه خب شما هم که گفتی از طریق نرم افزار Proxy نتونستی.
مجبورم ی مودم Asus بگیرم.!
یا چندتا رفیق اروپایی گیر بیارم. :D
به هر حال ممنون از کمکت. :)

• Like
Reactions: ezio252

ahmadleyli313

کاربر سایت
Feb 8, 2017
57
دوست عزیز توی این عکسی که گذاشتی کاملا واضح داره میگه که فایل مشکل داره حالا یا ریجنش اشتباهه یا فایل موقع دانلود خراب شده بهتره یه بار دیگه دانلود کنی و از اول امتحان کنی
داداش از کجا بفهمم ریجن چنده دستگاه؟کارتنشو ندارم روشن هم نمیشه قبل روشن شدن همین ارور ها رو میده که توی عکس فرستادم
اگه فایل مشکل داره پس چطور اپدیتش کامل انجام میشه؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
داداش از کجا بفهمم ریجن چنده دستگاه؟کارتنشو ندارم روشن هم نمیشه قبل روشن شدن همین ارور ها رو میده که توی عکس فرستادم
اگه فایل مشکل داره پس چطور اپدیتش کامل انجام میشه؟
پشت کنسول مدل دستگاه رو نوشته اونو تو گوگل سرچ کن تا بفهمی ریجن چنده
این ارور مربوط به ریجن اشتباه آپدیته برای حل مشکل بهترین کار اینه که از سایت سونی که ریجنش با کنسولتون یکی باشه دوباره آپدیت رو بگیرید

ahmadleyli313

کاربر سایت
Feb 8, 2017
57
پشت کنسول مدل دستگاه رو نوشته اونو تو گوگل سرچ کن تا بفهمی ریجن چنده
این ارور مربوط به ریجن اشتباه آپدیته برای حل مشکل بهترین کار اینه که از سایت سونی که ریجنش با کنسولتون یکی باشه دوباره آپدیت رو بگیرید

انجام دادم اپدیت شد اما بازم وقتی روشن میکنم میگه دستگاه رو اپدیت کن

AminRonaldo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
38
نام
Amin
سلام.
من خواستم کد گیفت کارد 50 دلاری رو وارد کنم
اما گفت با ساب اکانت نمیشه باید بکنیش پرایمری اکانت
از تو ستینگ پرایمری اکانت کردم اکانتمو بعد sign out شد
الان میخوام sign in کنم یوزر پسمو میزنم میره یه قسمت که باز باید آواتار و اسم و اینارو انتخاب کنی
اونو که میزنم رو please wait... گیر میکنه
نیم ساعتم وایسادم اما نرفت جلو
الان نمیتونم sign in کنم چیکار کنم؟

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
تورو خدا کمکم کنید
دستگاه رو از برق کشیدم روشن که کردم دیدم میگه باید دسته دوال شوک رو با کابل وصل کنی خب منم وصل کردم اما دیدم بعدش میگه باید اپدیت کنی پی اس فور رو منم اپدیت رو ریختم تو فلش اپدیت کردم کامل اما وقتی ریستارت کردم که اپدیت تکمیل بشه باز گغت دسته دوال شوک رو با کابل وصل کن و دوباره اودیت خواست سه بار اپدیت کردم اما باز هربار روشن میکنم همینو میگه تورو خدا به دادم برسید
این مشکلو تو تاپیک بغل گفته بودن که باید دستگاه ریست و فرمت بشه که تمام سیوها و بازیا پاک میشن.بازم بپرسین که صد در صد مطمئن بشین

AbolfazlRM

کاربر سایت
Sep 5, 2017
3
سلام دوستان کنسول من مثل اینکه بن شده نوشته که playstation network access from this ps4 banned or temporarily suspended

حالا به نظرتون دائمی هست یا موقت و اگر موقت هست تا کی باز میشه؟

ممنون

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
سلام دوستان کنسول من مثل اینکه بن شده نوشته که playstation network access from this ps4 banned or temporarily suspended

حالا به نظرتون دائمی هست یا موقت و اگر موقت هست تا کی باز میشه؟

ممنون
سلام اگر برای بار اول هست احتمال زیاد موقت هست چند روز بن شدی علتش چی بوده؟

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
تورو خدا کمکم کنید
دستگاه رو از برق کشیدم روشن که کردم دیدم میگه باید دسته دوال شوک رو با کابل وصل کنی خب منم وصل کردم اما دیدم بعدش میگه باید اپدیت کنی پی اس فور رو منم اپدیت رو ریختم تو فلش اپدیت کردم کامل اما وقتی ریستارت کردم که اپدیت تکمیل بشه باز گغت دسته دوال شوک رو با کابل وصل کن و دوباره اودیت خواست سه بار اپدیت کردم اما باز هربار روشن میکنم همینو میگه تورو خدا به دادم برسید
وقتی کنسولت به طور کامل خاموشه، دکمه ی پاور رو فشار بده و نگه دار، حدود ۱۰ ثانیه صبر کن تا دوبار صدای بیپ بشنوی، بعدش دکمه ی پاور رو رها کن تا کنسول در حالت safe mode بالا بیاد، اینجا ازت میخواد تا دسته رو به کنسولت با سیم وصل کنی یه سری گزینه پیش روت هست، با اولی و دومی کاری نداریم سومی اینه که کنسولت رو آپدیت کنی، چهارمی تنظیمات رو به حالت عادی بر میگردونه، پنجمی دیتابیس کنسول رو از نو می سازه ( یه کاری مثل دیفراگ کردن در پی سی) و ششمی و هفتمی یه کاری مثل هارد ریست رو کنسولت انجام میده با این تفاوت که هفتمی نرم افزار سیستمی کنسول رو هم از نو نصب میکنه و نیاز داره که یه یو اس بی درایو شامل نسخه ی کامل سیستم عامل( که فکر میکنم حجمش حدود ۸۰۰ مگابایته) به کنسولت وصل باشه، من فکر میکنم یک بار از طریق گزینه ی ۳ کنسول رو آپدیت کن با فلشی که به کنسول وصل کردی، اگر جواب نداد با گزینه ی پنج ینی بازسازی دیتابیس امتحان کن ( بسته به حجم هاردت و اینکه چقدر از فضای هاردت اشغال شده ممکنه زمان زیادی طول بکشه تا پروسه ی این گزینه تموم بشه)، خیلی از مشکلات با این گزینه حل میشن، اما اگر تمام اینا جواب نداد احتمالا به گزینه شش و بعد هفت نیاز پیدا خواهی کرد، دقت کن گزینه ی شش یا هفت باعث میشه تمام سیوها، دیتاها و بازی های هکی ات از بین برن، البته اگر قبلا پلاس داشتی و یه نسخه از سیو هات رو روی فضای ابری بک آپ گرفته باشی خب سیو ها در امانه،
من تنها راهی که به نظرم رسید رو گفتم ممکنه دوستان راه حل بهتری داشته باشن ، ضمن اینکه میتونی مشکلت رو توی فروم های خود پلی استیشن مطرح کنی ، ببینی اونجا چی میگن.

PS4-Safe-mode-Rebuild.jpg

• Like
Reactions: MO021

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
وقتی یک دستگاه ps4 با باندل بازی خاصی رو میخریم آیا نیازی به خرید اشتراک اکانت گلد هم داریم؟

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم
مگه قرار نبود بازی های ماه سپتامبر یکیش اینفیموس باشه الان 6 سپتامبر هستیم اما همون بازی های ماه پیش هستن که

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر