PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یک سوال فنی
بنده ریجن ۱ دارم قبلا انچارتد ۴ انلاین بازی میکردم
میخوام ادامه همون رنک رو برم
اما بازی که گرفتم ریجن ۲ هست
مشکلی برام پیش میداد؟
توش کد ی هست؟ کد به درد بخوره؟ یا لباس و ایناس؟؟
الان دیگه مجبوری از صفر شروع کنی چون ریجن بازیت فرق میکنه

• Like
Reactions: all4u

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اشتباه نگفتید؟چون بازی ریجن ۲ باشه!!!اکانت من که همون ریجن ۱ مونده؟
خوب ادامه رانکم باید باشه!!!
مهم نیست که روی اکانت ریجن یکت چه ریجنی بازی میکنی زمانی که ریجن بازیت عوض بشه کد بازی هم عوض میشه پس سیو جدید براش ایجاد میشه
البته بعضی از بازی ها هستن که اطلاعات بخش مولتی تو سروراشون ذخیره میشه برا همین با تغییر ریجن لول تغییری نمیکنه ولی فکر نکنم انچارتد از اون دست بازی ها باشه

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
مهم نیست که روی اکانت ریجن یکت چه ریجنی بازی میکنی زمانی که ریجن بازیت عوض بشه کد بازی هم عوض میشه پس سیو جدید براش ایجاد میشه
البته بعضی از بازی ها هستن که اطلاعات بخش مولتی تو سروراشون ذخیره میشه برا همین با تغییر ریجن لول تغییری نمیکنه ولی فکر نکنم انچارتد از اون دست بازی ها باشه
ای بابا!! مرسی
امیدوارم اینطوری نباشهه!!!!!

• Like
Reactions: blechh

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سرورا چقدر داغونه اگه پلیر ایرانی نباشه اصن پیدا نمیکه برای شما هم همینه؟
آستانه پینگ روی 50 تنظیم شده.اگر بیشتر باشی فقط هم پینگ خودت رو میندازه که معمولا میشه ایرانی ها و تا قسمتی هم برزیل.وگرنه پینگ 50 به پایین خیلی خیلی شلوغه

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
چقدر خوبه این ناتی داگ. دی ال سی پر و پیموونی بود. مثل شماره 4 اتمسفر فوق العاده زیبا و بی نظیر. ترکیب شخصیت ها فوق العاده. کلویی که حرف نداره امیدوارم بازم ببینیمش :)) .
سینماتیک پایانی بازی بینظیر. همه چی عالی بود. بعد از مدت ها خاک خوردن دستگاه بالاخره یه بازی خوب اومد.

دوستانی که تردید دارن 150 خرج کنن واسه یه دی ال سی، یه لحظه شک نکنن چون اسماً دی ال سیه. رسماً یه بازی کامله.

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
خب ما هم یه نیم ساعت بازیش کردیم
بجرعت میگم عالی تر از شماره 4 بود مخصوصا گرافیک
من خر گرافیکم ،گرافیک و روونی بازیو به همه چی ترجیح میدم;;)
یعنی انقد خوب ساختنش من اینجوری برداشت کردم u4 رو هول هولکی ساختن و رو این چندسال وقت گذاشتن
همه انحصاری بازا اینو حتما تجربه کنید

• Like

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
منم تمومش کردم
اول ی نکته ای بگم که من تا چپتر 4 روی معمولی و از 4 به بعد روی پرو بازی کردم تفاوت گرافیکی بسیاربالاست (روی مانتیور معمولی)
این بازی ب معنای واقعی انچارتد هست یعنی باید واقعا دنبال گنج باشی و چپتر بی خودی و حوصله سر بر نداره اینکه 60-70 در صد بازی صرف ماجراجویی میشه خیلی خوبه
متاسفانه انچاردتد 4 از یرسی مشکلات بزرگ رنج میبرد
یکیش این بود که چپتر متفرقه زیاد داشت که باعث میشد ادم خسته بشه و حس و هیجان داستان کمرنگ بشه و همین چپتر ها به زمان گیم پلی اضافه میکرد (مثلا چپتر که در زمان کودکی با سم باید میرفتی خونه پیرزنه و میگشتی)
دومیش این بود که بازی بیشتر اکشن بود تا ماجرا جویی واصلا معما سختی نداشت!!
اینا باعث نمیشه که بگم انچارتد 4 بازی بدیه بنظر من لاست لگاسی خیلی بهتر از 4 هست و ب نوعی مشکلاتش را پوشش داده

• Like

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
منم تمومش کردم
اول ی نکته ای بگم که من تا چپتر 4 روی معمولی و از 4 به بعد روی پرو بازی کردم تفاوت گرافیکی بسیاربالاست (روی مانتیور معمولی)
این بازی ب معنای واقعی انچارتد هست یعنی باید واقعا دنبال گنج باشی و چپتر بی خودی و حوصله سر بر نداره اینکه 60-70 در صد بازی صرف ماجراجویی میشه خیلی خوبه
یکیش این بود که چپتر متفرقه زیاد داشت که باعث میشد ادم خسته بشه و حس و هیجان داستان کمرنگ بشه و همین چپتر ها به زمان گیم پلی اضافه میکرد (مثلا چپتر که در زمان کودکی با سم باید میرفتی خونه پیرزنه و میگشتی)
اینا باعث نمیشه که بگم انچارتد 4 بازی بدیه بنظر من لاست لگاسی خیلی بهتر از 4 هست و ب نوعی مشکلاتش را پوشش داده
مقایسه ها رو تو یوتیوب دیدم . هیچ فرقی با pro نداشت . الکی جو ندید .

• Like
Reactions: ps34

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
مقایسه ها رو تو یوتیوب دیدم . هیچ فرقی با pro نداشت . الکی جو ندید .
مقایسه ویدوویی از یک سایت جانبی برای من ملاک نیست مهم تفاوت هاشونه به به چشم خودم دیدم
دوستان کسی میدونه ایا روی پرو گزینه 60 فریم داره یا نه برای این بازی؟
خیر نداره البته افت فریم هم نداره و روی 30 قفل هست
برای 60 فریم باید تلویزیونت موشن پلاس داشته باشه و روشنش کنی البته در این صورت بازی کمی تار تر میشه

• Like
Reactions: Adidas95

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
مقایسه ویدوویی از یک سایت جانبی برای من ملاک نیست مهم تفاوت هاشونه به به چشم خودم دیدم

خیر نداره البته افت فریم هم نداره و روی 30 قفل هست
برای 60 فریم باید تلویزیونت موشن پلاس داشته باشه و روشنش کنی البته در این صورت بازی کمی تار تر میشه
خوب بازی دستم رسید بنده هم تست کردم
کلا پرو با معمولی واقعا تفاوت فاهشی نداره
همه اون تفاوتی هم که میبینم فقط کیفیت صفحه نمایش اونم به خاطر oled بودنه!!!
حقیقتا این پرو رو سونی نباید میداد بیرون!
بدتر اون خرید ش بود!!! حیف!!!
صدرصد باید صبر میکرد یک کنسول قویتر میداد بیرون!

کلا بازی خیلی خوبه این همه دنبال جزیات نباشید فوقش دیگه چند پیکس این ور و اونررر
لذت game رو ببرید

• Like
Reactions: Jack cooper

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115
منم تمومش کردم
بله واقعا تفاوتشون با هم زیاده تو دو نسخه پرو و معمولی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر