همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Dark Way

کاربر سایت
Jul 24, 2013
18
دوستان شما چند اکانت دارین و چرا ؟
(چند نفر از دوستان فعال در زمینه گیم نظرشون بگن ممنون میشم)
من خودم ترجیحم این بود که یک اکانت فقط داشته باشم و همه بازییهام توی یکی باشه اما با توجه به اینکه یک پلاس سه ماهه ریجن دو دارم و همچنین تفاوت بازیهای رایگان این ماه بین 1و 2 (هر چند مثل اینکه این فقط دومین بار در ساله) دارم به این فکر می کنم که یک اکانت ریجن دو هم داشته باشم .

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
نه، بازیش پینگت داغون باشه اصلا نمیتونی بازی کنی.
الان کاهش پینگ دارم، من با لن و برنامه PROXY شیر میکنم...کنسول وصل میشه ولی اصلا به منوی مالتی کانکت نمیشه.
روششو بهم میگی ؟که چجوری خودت استفاده میکنی؟
منم از proxy استفاده میکردم ولی همش ساعتی 10 مگ از سرویسم کم میشد که متوجه شدم اصلا روی کنسول شیر نمیشده
برای وارد کردن سرویس توی مودم به قسمت vpn توی مودمت برو (مثل عکس زیر ) توی فیلد اول یه اسم دلخواه بده واسه فیلد دوم به آدرس سرور کاهش پینگ نیاز داری که برای بدست آوردنش بعد از اینکه به سرویس وصل شدی توی گوگل بنویس my ip یه عدد بهت میده که باید به عنوان آدرس واردش کنی قسمت یوزر پس هم که باید اطلاعات سرویست رو وارد کنی بعدش میتونی با کلید activate سرویس رو فعال و غیر فعال کنی

4r70_1.png

• Like
Reactions: mgh2225

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
منم از proxy استفاده میکردم ولی همش ساعتی 10 مگ از سرویسم کم میشد که متوجه شدم اصلا روی کنسول شیر نمیشده
برای وارد کردن سرویس توی مودم به قسمت vpn توی مودمت برو (مثل عکس زیر ) توی فیلد اول یه اسم دلخواه بده واسه فیلد دوم به آدرس سرور کاهش پینگ نیاز داری که برای بدست آوردنش بعد از اینکه به سرویس وصل شدی توی گوگل بنویس my ip یه عدد بهت میده که باید به عنوان آدرس واردش کنی قسمت یوزر پس هم که باید اطلاعات سرویست رو وارد کنی بعدش میتونی با کلید activate سرویس رو فعال و غیر فعال کنی

4r70_1.png
مرسی.
خب بعدش به کنسول با وای فای میتونم وصل شم هم با کابل لن؟

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246

4r70_1.png
عذر میخوام شما خودتون از کجا سرویس کاهش پینگ میگیرید . میشه آدرس سایتشو پ خ کنید .

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
با این روش دیگه اصلا نیازی به روشن بودن کامپیوتر نیست پس بهتره با لن وصل بشید
من مودمم tp-link هست.
چجوریه؟ هر چی سرچ میکنم نمیتونم پیدا کنم.
مودل مودمم اینه:
tp-w8901N
TD-W8901N_un_V1_488_normal_6_20151004162859.jpg

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان این 14 روز PSN رایگان جریانش چیه میشه گرفت؟ داخل کنسول که نوشته باید پروفایل رو تکمیل کرد!
فقط دو روزه میشه گرفت (مثل اینکه میشه این کارو چند بار هم انجام داد تا چنتا دو روزه بگیری )

دوستان شما چند اکانت دارین و چرا ؟
(چند نفر از دوستان فعال در زمینه گیم نظرشون بگن ممنون میشم)
من خودم ترجیحم این بود که یک اکانت فقط داشته باشم و همه بازییهام توی یکی باشه اما با توجه به اینکه یک پلاس سه ماهه ریجن دو دارم و همچنین تفاوت بازیهای رایگان این ماه بین 1و 2 (هر چند مثل اینکه این فقط دومین بار در ساله) دارم به این فکر می کنم که یک اکانت ریجن دو هم داشته باشم .
دوتا (یکیشو به دوستام ندادم تا از شرشون راحت باشم و بدون مزاحمتشون بازی کنم :D اینوایتو اینا میدن وقتی هم جوین نشی ناراحت میشن :| )

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: johhny

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
من مودمم tp-link هست.
چجوریه؟ هر چی سرچ میکنم نمیتونم پیدا کنم.
مودل مودمم اینه:
tp-w8901N
TD-W8901N_un_V1_488_normal_6_20151004162859.jpg
توی عکسای کنترل پنل مودمت قسمت vpn نداره پس شما نمیتونی از این روش استفاده کنی
شما پینگت فقط توی اون بازی 300 یا کلا همینقدره ؟

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
توی عکسای کنترل پنل مودمت قسمت vpn نداره پس شما نمیتونی از این روش استفاده کنی
شما پینگت فقط توی اون بازی 300 یا کلا همینقدره ؟
من ی همچین بخشی رو پیدا کردم همین میتونه برای VPN باشه؟
نمیدونم چون هر بازی امکان نشون دادن پینگ رو ندارن ولی تو اکثر بازی ها راحتم.
ولی توی سایت های تست پینگ همون 300 یا 270 هست...بازیی که من گفتم خیلی بستگی به پینگ داره.

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
من ی همچین بخشی رو پیدا کردم همین میتونه برای VPN باشه؟
0x2e_65421.png
نمیدونم چون هر بازی امکان نشون دادن پینگ رو ندارن ولی تو اکثر بازی ها راحتم.
ولی توی سایت های تست پینگ همون 300 یا 270 هست...بازیی که من گفتم خیلی بستگی به پینگ داره.
نه اون پورت فورواردینگه
توی این سایت با سرور فرانکفورت تست بگیر اگه بالای 150 بود وضع اینترنتت خرابه
Ping test
وضعیت بد شما توی این بازی بیشتر به نداشتن سرور اختصاصی هم برمیگرده چون این بازی مثل کال نیست که یک ثانیه دیر شلیک کنی بمیری نهایت کاری که میخوای بکنی اینه که از دست جیسون فرار کنی حالا 2 ثانیه هم اینور بشه مشکلی پیش نمیاد

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
نه اون پورت فورواردینگه
توی این سایت با سرور فرانکفورت تست بگیر اگه بالای 150 بود وضع اینترنتت خرابه
Ping test
وضعیت بد شما توی این بازی بیشتر به نداشتن سرور اختصاصی هم برمیگرده چون این بازی مثل کال نیست که یک ثانیه دیر شلیک کنی بمیری نهایت کاری که میخوای بکنی اینه که از دست جیسون فرار کنی حالا 2 ثانیه هم اینور بشه مشکلی پیش نمیاد
median: 130.0 ms
چرا مهم نباشه؟
همون 2 ثانیه باعث فاصله ای که باهاش داری...یکم لگ بزنی میاد خرتو میگیره.
پس به نظر شما ارزش نداره که ب خاطرش کاهش پینگ بگیرم؟
توی بازی تا حالا پینگم از 250 پایین تر نرفته.

ahmadleyli313

کاربر سایت
Feb 8, 2017
57
تورو خدا کمکم کنید
دستگاه رو از برق کشیدم روشن که کردم دیدم میگه باید دسته دوال شوک رو با کابل وصل کنی خب منم وصل کردم اما دیدم بعدش میگه باید اپدیت کنی پی اس فور رو منم اپدیت رو ریختم تو فلش اپدیت کردم کامل اما وقتی ریستارت کردم که اپدیت تکمیل بشه باز گغت دسته دوال شوک رو با کابل وصل کن و دوباره اودیت خواست سه بار اپدیت کردم اما باز هربار روشن میکنم همینو میگه تورو خدا به دادم برسید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر