وزیر ارتباطات گیمرهای ناراضی از اینترنت را فرا خواند؛ کیفیت بازی آنلاین بهتر می‌شود

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
بتل 4 ping 250 اگر خدا بخواد تا 300 هم میرسه نمیدونم چجوری بازی میکنم:D
اول کشورو نفرین کن
بعد تک تک کسایی که مقصرن
بعد یه صلوات بفرست
بعد فقط دستو بزن رو تیر با اون پینگ تو اون شلوغی به یکی میخوره بالاخره
اگه خدا بخواد یا شهید میشی یا بیشترین کیلو میگیری :|

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
الان فکر کردید یک شبه کل Route به سرور های Riot و Valve رو ایشون تغییر داده از یک مسیر با Latency کم برده روشم QoS زده، اونم روی هر 3 گیت وی LCT,IPM, پیشگامان؟ :))
دوست عزیز اتصال مستقیم انجام دادن .نه روتیگ و هسته هارو دستکاری کردن نه BGP رو .اطلاعاتتون ناقص هست در این باره (یه سری از سازمان ها به طور مستقیم بدون فیلترینگ وصل هست به گیت بین المل )
تخصصی وارد نشم یعنی این که از فیلترینگ DEEP POCKET رد نمیشه و به صورت مستقیم وصل میشه (فناوری رویه داده انجام نمیشه )

• Like
Reactions: aminda and E_R_B

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دوست عزیز اتصال مستقیم انجام دادن .نه روتیگ و هسته هارو دستکاری کردن نه BGP رو .اطلاعاتتون ناقص هست در این باره (یه سری از سازمان ها به طور مستقیم بدون فیلترینگ وصل هست به گیت بین المل )
تخصصی وارد نشم یعنی این که از فیلترینگ DEEP POCKET رد نمیشه و به صورت مستقیم وصل میشه (فناوری رویه داده انجام نمیشه )

می دونی من کجا کار می کنم/ می کردم؟ سازمان فناوری اطلاعات ساختمان آرژانتینش :))

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
می دونی من کجا کار می کنم/ می کردم؟ سازمان فناوری اطلاعات ساختمان آرژانتینش :))
آف تاپیکه ولی مشکل ما اینه که بدون اطلاعات با ی مدرک دانشگاهی از دانشگاه آزاد علی آباد کتول میریم یه جا استخدام میشیم و ادعای برتری میکنیم.
دوستانه گفتم.امیدوارم ناراحت نشین :)

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
آف تاپیکه ولی مشکل ما اینه که بدون اطلاعات با ی مدرک دانشگاهی از دانشگاه آزاد علی آباد کتول میریم یه جا استخدام میشیم و ادعای برتری میکنیم.
دوستانه گفتم.امیدوارم ناراحت نشین :)
اگر شما دانشگاه تهران رو دانشگاه آزاد علی آباد کتول می دونی من دیگه حرفی ندارم =))
اگر هم فکر کردی با درس و مدرک توی این رشته موفق می شی که به نظر اینطوره، کلا پرتی برو خوش باش

در کل خودم هم بیشتر از این حال و حوصله سر و کله زدن با یک سری بچه که نهایت هنرشون پاس کردن آزشبکه توی دانشگاه اه رو ندارم، برید خوش باشید با اطلاعاتتون :)) فعلا که با همین اطلاعات نداشته و ناقص من (و همکارام)، چند ده میلیون یوزر دارن سرویس می گیرن ;)

• Like
Reactions: Cr3diT0r

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
اگر شما دانشگاه تهران رو دانشگاه آزاد علی آباد کتول می دونی من دیگه حرفی ندارم =))
اگر هم فکر کردی با درس و مدرک توی این رشته موفق می شی که به نظر اینطوره، کلا پرتی برو خوش باش

در کل خودم هم بیشتر از این حال و حوصله سر و کله زدن با یک سری بچه که نهایت هنرشون پاس کردن آزشبکه توی دانشگاه اه رو ندارم، برید خوش باشید با اطلاعاتتون :)) فعلا که با همین اطلاعات نداشته و ناقص من (و همکارام)، چند ده میلیون یوزر دارن سرویس می گیرن ;)
عزیز شما چند سالتونه که همه رو بچه میدونی؟
کارتون چیه که چند ده میلیون یوزر دارید؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
8.8.8.8 هم خز شد ...
Overwatch اروپا-فرانسه 185.60.112.157
BF4 SiC آلمان 31.186.251.60
CS:GO ایران 5.239.244.120
CS:GO آلمان 5.230.21.35
ClaraNet آلمان 212.82.226.212
OpenDns آمریکا 208.67.220.220
Dyn آمریکا 216.146.35.35
Ark انگلیس 81.19.216.180
Minecraft آلمان 91.194.91.83
zj4q_untitled.png
6589120534.png

6589120534

• Like
Reactions: Moriarty

kendrick

کاربر سایت
Nov 9, 2014
25
توی پست جدید سایت داده برو گزارش بده تا از فیلتر در بیارن !
-------------------------------------------------------------------------------
دوستان تو پست جدید دوباره گفته برطرف شده و تا 50 % بهبود پس چرا واس من 1% هم بهبود پیدا نکرده :D
من تو این سایت battlelog رو معرفی کردم ، این جواب رو به من داد :
موضوع درخواست رفع فیلتر تارنمای مورد نظر شما در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مطرح گردید،
اما بلحاظ کثرت محتوای مجرمانه در تارنمای مزبور ، در حال حاضر با رفع فیلتر آن مخالفت شده است.
همین چند ماه پیش فیلتر نبود، یهو فیلتر کردن الان هم حرف حالیشون نیست.
اون بهبود 50 درصدی هم ندیدم، من پینگم تا دو هفته پیش 100 بود، الان زیر 130 نمیاد تا دلت بخواد هم نوسان داره.

• Like
Reactions: mortal10

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
بازیهای بلیزارد هم اضاف شدن ؟
من که 1ms هم فرقی ندیدم, ولی وزیر میگه که پینگ 80 تونستن بگیرن. اون آیپی اورواچ رو یه تست بگیرین لطفاً. واسه من همیشه 98-100 عه ...

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N

طرز برخوردتون معلومه دوست عزیز که از چه قشری هستید . کسی که خودشو بالاتر از همه میدونه و ... . ان شإالله همین طور باشه میفرمایین

• Like
Reactions: Cr3diT0r

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
شما با چه امیدی میرید به وزیر میگید وضعیت اوورواچ رو بهبود ببخشه همین مونده این خبر به گوش کسایی که توی خبرگزاری فارس کار میکنن برسه تا با یه تیتر جنجالی به همراه عکس شطرنجی تریسر فاتحه این بازی رو هم بخونن

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
اصلا ماجرا اینه فک کنم میخواد بازی هایی که پرطرفدار هستن مشخص شه کلا فیلتر کنن :D
هیچ فرقی نکرده بعد میگه برطرف شد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر