PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
خب بازی بعد از 7 ساعت و نیم برا من تموم شد اخرا بازی که داشتم از شدت هیجان ذوق مرگ میشدم:D
بازی همون طور که دوستان گفتن بیشتر حس و حال انچارتد 2 رو داشت و از لحاظ ست پیس دسته کمی از اون نداشت
بنظر من بازی تمام و کمال بود و هیچ کم کاری درش صورت نگرفته بود من نمیدونم چطوری ign میگفت میحط ها تو خالین و دلیلی برا گردش ندارن؟:| این که همش اکشن بود!:D
بازی برام واقعا فوق العاده بود اصلا یه وضعی:))
یه سری ویژگی ها به بازی اضاف کرده بودن که من رسما مخم هنگید چقدر جالب بودن
امتیاز من 10 از 10 اصلا نمیتونم به ناتی داگ غیر 10 بدم:D اینا تو یه لول دیگه اصلا کار میکنن:D
ولی هیچی برا من هورایزن نمیشه:))

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,906
یک نکته خیلی مثبت بازی اینه که وادارتون میکنه تقریبا تمام محیط بازی رو بگردین ... و چیز جدیدی که اضافه شده و خیلی لذت بردم این بود که هر جا اشیاء قدیمی مخفی هست الان یک صدای سوتی میزنه و دسته میلزه و نشون میده همون اطراف افتاده ( مخصوصا چپتر 4 واقعا کمک میکرد ) البته بنظر من هم اون داستان پر محتوای 4 رو نداشت ولی باید دقت کرد که این یک دی ال سی هست نه بیشتر ولی وجود همین بازی ها هست که باعث میشه استدیو های دیگه هم یک نسل کامل گرافیکشون رو ارتقا بدن وگرنه خیلی از این شرکت ها بازی با گرافیک پی اس 3 میساختن و به عنوان پی اس 4 میفروختن

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خب بازي پلات شد:D براي من ١٧ ساعت حدودا زمان برد ( خيلي ريلكس البته بازي ميكردم و از محيط لذت ميبردم :D ) تو اسپويلر اول يسري چيزا در مورد اين كه حتما پلاتش كنيد تا لذت واقعي بازي رو بفهمين مينويسم.

دليل اين كه ميگم پلاتش كنين easter egg هاي فوق العاده ي بازيه!

مثلا يكيش يوگا رفتن كلويي عه! :D فك كنم از اون صحنه ي بازي يه ٧٠-٨٠ تا اسكرين شات گرفتم! اصن فكرشو نميكردم اينطوري با روح و روان ادم بازي كنه!

يا مثلا يكي از گنج هاي بازي، يه اسكلته ك با چرخوندنش فالتونو ميگه. :D

يا كلي چيزاي ديگه از اين دست ، خود مود كراشينگش هم مود جذابيه ، مخصوصا اگه بدون Bouns سراغش بريد واقعا يسري جاها سختيش اذيت ميكنه و حتما پيشنهاد ميكنم چون مخفي كاريش خيلي خفن در مياد ، مثلا سر APC Fight عملا بخواين كلتونو بندازين پايين كراشينگ بزنين همرو سوراخ ميكنن ادمو :D

در مورد بازي هم بگم، واقعا قبل اين كه بازي كنم گفتم ديگه بعد ٤ نسخه انچارتد، يه دي ال سي چي ميتونه اخه داشته باشه؟! اما ناتي داگ لامصب اثبات كرد تمومي نداره سورپرايزاش..
پازل ها و معما ها واقعا فوق العادن، خود نسخه ي ٤ بنظرم پازلاش به اين خوبي نبود :D جمع كردني ها هم خيلي باحال تر و هدف مند تر بود، كلا شايد اگه اين بازي يه دي ال سي نبود ، شاهد متاي حتي قوي تر از انچ٤ در موردش ميبوديم..
شايد تنها نسخه ضعف بازي يسري المان هاي فرار تكراري بود كه خب ٤ نسخه طبيعيه كه يه دي ال سي نبايد انتظار داشت هر چي ارائه ميده ناب باشه !
از لحاظ گرافيكي هم كه راحت جزو ٣ تا بازي اول PS4 قرار ميگيره. محيط و فضا سازيش بي شك فوق العادس..
من يكي از ايرادام به نسخه ي ٤ بازي اين بود كه چقد شخصيت راس رو حيف و ميل كرده بود، اينجا قشنگ جبران ميكنه اون ايراد رو..

من بخوام نمره بدم راحت ٩/٣ رو از ١٠ بهش ميدم، اون مقداري هم كه كم ميكنم فقط سر يسري قسمتاي بپر بپر :D و اين حرفاس كه خب تكراري شده.. مثلا يه لبه رو ميگيري ميدوني كه ميريزه :D ولي خب انصافا ٤ نسخه از بازي گذشته...
پ.ن: بيني بانو كلوئي هم از نقاط ضعف بازي بود :((:D

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
یکی از دوستان من قبلا Uncharted 4 Digital Deluxe Edition را pre order کرده بود قبل از اینکه Uncharted 4 بیاد. الان نمی تونه Uncharted Lost Legacy را مجانی دانلود کنه و میگه باید بخره، اصلا Digital Deluxe شامل دانلود مجامی میشه؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
یکی از دوستان من قبلا Uncharted 4 Digital Deluxe Edition را pre order کرده بود قبل از اینکه Uncharted 4 بیاد. الان نمی تونه Uncharted Lost Legacy را مجانی دانلود کنه و میگه باید بخره، اصلا Digital Deluxe شامل دانلود مجامی میشه؟
این بازی کاملا جداست,ربطی به 4 نداره

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
نباید اینطور باشه منم نسخه دیلاکس رو پیش خردم بهم رایگان داد این بازی رو با ساپورت سونی صحبت کن درستش میکنن برات
این بازی کاملا جداست,ربطی به 4 نداره
نه عزیز کسانی که نسخه های دیلاکس یا سیزن پس رو خریدن میتونند این بازی رو رایگان بگیرند

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
نباید اینطور باشه منم نسخه دیلاکس رو پیش خردم بهم رایگان داد این بازی رو با ساپورت سونی صحبت کن درستش میکنن برات

نه عزیز کسانی که نسخه های دیلاکس یا سیزن پس رو خریدن میتونند این بازی رو رایگان بگیرند
سپاسگزار، متاسفانه دو روزه نشده با ساپورت UK ارتباط برقرار کنیم. ایمیل هم که جواب نمیدن. باید زنگ زد فکر کنم.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,906
آقا این بازی از خود آنچارتد 4 قشنگ تره واقعا اگر کسی بازی نکنه عمرش بر فنا هست
برای من 11 ساعت طول کشید . پس مدت اش هم مناسبه
من اول آنچارتد 4 رو بازی کردم و بعدش این رو
الان هر جا میرم کوهی یا ساختمونی و دیواری چیزی میبینم دنبال یک جا دست میگردم بگیرم برم بالا یا یک عتیقه ای چیزی پشت جای افتاده باشه بردارم :D
کلا زیاد درگیر بازی نشید که درگیر میمونید :D

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,906
در ضمن بازی رو روی ps4 pro بازی کردم و کوچکترین افت فریم یا مشکل گرافیکی نداشت
اگر کسی واقعا مشکل داره با این موضوعات پیشنهاد میکنم اول ps4 pro تهیه کنه و بوست مود رو فعال کنه و دوم اینکه هارد دستگاه رو با SSD تعویض کنه
اگز بازم مشکل داشت به چشم پزشکی مراجعه کنه و در نهایت مشکلش حل نشد به روانپزشک مراجعه کنه یا بره منچ بازی کنه:D

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
در ضمن بازی رو روی ps4 pro بازی کردم و کوچکترین افت فریم یا مشکل گرافیکی نداشت
اگر کسی واقعا مشکل داره با این موضوعات پیشنهاد میکنم اول ps4 pro تهیه کنه و بوست مود رو فعال کنه و دوم اینکه هارد دستگاه رو با SSD تعویض کنه
اگز بازم مشکل داشت به چشم پزشکی مراجعه کنه و در نهایت مشکلش حل نشد به روانپزشک مراجعه کنه یا بره منچ بازی کنه:D
برعكس گفتي دوست عزيز
كسي كه نميتونه افت فريم را تشخيص بده بايد بره چشم پزشك و روانپزشك :D

• Like
Reactions: shahal

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
یک سوال فنی
بنده ریجن ۱ دارم قبلا انچارتد ۴ انلاین بازی میکردم
میخوام ادامه همون رنک رو برم
اما بازی که گرفتم ریجن ۲ هست
مشکلی برام پیش میداد؟
توش کد ی هست؟ کد به درد بخوره؟ یا لباس و ایناس؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر