آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

mostafa33

کاربر سایت
May 21, 2012
16
نام
مصطفی رستمی
اگه اکانت مال خودته و بازی هم توش خریدی ، همون اکانت رو روی دستگاه هات وارد کن، کاری لازم نیست انجام بدی

اگه مشکل اینترنت توی محل کار داری اکانتت رو روی دستگاه محل کارت اکتیو کن که دیگه نیازی هم به نت نداشته باشی
اقا من همین کارو کردم فقط رو دستگاه دوم یک اکانت جدیدم ساختم با ایمیل جدید
الان دستگاه جدیدم اکتیو و دستگاه خونه دی اکتیو
حالا باید برم تو همون اکانت بازی کنم یا میتونم تو اکانت دومم بازی کنم

اصلا مثل این اکانت هکیا باید ساین اوت بزنم یا لازم نیست چه درد سری داره ؟
بن نکنه دستگاهمو

Last edited by a moderator:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اقا من همین کارو کردم فقط رو دستگاه دوم یک اکانت جدیدم ساختم با ایمیل جدید
الان دستگاه جدیدم اکتیو و دستگاه خونه دی اکتیو
حالا باید برم تو همون اکانت بازی کنم یا میتونم تو اکانت دومم بازی کنم

دوست عزیز برای دستگاه دوم نیازی نبود اکانت جدید بسازی ، همون اکانت قبلی رو وارد کن

ببین اکانت رو اکتیو میکن نه دستگاه، شما باید بری داخل اکانتت روی دستگاه دوم اکتیو کنی

اگه اکانت اصلی رو روی دستگاه دوم اکتیو کنی روی اکانت دوم روی دستگاه دوم هم میتونی بازی کنی

• Like
Reactions: mostafa33

parsafx

کاربر سایت
Jul 11, 2017
1
سلام
دوستان من برای گیم نت که 9 تا ps4 داره می خوام اشتراک ps+ بخرم و از سه ظرفیت بازی ها استفاده کنم ممنون می شم روشش رو توضیح بدین
باید یه اشتراک ps + بخرم یا سه تا؟
ممنونم از راهنماییتون

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام
دوستان من تازه ps4 خریدم اما دوستم تعدادی بازی روی اکانتش داره که مشخصات اکانتش رو به من داد و من نصب کردمش و بازی هاش رو ریختم ( یعنی الان روی هر دو دستگاه یک اکانت نصب هست )

الان برای خودم رو پرایمری کردم . از الان میتونم با اون دوستم آنلاین مثلا هر دو فیفا بازی کنیم ( بازی رو بصورت دیجیتالی خریده بوده ) ؟؟؟؟؟

اون دوستم توی بازی هایی که خودش خریده مشکلی نداره که فقط باید آنلاین باشه موقع بازی درسته ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
دوستان من تازه ps4 خریدم اما دوستم تعدادی بازی روی اکانتش داره که مشخصات اکانتش رو به من داد و من نصب کردمش و بازی هاش رو ریختم

الان برای خودم رو پرایمری کردم . از الان میتونم با اون دوستم آنلاین مثلا هر دو فیفا بازی کنیم ( بازی رو بصورت دیجیتالی خریده بوده ) ؟؟؟؟؟

اون دوستم توی بازی هایی که خودش خریده مشکلی نداره که فقط باید آنلاین باشه موقع بازی درسته ؟
اگه دوستتون اكانتشو دي اكتيو كرده بعد داده بهتون بله مشكلي نداره هردو ميتونيد بازي كنيد شما با اكانت خودتون اونم با اكانت خودش

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اگه دوستتون اكانتشو دي اكتيو كرده بعد داده بهتون بله مشكلي نداره هردو ميتونيد بازي كنيد شما با اكانت خودتون اونم با اكانت خودش
خیر دی اکتیو نکرده
الان بهش بگم اکانتش رو دی اکتیو کنه ؟
اگر روال کار رو اشتباه رفتم ( که بنظر اشتباه رفتم ) یکبار دیگه توضیح میدید
ممنون از لطفتون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
خیر دی اکتیو نکرده
الان بهش بگم اکانتش رو دی اکتیو کنه ؟
اگر روال کار رو اشتباه رفتم ( که بنظر اشتباه رفتم ) یکبار دیگه توضیح میدید
ممنون از لطفتون
بايد دي اكتيو بشه بعد شما بزنيد رو كنسول تا رو كنسول شما اكتيو بشه
برا چك كردن راحتترين راه اينه بريد رو اكانت اصلي خودتون اگه نتونستيد بازيارو روش بازي كنيد بنابراين اول بايد اكانت دوستتون رو دي كنيد بزنيد رو كنسول بعد ميتونيد بازيارو رو اكانت خودتون بازي كنيد دوستتون هم با اكانت خودش بازي ميكنه

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بايد دي اكتيو بشه بعد شما بزنيد رو كنسول تا رو كنسول شما اكتيو بشه
برا چك كردن راحتترين راه اينه بريد رو اكانت اصلي خودتون اگه نتونستيد بازيارو روش بازي كنيد بنابراين اول بايد اكانت دوستتون رو دي كنيد بزنيد رو كنسول بعد ميتونيد بازيارو رو اكانت خودتون بازي كنيد دوستتون هم با اكانت خودش بازي ميكنه
سلام مجدد به دوست عزیزم
آقا این دی اکتیو کردن رو یاد گرفتم فقط اکتیو کردن باید از طریق همون سایت انجام شه یا همین اکانت رو بریزم روی کنسولم خودش اکتیو میشه ؟
2-بعد از اینکه روی کنسول دوستم دی اکتیو کردم و بعد از اینکه روی کنسول خودم اکتیو کردم پرایمریش هم بکنم روی کنسول خودم ؟ ( چون نفهمیدم این پرایمری چه خاصیت خاصی داره )
3- مورد آخر اینکه بعد از انجام کار هر دوی ما میتونیم بازی خریداری کنیم از استور ؟
ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام مجدد به دوست عزیزم
آقا این دی اکتیو کردن رو یاد گرفتم فقط اکتیو کردن باید از طریق همون سایت انجام شه یا همین اکانت رو بریزم روی کنسولم خودش اکتیو میشه ؟
2-بعد از اینکه روی کنسول دوستم دی اکتیو کردم و بعد از اینکه روی کنسول خودم اکتیو کردم پرایمریش هم بکنم روی کنسول خودم ؟ ( چون نفهمیدم این پرایمری چه خاصیت خاصی داره )
3- مورد آخر اینکه بعد از انجام کار هر دوی ما میتونیم بازی خریداری کنیم از استور ؟
ممنون
همينكه يوزر پس اكانتو بزنيد بايد اكتيو بشه (بازم برا اطمينان بعدش از سايت چك كنيد ببينيد زده رو كنسول اكتيو شده يا نه)
در مورد دوم هم دقيق نميدونم شما بازيارو بذاريد رو دانلود بعد مثلا يك چيز كم حجم مثل تم هم از اكانت دوستتون بذاريد رو دانلود بعد رو اكانت اصلي خودتون سويچ كنيد اگه تونستيد اونجا ازش استفاده كنيد هيچ كار ديگه اي لازم نيست انجام بديد
بله تاثيري روي اكانتا نداره ميتونيد شارژشون كنيد و خريد هم انجام بديد
میتونم با یکی از دوستام شریکی فیفا 18 رو دیجیتالی بگیرم و آنلاین با هم بتونیم بازی کنیم؟همزمان
بله.
پستاي بالارو بخونيد براي همين موضوعه
فقط اگه خواستيد گيفت بخريد از سايتا نخريد گرون ميدن
براي مثال گيفت ١٠ دلاري گرونتر از ٣٥٠٠ت جايي خواست بهتون بفروشه داره ميكنه تو پاچتون

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
همينكه يوزر پس اكانتو بزنيد بايد اكتيو بشه (بازم برا اطمينان بعدش از سايت چك كنيد ببينيد زده رو كنسول اكتيو شده يا نه)
در مورد دوم هم دقيق نميدونم شما بازيارو بذاريد رو دانلود بعد مثلا يك چيز كم حجم مثل تم هم از اكانت دوستتون بذاريد رو دانلود بعد رو اكانت اصلي خودتون سويچ كنيد اگه تونستيد اونجا ازش استفاده كنيد هيچ كار ديگه اي لازم نيست انجام بديد
بله تاثيري روي اكانتا نداره ميتونيد شارژشون كنيد و خريد هم انجام بديد

بله.
براي مثال گيفت ١٠ دلاري گرونتر از ٣٥٠٠ت جايي خواست بهتون بفروشه داره ميكنه تو پاچتون
آقا بسیار ممنونم بابت لطفتون
پس مراحل اینطوری شد که اول اکانت رو روی دستگاه دوستم که صاحب اصلی اکانت هست دی اکتیو میکنم بعد اکانت رو میزنم روی کنسول خودم ( اکتیو میشه ) و پرایمریش میکنم ( این پرایمری رو آخر نفهمیدم چرا باید انجام بدم فقط دیدم نوشتن انجام بدید ؟؟) و تمام
فقط دوستم اگر بخواد به شرایط قبل برگرده باید 6 ماه صبر کنه تا من اکانتش رو روی کنسول خودم دی اکتیو کنم و ایشون دوباره اکتیو کنه

پ.ن : متاسفانه پست اول تاپیک هیچ حرفی از دی اکتیو کردن نزده و بخاطر همین باعث گیج شدن من و خیلی های دیگه قطعا میشه
خیلی راحت میشد توی 5 گام این ها روتوی پست اول توضیح داد تا دیگه 82 صفحه سوال واسه امثال من پیش نیاد
ممنون

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
بله.
شما مطمئنی؟ چون دوستان میگفتن آنلاین همزمان نمیتونید با همدیگه بازی کنید!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
شما مطمئنی؟ چون دوستان میگفتن آنلاین همزمان نمیتونید با همدیگه بازی کنید!
همزمان نميشه رو يه اكانت انلاين شد
اين روش باعث ميشه بازي رو اكانتاي كنسول شير بشه بنابراين شما با اكانت خودتون بازي ميكنيد دوستتون با اكانت خودش

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
همزمان نميشه رو يه اكانت انلاين شد
اين روش باعث ميشه بازي رو اكانتاي كنسول شير بشه بنابراين شما با اكانت خودتون بازي ميكنيد دوستتون با اكانت خودش
پس همزمان رو دوتا اکانت میشه آنلاین بازی کرد.
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر