سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
آقا این پیش نویسی که میگن مربوط به فصل هشتمه چقدر خوبه :D
چقدر قویه
میگن احتمال ۹۹ درصد فیک باشه ولی من اگر جای بنیوف بودم میگشتم نویسندش رو گیر میاوردم استخدامش میکردم‌ :))
پ.ن : دوستان مراقب باشن اگر خواستن اسپویلی در موردش بذارن تو تگ اسپویلر بذارن که اگر یک درصد واقعی در اومد کسی ضرر نکنه
ناراحت نشی ولی کجای اون مضخرفات قویه.
برن رو که تو اپیزود دوم میکشن به علاوه گری ورم و گوست و کلی از ارتش شمال و تورموند و اژدهای دوم دنریس هم میمره. کل هدف برن از کلاغ سه چشم شدن این بود که هویت جان رو برملا کنه و بعد هم سریع بمیره:| به این میگن نویسندگی آخه؟ این کار رو که سم هم با کمک هالند رید می تونست انجام بده دیگه نیازی به برن نبود.
تو اپیزود 5 هم دنریس سر تولد بچه میمیره. یک زن قوی که کل سریال برای این شخصیت که چجوری از هیچ به همه چیز رسیده و مقتدر هست برنامه ریختن که بعد در بچه به دنیا اوردن بمیره؟ بماند که کل لشکر کشی ارتش مرده ها 6 ماه طول کشید تا خانوم بچه اش به دنیا بیاد مسخره تر اینه که وریس شمشیر هارتز بین رو میزنه تو قلب دنریس:| ملیسندرا میاد و دوباره میگه بچه دنریس رو فدای خدای روشنایی کنن مگه این از ماجرای شرین درس نگرفت؟
تو قسمت 6 هم جان و جیمی و هاند و دروگون اژدها تو نبرد با یورون که کلا تو این چند قسمت های آخر فصل 7 به زور تو پیش زمینه هم بود میان میجنگن. دست آخر هم همشون با وایلد فایر میرن رو هوا :| عجب پایانی همه شخصیت های اصلی به خصوص جان میترکن.
مارتین یک جا گفته بود پایان سریال تلخ و شیرین هست ولی این پایان فاجعه و تراژدی هست. کدوم آدمی به این مضخرفات میگه تلخ و شیرین . به علاوه که یک جا دیگه گفته بود که از پایانی که تالکین برای ارباب حلقه ها ترسیم کرده بود خیلی خوشش اومده و میخواد سریال رو همونجوری تموم کنه . تو ارباب حلقه ها همه مردن؟ تازه بماند قسمت مسخره آخر که یک وایت واکر جسد برن رو میبره شمال و تاج گذاری میکنن و برن میشه شاه شب. مگه نایت کینگ رو گور به گور نکردن پس چجوری هنوز یک وایت زنده مونده.
اگر قرار باشه پایان سریال این محملات باشه 8 سال وقت ما الکی پای یک سریال تلف شده که نویسنده هاش به خصوص مارتین نمی دونستن چجوری داستان رو جمع کنن ، گفتن بزنیم همه رو بترکونیم. به این نمیگن نویسندگی که این همه شخصیت پردازی کنی تو 7 فصل و خورده ای بعد همه رو تو دو قسمت آخر بترکونی اسمش هم بذاری تلخ و شیرین. هیچ قسمت خوشآیند و شیرینی در پایان این سریال نیست اگر بخوان اینجوری تمومش کنن.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
برن رو که تو اپیزود دوم میکشن به علاوه گری ورم و گوست و کلی از ارتش شمال و تورموند و اژدهای دوم دنریس هم میمره. کل هدف برن از کلاغ سه چشم شدن این بود که هویت جان رو برملا کنه و بعد هم سریع بمیره:| به این میگن نویسندگی آخه؟ این کار رو که سم هم با کمک هالند رید می تونست انجام بده دیگه نیازی به برن نبود.
تو اپیزود 5 هم دنریس سر تولد بچه میمیره. یک زن قوی که کل سریال برای این شخصیت که چجوری از هیچ به همه چیز رسیده و مقتدر هست برنامه ریختن که بعد در بچه به دنیا اوردن بمیره؟ بماند که کل لشکر کشی ارتش مرده ها 6 ماه طول کشید تا خانوم بچه اش به دنیا بیاد مسخره تر اینه که وریس شمشیر هارتز بین رو میزنه تو قلب دنریس:| ملیسندرا میاد و دوباره میگه بچه دنریس رو فدای خدای روشنایی کنن مگه این از ماجرای شرین درس نگرفت؟
تو قسمت 6 هم جان و جیمی و هاند و دروگون اژدها تو نبرد با یورون که کلا تو این چند قسمت های آخر فصل 7 به زور تو پیش زمینه هم بود میان میجنگن. دست آخر هم همشون با وایلد فایر میرن رو هوا :| عجب پایانی همه شخصیت های اصلی به خصوص جان میترکن.
مارتین یک جا گفته بود پایان سریال تلخ و شیرین هست ولی این پایان فاجعه و تراژدی هست. کدوم آدمی به این مضخرفات میگه تلخ و شیرین . به علاوه که یک جا دیگه گفته بود که از پایانی که تالکین برای ارباب حلقه ها ترسیم کرده بود خیلی خوشش اومده و میخواد سریال رو همونجوری تموم کنه . تو ارباب حلقه ها همه مردن؟ تازه بماند قسمت مسخره آخر که یک وایت واکر جسد برن رو میبره شمال و تاج گذاری میکنن و برن میشه شاه شب. مگه نایت کینگ رو گور به گور نکردن پس چجوری هنوز یک وایت زنده مونده.
اگر قرار باشه پایان سریال این محملات باشه 8 سال وقت ما الکی پای یک سریال تلف شده که نویسنده هاش به خصوص مارتین نمی دونستن چجوری داستان رو جمع کنن ، گفتن بزنیم همه رو بترکونیم. به این نمیگن نویسندگی که این همه شخصیت پردازی کنی تو 7 فصل و خورده ای بعد همه رو تو دو قسمت آخر بترکونی اسمش هم بذاری تلخ و شیرین. هیچ قسمت خوشآیند و شیرینی در پایان این سریال نیست اگر بخوان اینجوری تمومش کنن.
خوندم و نمیدونم چجوری میتونی این چرندیات باور کنی وقتی هنوز متن فیلنامه نوشته نشده یا اگر شده فقط دست خود نویسنده سریال هست
اینها فقط برا اساس تئوری ها و اتفاقات شروع کردند شایعاتی را ساختند
البته این چیزی که من میبنم مطمئنم سریال پایانش یک چیز اب دوغ خیاری میشه !

• Like
Reactions: TheGodfather

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
اینهمه منتظر موندیم ببینیم تهش چی میشه آخرش شد این:

شخصیت منفی باهوشی به اون توپی بوسیله دو تا دختر اسکل براحتی از ادامه سریال حذف میشه.
دیواری به اون عظمت تو 5 دقیقه نابود میشه.
جان هم یهو شیرجه میزنه رو عمش.

readم تو این فصل با نویسندش:D

لرد بیلیش اگه تو اون صحنه ای که توسط سرسی تهدید شد کشته میشد واقعا شرف داشت به اینطور مردن که بیاد به سانسا التماس کنه بعدش زانو بزنه تا قد آریا به گلوش برسه ...هنوزم باورش سخته که با یک فصل چطور چنین داستان فانتزی بی نظیری رو منهدم کردن هر چند حقیقتا جمع کردن این داستان هزینه زیادی رو لازم داشت .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به پیر به پیغمبر ۳ ساله داستان سریال از کتاب جداس این گند کاریا ربطی به مارتین نداره

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• Like

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
خوندم و نمیدونم چجوری میتونی این چرندیات باور کنی وقتی هنوز متن فیلنامه نوشته نشده یا اگر شده فقط دست خود نویسنده سریال هست
اینها فقط برا اساس تئوری ها و اتفاقات شروع کردند شایعاتی را ساختند
البته این چیزی که من میبنم مطمئنم سریال پایانش یک چیز اب دوغ خیاری میشه !
اون دوستمون گفت فیلمنامه که تو اینترنت هست خیلی قوی نوشته شده منم گفتم ایرادهای اساسی داره اصلا خوب تموم نمیشه و گرنه منم نمی خوام باور کنم که حقیقت داره که البته اگه واقعیت داشته باشه خاک بر سر نویسنده ها.
به پیر به پیغمبر ۳ ساله داستان سریال از کتاب جداس این گند کاریا ربطی به مارتین نداره
مارتین آخر سریال رو به نویسنده ها گفته ، منم امیدوارم همه اینها خیال پردازی باشه ولی اگر اینجوری تموم بشه به نظرم مارتین هم بی تقصیر نیست.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

ربطش به مارتین اینه که ۶ سال فرصت داشته کتاب رو بده هنوز حاضر نشده کاری کنه.:D هر چی افت نویسندگی داریم صدقه سر مارتینه که حاضر نشده جمع کنه خودشو تموم کنه داستان رو.:D
درسته سریال افت کرده ولی من دلم تنگ شده همین الان کاش هر هفته میومد.:(:D

• Like

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad

نه بابا چرا ناراحت هر کسی یه نظری داره
اما با توجه به این فاجعه ای که تو فصل ۷ تحویلمون دادن من به این پیشنویس اگر واقعی باشه با کمال میل راضیم
در حقیقت به شدت سطح توقع من از سریال اومده پایین
اگر همین پایان هم درست کارگردانی کنن من میذارم رو سرم

• Like

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
نه بابا چرا ناراحت هر کسی یه نظری داره
اما با توجه به این فاجعه ای که تو فصل ۷ تحویلمون دادن من به این پیشنویس اگر واقعی باشه با کمال میل راضیم
در حقیقت به شدت سطح توقع من از سریال اومده پایین
اگر همین پایان هم درست کارگردانی کنن من میذارم رو سرم
منم با فصل 7 مشکل داشتم ولی نه در اون حد که دیگه این فاجعه و رو بخوام تحمل کنم آخر سریال. انتظار من از سریال همونطور که چند پست تو صفحات قبل گفتم اینه که سریال با یک پایان خوش تموم بشه . من کتاب ها رو نخوندم و قصد خوندن هم ندارم به علاوه با سریال با این دنیا آشنا شدم ، تا اینجا هر چی دیدیم بدختی و زجر و جنگ مردن شخصیت ها نیست شدن خاندان ها بوده به علاوه که همیشه قدرت شر در این دنیا بار ها چربیده به خیر. فک می کنم گرچه تا پایان سریال قطعا خیلی ها جون سالم به در نمی برن ولی نباید در حد این تراژدی که که تو این متون نوشته شده باشه. انتظار من به شخصه یک پایان خوب و با زنده موندن اکثر شخصیت های سریاله گرچه ممکنه بعضیا بگن دیزنی وار هست. حالا شما هم میگید سریال اینجوری تموم بشه میذارید رو سرتون ولی مطمئن باشید پایان تراژدی وار هرگز راضی کننده نبوده.
الان خیلی ها پای همین ویدئو هایی که تو یوتیوب هستن دارن میگن که این پایان تلخ هست و اصلا افسرده کننده است. همون بهتر که یک پایانی بدن که حالا نه همه شخصیت ها ولی اقلا یک تعدادی از شخصیت های اصلی مثل جان و جیمی زنده بمونن و گرنه اگر قرار بود همشون تو یک انفجار وایلد فایر بترکن که این همه شخصیت پردازی برای چی بود؟

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
اگر میخواین دقیقا بفهمین سریال از کدوم فراز ی به این فرود رسیده،برین قسمت 9 سیزن 2 رو ببینید و از اینور بهترین اپیزود این فصل رو انتخاب کنید و مقایسه کنید :D

اینکه چرا دیالوگ‌ها مسخره ست و کرکترا فست تراول میشن و سرعت اتفاقات زیاده و هیشکی نمیمیره(یا به بیان بهتر جرئت کشتن هیشکی رو ندارن!:D اون مارتین بود :D) اینا انتقاد از فرعیاته به نظرم،اصل داستان اینه که سریال سورس خودش رو از دست داده و نویسنده های سریال از دستشون برنمیاد که بتونن همچین یونیورس عظیمی رو هدایت کنن،وگرنه تیم تهیه کنندگی سریال از کارگردانی و ست دیزاین و موسیقی و جلوه های ویژه همچنان فوق العادست،خیلی ساده سریال فقط مارتین رو از دست داده :D و مارتین روح این یونیورسه دیگه،ایدئولوژی پشت این یونیورس و عدالت این دنیا همش دست مارتینه،اصلا مشکل اینه مارتین رو حذف کردی این دنیا دیگه اون اتمسفر مشکوکی که بوی خیانت میده همیشه رو از دست داده.اصلا سلسله اتفاقاتش دست مارتینه من نمیدونم چطور میشه از دو تا نویسنده بی تخیل انتظار داشته باشیم چیزی شبیه سیزن های اول بهمون ارائه بدن :D

مث یه بازی میمونه که لول دیزاینش از هم پاشیده شده،دارک سولز 2ـه اصلا،میازاکی رو از دست داده :D

پ.ن:این سرسی رو نامردا چه بد گریم میکنن از عمد این فواصل،سرسی سیزن 2 عالیه :D

پ.ن2:و اینکه شخصیت مث تایوین لنیستر نمیاد دیگه :D در کل برید قسمت 9 سیزن 2 رو ببینین همین الانش خیلی حال میده :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اگر میخواین دقیقا بفهمین سریال از کدوم فراز ی به این فرود رسیده،برین قسمت 9 سیزن 2 رو ببینید و از اینور بهترین اپیزود این فصل رو انتخاب کنید و مقایسه کنید :D

اینکه چرا دیالوگ‌ها مسخره ست و کرکترا فست تراول میشن و سرعت اتفاقات زیاده و هیشکی نمیمیره(یا به بیان بهتر جرئت کشتن هیشکی رو ندارن!:D اون مارتین بود :D) اینا انتقاد از فرعیاته به نظرم،اصل داستان اینه که سریال سورس خودش رو از دست داده و نویسنده های سریال از دستشون برنمیاد که بتونن همچین یونیورس عظیمی رو هدایت کنن،وگرنه تیم تهیه کنندگی سریال از کارگردانی و ست دیزاین و موسیقی و جلوه های ویژه همچنان فوق العادست،خیلی ساده سریال فقط مارتین رو از دست داده :D و مارتین روح این یونیورسه دیگه،ایدئولوژی پشت این یونیورس و عدالت این دنیا همش دست مارتینه،اصلا مشکل اینه مارتین رو حذف کردی این دنیا دیگه اون اتمسفر مشکوکی که بوی خیانت میده همیشه رو از دست داده.اصلا سلسله اتفاقاتش دست مارتینه من نمیدونم چطور میشه از دو تا نویسنده بی تخیل انتظار داشته باشیم چیزی شبیه سیزن های اول بهمون ارائه بدن :D

مث یه بازی میمونه که لول دیزاینش از هم پاشیده شده،دارک سولز 2ـه اصلا،میازاکی رو از دست داده :D

پ.ن2:و اینکه شخصیت مث تایوین لنیستر نمیاد دیگه :D در کل برید قسمت 9 سیزن 2 رو ببینین همین الانش خیلی حال میده :D
حالا تازه جنگ بلک واتر بهترین اپیزود سریال نیست مادر بگرید برای اون عروسی سرخ که من سر این قسمت داشتم خودم رو می کندم:D
به نظر من نه تنها بهترین قسمت این فصل بلکه بهترین قسمت های سه فصل اخیر هم نزدیک اون جو و حس و حال 4 فصل اول نشده البته کمبود کاراکتر های کاریزماتیک هم تاثیرش رو روی سریال گذاشته مثلا همین تایوین لنیستر یا ند استارک یا استنیس

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
منم با فصل 7 مشکل داشتم ولی نه در اون حد که دیگه این فاجعه و رو بخوام تحمل کنم آخر سریال. انتظار من از سریال همونطور که چند پست تو صفحات قبل گفتم اینه که سریال با یک پایان خوش تموم بشه . من کتاب ها رو نخوندم و قصد خوندن هم ندارم به علاوه با سریال با این دنیا آشنا شدم ، تا اینجا هر چی دیدیم بدختی و زجر و جنگ مردن شخصیت ها نیست شدن خاندان ها بوده به علاوه که همیشه قدرت شر در این دنیا بار ها چربیده به خیر. فک می کنم گرچه تا پایان سریال قطعا خیلی ها جون سالم به در نمی برن ولی نباید در حد این تراژدی که که تو این متون نوشته شده باشه. انتظار من به شخصه یک پایان خوب و با زنده موندن اکثر شخصیت های سریاله گرچه ممکنه بعضیا بگن دیزنی وار هست. حالا شما هم میگید سریال اینجوری تموم بشه میذارید رو سرتون ولی مطمئن باشید پایان تراژدی وار هرگز راضی کننده نبوده.
الان خیلی ها پای همین ویدئو هایی که تو یوتیوب هستن دارن میگن که این پایان تلخ هست و اصلا افسرده کننده است. همون بهتر که یک پایانی بدن که حالا نه همه شخصیت ها ولی اقلا یک تعدادی از شخصیت های اصلی مثل جان و جیمی زنده بمونن و گرنه اگر قرار بود همشون تو یک انفجار وایلد فایر بترکن که این همه شخصیت پردازی برای چی بود؟

خب دیگه نظر من و شما دقیقا نقطه مقابل همدیگست
من پایان تراژدی وار میپسندم با حذف همه شخصیت ها و شما پایان خوش با زنده موندن اکثر شخصیت ها
احتمالا تنها نقطه اشتراکمون منچستری بودنمون باشه :))
در انتها پیشنهاد میکنم هر چند اندک برای کتاب وقت بذارید و محیط کتاب رو هم لمس کنید
پشیمان نخواهید شد

• Like

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام

اقا گل گفتی واقعا مثله تایوین دیگه نمیاد :D ! یه سری دیالوگای تایوین با تیریون واقعا تاریخی بود من هر قسمت از فصل 4 به بعد دیدم یه 2 تا فحش بهش دادم برا کشتن تایوین ! بازیگرشم خیلی مناسب بود مخصوصا صداش و قیافش :D !

• Like

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
تایوین لنیستر همیشه اسمشم با عظمت یاد میشده
از شروع کارکترش که داستان خاندان و لرد کستمیر بگیر تا همین اواخر
یکی از دیالوگ های خیلی باحالی که شنیدم این بود که تا وقتی تایوین زنده بود گنجشک اعظم و جک و جونوراش جرات نمیکردن از کنار پایتخت رد شن حالا که تایوین نیست اینا دم درآوردن !
واقعا تایوین به نوعی بالانس سریال بود
حضور تایوین لنیستر و استنیس باراتیون و حتی رندل تارلی در شب طولانی با نبرد بزرگ شاه شب میتونست هیجان رو به ماکزیمم برسونه
حالا باید بشینیم نبرد جان اسنو و دنریس رو با شاه شب ببینیم :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر