PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
این قسمت هنوز برام باز نشده چرا جایی نمیگه اسلحه مشکل داره

ویرایش : روی میز اشتباهی بودم :D درست شد!!
وقتى تو هانتر دريم هر بار که ميرين اسلحه رو تعميرش نکنى از حدى که ضرباتت بيشتر بشه ميزنه مثلا hunter axe broken يعنى اسلحه شما از ضربات زياد آسيب ديده شما تو هانتر دريم هر دفعه که ميريد بريد تو اتاق ميزى که بالاش عکس اسلحه ها هست بعد گزينه repair weapons رو بزنيد مقدارى ازتون بلاد اکو کم ميکنه و اسلحه تعمير ميشه

• Like
Reactions: nihilnigritude

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
از رو بيكاري بازيو شروع كردم

دوستاني كه بازيو پلات كردن اگه امكانش هست يه توضيح درمورد تروفي هاي از دست رفتنيش بدن و اينكه چكار بايد بكنم تا مجبور نشم دوباره بازيو انجام بدم
الان ٤تا باس اولو زدم تا اينجا خرابكاري نكردم؟
و اين سلاح هايي كه توي هانتر دريم براي فروش هستن هميشه اونجان يا با بالا رفتن لول پاك ميشن از فروشگاه؟اگه پاك نميشن كه با خيال راحت بازي كنم اخر سر همرو بخرم
پ.ن: چرا باس هاي بازي از mob ها راحتترن بين چهارتا باس ستاشون رو همون بار اول زدم ولي خيلي از mob ها از باس ها هم سختترن :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
از رو بيكاري بازيو شروع كردم

دوستاني كه بازيو پلات كردن اگه امكانش هست يه توضيح درمورد تروفي هاي از دست رفتنيش بدن و اينكه چكار بايد بكنم تا مجبور نشم دوباره بازيو انجام بدم
الان ٤تا باس اولو زدم تا اينجا خرابكاري نكردم؟
و اين سلاح هايي كه توي هانتر دريم براي فروش هستن هميشه اونجان يا با بالا رفتن لول پاك ميشن از فروشگاه؟اگه پاك نميشن كه با خيال راحت بازي كنم اخر سر همرو بخرم
پ.ن: چرا باس هاي بازي از mob ها راحتترن بين چهارتا باس ستاشون رو همون بار اول زدم ولي خيلي از mob ها از باس ها هم سختترن :|

داداش اگه بخوای بازی رو سریع پلات کنی راحت شی اصلا شروع نکنش ، چون بیشتر اعصاب خوردیه و با یه اشتباه تو یه تروفی شاید مجبور بشی بارها بازی رو تکرار کنی
بازی جوریه که باید وقت بزاری براش و با حوصله جلو بری و لذت ببری در کنارش یه نیم نگاهی هم به پلات داشته باشی در اینصورت پلات بازی خیلی ساده و لذت بخش هست
کمک خواستی یا سوال داشتی "Ahmad_mdp" اد کن تو پارتی بیا بپرس

• Like
Reactions: rezab and mikammi

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
داداش اگه بخوای بازی رو سریع پلات کنی راحت شی اصلا شروع نکنش ، چون بیشتر اعصاب خوردیه و با یه اشتباه تو یه تروفی شاید مجبور بشی بارها بازی رو تکرار کنی
بازی جوریه که باید وقت بزاری براش و با حوصله جلو بری و لذت ببری در کنارش یه نیم نگاهی هم به پلات داشته باشی در اینصورت پلات بازی خیلی ساده و لذت بخش هست
کمک خواستی یا سوال داشتی "Ahmad_mdp" اد کن تو پارتی بیا بپرس
خب از همون اشتباه هم ميشه جلوگيري كرد كه مجبور نشم از اول برم
فقط براي تروفي بازيو شروع نكردم اخر كار ميرم سراغ تروفياش فقط خواستم حواسم به از دست رفتني ها باشه
امروز حوصله كردم نشستم psntrophies رو خوندم ظاهرا ستاش مربوط به اخر بازيه و بايد از سيو بك اپ گرفت بقيشم مربوط به سلاح ها هست كه تا اينجا بينشون خرابكاري نكردم فقط دو شانس اولم براي گرفتن Crow Hunter Badge رو از دست دارم سر باس بايد حواسم بهش باشه كه بگيرمش

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
خب از همون اشتباه هم ميشه جلوگيري كرد كه مجبور نشم از اول برم
فقط براي تروفي بازيو شروع نكردم اخر كار ميرم سراغ تروفياش فقط خواستم حواسم به از دست رفتني ها باشه
امروز حوصله كردم نشستم psntrophies رو خوندم ظاهرا ستاش مربوط به اخر بازيه و بايد از سيو بك اپ گرفت بقيشم مربوط به سلاح ها هست كه تا اينجا بينشون خرابكاري نكردم فقط دو شانس اولم براي گرفتن Crow Hunter Badge رو از دست دارم سر باس بايد حواسم بهش باشه كه بگيرمش
من خيلى وقت پيش پلات کردم بازى جزو بهترين هاى نسل هشتم هست به جرات ميتونم بگم تو نسل قبل ninja gaiden sigma 2 نسخه ps3 و تو اين نسل bloodborne جزو بهترين بازى هاى عمرم بودند من ديسکشم نسخه گوتى رو آرشيو کردم هنوزم بعضى وقت ها بازى ميکنم هر چى بيشتر بازى کنى بيشتر اعتياد بهش پيدا ميکنى

• Like
Reactions: mehrdadb3

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
من خيلى وقت پيش پلات کردم بازى جزو بهترين هاى نسل هشتم هست به جرات ميتونم بگم تو نسل قبل ninja gaiden sigma 2 نسخه ps3 و تو اين نسل bloodborne جزو بهترين بازى هاى عمرم بودند من ديسکشم نسخه گوتى رو آرشيو کردم هنوزم بعضى وقت ها بازى ميکنم هر چى بيشتر بازى کنى بيشتر اعتياد بهش پيدا ميکنى
داداش اگر دسترسی به نسل قبل داشتی حتما نینجا گایدن بلک رو بازی کن سیگما پیشش چیزی نیستش گایدن بلک بازی سختی هستش

• Like

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
داداش اگر دسترسی به نسل قبل داشتی حتما نینجا گایدن بلک رو بازی کن سیگما پیشش چیزی نیستش گایدن بلک بازی سختی هستش
نه متاسفانه کنسول ps3 رو براى خريد ps4 فروختم من سه تا نسخه اصلى نينجا گيدن رو فقط بازى کردم

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان این بازی تخفیف خورده دوستانی که بازی کردن بگن ارزش خرید داره یا نه بعضی جاها خوندم میگن بازی گرافیکش کارتونی و ارزش بازی کردن نداره

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام دوستان این بازی تخفیف خورده دوستانی که بازی کردن بگن ارزش خرید داره یا نه بعضی جاها خوندم میگن بازی گرافیکش کارتونی و ارزش بازی کردن نداره
.
رفیق با هر سلیقه و هر سنی که هستی! این عنوان یکی از ارزشمند ترین بازی هایی هست که میتونی بازی کنی! شک نکن! مشکلم داشتی بچه ها هستن راهنمایی میکنن...گرافیک بازی هم فوق العاده از نظر هنری و حتی فنی...

• Like
Reactions: rezab and ahmadmdp

Kratos93

کاربر سایت
Apr 19, 2017
43
یکی از سخترین بازی ها و اعتیاد آورترین بازی هاست
اگه با سختی زیاد بازی کنار میای از دستش نده
من قبلا یکبار تمومش کردم
این هفته که تخفیف خورد دوباره خریدمش ولی مطمئنم دیگه نمیفروشمش چون ارزش تکرار بسیار بالایی داره
راحت میشه ۵ بار از اول تا آخرش رفت بدون خستگی
البته اینا درصورتیه که به بازی معتاد بشی
وگرنه من خیلی ها رو دیدم همون ۵ دقیقه اول بازی رو پاک کردن

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اصولا نوب ها به بازياي انيمه اي ميگفتن گرافيك كارتوني اين ديگه چيش كارتونيه؟ عكسارو نگها كنيد گرافيكش عاديه
١٠٠٪‏ هم ارزش خريد داره منم ديروز پلاتش كردم هرچند اونجور كه توقع داشتم سخت نبود
اكثر باس هارو همون بار اول ميشد زد

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
اصولا نوب ها به بازياي انيمه اي ميگفتن گرافيك كارتوني اين ديگه چيش كارتونيه؟ عكسارو نگها كنيد گرافيكش عاديه
١٠٠٪‏ هم ارزش خريد داره منم ديروز پلاتش كردم هرچند اونجور كه توقع داشتم سخت نبود
اكثر باس هارو همون بار اول ميشد زد
خوب اگه تو اين سبک بازى خوشتون اومده و باس هاش براتون راحت بوده بريد سراغ همين سبک با درجه سختتر مثل dark souls 2 و dark souls 3 که باز هم از آثار ميازاکى هستند و Nioh که سبک سامورايى هم داره و تيم سازنده ninja gaiden ساختنش واقعا بازى هاى بى نظيرى هستن

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
خوب اگه تو اين سبک بازى خوشتون اومده و باس هاش براتون راحت بوده بريد سراغ همين سبک با درجه سختتر مثل dark souls 3 که باز هم از آثار ميازاکى هست و Nioh که سبک سامورايى هم داره و تيم سازنده ninja gaiden ساختنش واقعا بازى هاى بى نظيرى هستن
هر سه رو پلات کردم ولی هیچ کدوم به بلاد خودمون نمیرسه
نمی دونم لامصب چی داره که ادم رو میگیره، ول هم نمیکنه

• Like

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
هر سه رو پلات کردم ولی هیچ کدوم به بلاد خودمون نمیرسه
نمی دونم لامصب چی داره که ادم رو میگیره، ول هم نمیکنه
احمد جان باهات شديدا موافقم هنوزم من دارم بازى ميکنم خيلى هم براى اين بازى خرج کردم نسخه معمولى خريدم بعد نسخه گوتى رو خريدم واقعا يکى از بهترين هاى نسل هشتم هست حتى هورايزن هم اينقدر بهم حال نداد گرافيک عالى گيم پلى اعتياد آور هر وقت پاى کنسول براى بلاد بورن ميشينم بلند ميشم 4 ساعتى حداقل گذشته محيط بازى بهترين محيط بازى هست که تو 24 سال گيم بازى کردن عمرم تجربه کردم محيطش آدمو محو خودش ميکنه به خصوص محيط اول بازى وقتى اولين بار وارد اون حياط گرد مانند ميشى در سمت راست که از جنگل مياد قفله دوربين ميچرخونم تا محيط بازى رو ببينم شهر يارنام جاى جايش زيباست درياى تابوت ها و جسد ها درخت هاى خشک و بلند مرسى سپيده دان طراح ايرانى باعث افتخار ماست که تو گروه ميازاکى کار ميکنه و طراحى محيط به اين زيبايي کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر