WWE 2K18

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

06095049319715061680.png

2k چند ساعت پیش با انتشار تریلری رسما " WWE 2K18 " را برای انتشار در سال 2017 تایید کرد ، این بازی در 17 اکتبر منتشر خواهد شد . نکته جالب نبود نسخه های نسل هفتمی و PC هست . که فعلا خبری از انتشار این بازی برو این پلتفرم ها نیست !

پلتفرم ها : PS4 ، XBOX ONE

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

35314085687935839209.jpg

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

در قسمتی از تریلری کفشهای کرت انگل هال اف فیمر کمپانی رو نشون میده که میشه گفت کرت انگل در این نسخه از بازی حضور داره . بازی دارای دو پک کلکتور و دلوکس هست که اطلاعاتشون بعدا میاد کسایی که کلکتور بخرن 4 روز زودتر دسترسی پیدا میکنن .​

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
لیست SKill ها و OMG ها اومده موارد جدیدش شامل پریدن و زدن فن رو ماشین ها و کامیونه که به بخش بکستیج اضافه شده همه چی داره خیلی خوب جلو میره فعلا

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اخبار جدید از رویال رامبل جدید بازی و المینشین چامبر :
در رویال رامبل جدید توانایی جدیدی به نام بیرون انداختن از حلقه به وجود امده که میتوانید با اون افراد حذف کنید
حذف کردن و بیرون انداختن ساده تر شده
کلاس وزن سوپراستارها بسیار تاثیر دارد در رویال رامبل
با سیستم های جدید کشیدن و حمل کردن رایتر ها موارد جدیدی اضافه شده به حذف کردن
نوار ریکاوری اصافه شده زمانی که به طناب تکیه دادین میتوانین بازیابی کنین خودتون رو
هم از طناب اول هم طناب دوم میتوان فرد بیرون انداخت
....
هر دو المنیشن چامبر جدید و قدیمی قابل بازی ان
ورودی ها قابل پخشن که هر سوپراستار از رمپ میاد و با انمیشنی وارد اتاق میشه
۶ انمیشن جدید برای قهرمانی و حالت های خاص هر راستر اصافه شده
به نظر می رسد بر خلاف آنچه که شایعه است، میدان مبارزه در میان جمعیت به طرف دیگر گسترش نیافته و به نظر می رسد همانند WWE 2K17 است
. با این وجود، سلاح های بیشتری در این منطقه در دسترس قرار گرفته هست. در Create-A-Match، امکان انتخاب گزینه های First Blood و 2 از 3 Falls وجود دارد
JoJo در هنگام ارائه ورودی در میدان است
جمعیت و تماشاچی ها بسیار زنده و پویا هستند همانطور که در دنیای واقعی پس از تقسیم برند و دوباره طراحی صحنه، آرنا و جدول میز در نزدیکی صحنه داشته و در نزدیکی حلقه قرار ندارد منو و رابط کاملا با حالت های قرمز / آبی در بکراند (Raw / SmackDown) تکرار می شود
در هنگام برجسته کردن مشخصات ستاره ای که انتخاب می کنید، کلاس وزن در کنار هم نشان داده می شود

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من یک ویدیو گیم پلی دیدم بسیار خوب شده مخصوصا نورپردازی که طبیعی تر و شفاف تر شده و این سیستم حمل خیلی کمک کرده دقیقا رفتن سمت Smackdown vs raw 2007 من که به 2k ایمان اوردم واقعا تو این نسخه به عنوان فن قدیمی دیدم دارن هر چی که فن ها میخوان تو بازی قرار میدن match type های متنوع امسال اومده سیستم گیم پلی چالشی و خوب مکانیزم های خوب راستر های عالی من شک نوارم اگه این نسخه بخش شوکیس داشته باشه و my career بتونن درست دربیارن جز نسخه هایی که متاش بالای 80 میره و سیستم تشخیص وزن خوب

• Like
Reactions: trust n1

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
عاقا فقط من بسی هایپم یا شما هم همونجوری این؟:Dحس میکنم ایندفه دیگ فرق داره
از لحاظ راستر که خدایی در حد بیگ بنگ کار کردن همه هستن از دهه ۹۰ تا الان خیلی قویه باقی مواردم یک پیش نمایش اومده بود طرف میگفت بخش تک به تک بازی فوق العاده شده با توجه به اضافه شدن بخش جدید حمل کردن و کشیدن ولی متاسفانه گفته بود المینییشن چامبر ۶ نفره مشکل فریم ریت داشته و راستر ها تو این مد کیفیت پایینی داشتن خدا رحم کنه به بازی های ۸ نفره ببینم این مشکل فنی چیکار میکنن

• Like
Reactions: **AMIR**

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
راستر های هفته سوم تایید شدن قیافه فین بالور رو دیدم کف کردم خدایی ... ورودیش هم جالب بود وقتی دستاشو میبرد بالا تماشاگرا هم ری اکشن مشابه نشون میدادن ... کلا امید وار شدم به این نسخه

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
من بعد از مدت‌ها ترغیب شدم این نسخه‌ بخرم با اینکه سال‌هاست نه WWE بازی کردم نه دیدمش :D فک کنم آخرین نسخه‌ای که بازی کردم WWE' 12 بودش :D یه چیزی هم تازه فهمیدم اینکه ری میستریو قراردادشو با WWE کنسل کرده و دیگه تو هیچکدوم از بازی‌هاش حضور نداره واقعا حالم گرفته شد :|

• Like
Reactions: WCW

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
خب لیست استار های هفته چهارم هم اومد و یه سری از راستر ها کم هست که امیدوارم در قالب DLC اضافه بشه :
  1. The Hardy Boyz (Matt Hardy & Jeff Hardy) - returned at WrestleMania, very likely to be DLC
  2. Elias Samson - in NXT for a long time, now on Raw, very likely to be DLC
  3. James Ellsworth
  4. Lana - could be in the game as Manager
  5. Singh Brothers (Samir & Sunil)
  6. Mike & Maria Kanellis - debuted late (July 2017), will probably not make DLC
  7. Shelton Benjamin - returned late (August 2017), will probably not make DLC
استار های 205 لایو :
  1. Ariya Daivari
  2. Drew Gulak
  3. Lince Dorado
  4. Mustafa Ali
  5. Tony Nese
    (possible 205 Live DLC Pack?)
استار های NXT که جا موندن :
  1. Aleister Black
  2. Aliyah
  3. Andrade "Cien" Almas - in NXT for a long time, weird exclusion, very likely to be DLC
  4. Drew McIntyre
  5. Liv Morgan
  6. Mandy Rose
  7. Oney Lorcan
  8. Otis Dozovic
  9. Ruby Riot
  10. Sonya Deville
  11. The Velveteen Dream
  12. Tucker Knight
  13. William Regal (GM)
استار هایی که در نسخه های قبلی بودن و این بار حذف شدن :

1. Alberto Del Rio - released September 9, 2016
  2. Austin Aries - released July 7, 2017
  3. Blake - only appeared on TV once in the past year
  4. Bubba Ray Dudley - retired August 22, 2016
  5. D-Von Dudley - retired August 22, 2016
  6. Eva Marie - released August 4, 2017
  7. Jack Swagger - released March 1, 2017
  8. Murphy - has never appeared on TV in the past year
  9. Simon Gotch - released April 4, 2017
  10. Stardust / Cody Rhodes - released May 21, 2016

• Like
Reactions: **AMIR** and WCW

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
به لیستی که دوستمون قراردادند احتمالا هال آف فیم های امسال هم اضافه می شن که مهم ترینشون کورت انگل،DDP،بث فونیکس، ریک رود که فک کنم تو راستر اصلی بازی هم باشه اضافه کنم. که البته ما که نهایتا با اکانت بازی می کنیم برامون فرقی نداره.
دوستان برای DLC بازی WWE2K18 و آپدیت FIFA18 راه دیگه ای وجود نداره جز استور؟
متاسفانه RVD و باتیستا انحصاری کسانی هست که پکیج جان سینا رو خریداری می کنند و جز DLC نیستند.

• Like
Reactions: SiminSecret

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
به لیستی که دوستمون قراردادند احتمالا هال آف فیم های امسال هم اضافه می شن که مهم ترینشون کورت انگل،DDP،بث فونیکس، ریک رود که فک کنم تو راستر اصلی بازی هم باشه اضافه کنم. که البته ما که نهایتا با اکانت بازی می کنیم برامون فرقی نداره.
متاسفانه RVD و باتیستا انحصاری کسانی هست که پکیج جان سینا رو خریداری می کنند و جز DLC نیستند.
البته اینا انحصاری اولش هستن بعدا میرن جداگانه میفروشنشون احتمالا دونه ای ۵ دلارم قیمت دارن راه دیگه هم نیست جز استور همونجا باید خرید انگل هم میره اونجا اونم احتمالا ۵ دلاره جدا

• Like
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد

مگر اینکه یه اکانت هکی گیر بیاری که همه اینا رو باهم خریده باشه ... البته نسخه PC سه ساله که همراه با DLC ها میاد ولی خب PC کجا و PS4 کجا ...

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
یعنی انقدر صعیف میدن نسخه pc رو؟
از نظر گرافیکی ضعیف نیست اما اصلا بهینه سازیش در مقابله بازی های دیگه خیلی ضعیفه. تنظیمات گرافیکی مثل بازی واکینگ دد در مقابل بلتفیلد هست ... یه رزولوشن داره یه AA که 8x داره و دو تا گزینه دیگه که off و on داره وحتی روی کارت های بالارده هم 60 فریم کامل نمیده ... حالا که مسابقات 8 نفره هم اضافه شده اصلا دیگه نمیشه روش حساب کرد ...

• Like
Reactions: WCW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر