سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا این پیش نویسی که میگن مربوط به فصل هشتمه چقدر خوبه :D
چقدر قویه
میگن احتمال ۹۹ درصد فیک باشه ولی من اگر جای بنیوف بودم میگشتم نویسندش رو گیر میاوردم استخدامش میکردم‌ :))

پ.ن : دوستان مراقب باشن اگر خواستن اسپویلی در موردش بذارن تو تگ اسپویلر بذارن که اگر یک درصد واقعی در اومد کسی ضرر نکنه

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,506
58476963384333967356.jpg

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
آقا این پیش نویسی که میگن مربوط به فصل هشتمه چقدر خوبه :D
چقدر قویه
میگن احتمال ۹۹ درصد فیک باشه ولی من اگر جای بنیوف بودم میگشتم نویسندش رو گیر میاوردم استخدامش میکردم‌ :))

پ.ن : دوستان مراقب باشن اگر خواستن اسپویلی در موردش بذارن تو تگ اسپویلر بذارن که اگر یک درصد واقعی در اومد کسی ضرر نکنه
سلام
ببخشيد اگه اسپويل هاي فصل ٨ به زبان فارسيه
ميشه براي من بصورت Pm ارسالشون كنيد؟
مرسي

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
تنها حالتی که سریال می‌خواست با کیفیت فصلای قبلی پیش بره این بود که مثلا 12 سیزن می‌ساختن بین هر سیزن هم 3-4 سال فاصله میفتاد تا کتاب‌ها نوشته بشن. کلا کتاب نوشتن خرجی نداره یه آدم بیکار که مغزش کار کنه می‌خواد و قلم و کاغذ. از اونور سریال ساختن هزار و یک خرج و دردسر و بدبختی داره. همین 4-5 تا شخصیت اصلی اندازه فوتبالیستا دارن حقوق می‌گیرن از HBO. همینا کافیه تا کمر شبکه رو بشکونه تازه به اینا حقوق کلی شخصیت دیگه، تیمای فیلم و صدا برداری، تیم جلوه‌های ویژه، خرج اجاره این همه لوکشین، طراحی لباس و کلی چیز دیگه رو هم اضافه کنین. نمیشه انتظار داشت که بشینن سر صبر و حوصله این همه جزئیات رو فیلمبرداری کنن. واقعا شدنی نیست و ضررهای مالی وحشتناکی به HBO (و سرمایه‌گذار هاش) می‌زنه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اینهمه منتظر موندیم ببینیم تهش چی میشه آخرش شد این:

شخصیت منفی باهوشی به اون توپی بوسیله دو تا دختر اسکل براحتی از ادامه سریال حذف میشه.
دیواری به اون عظمت تو 5 دقیقه نابود میشه.
جان هم یهو شیرجه میزنه رو عمش.

readم تو این فصل با نویسندش:D
درباره بیلیش در اصل کمک برن بوده بازیگرش تو مصاحبه گفته یه سکانس بوده که سانسا می‌ره پیش برن و ازش کمک میخواد ولی حذف کردن سکانسو.
بیلیش هرچقدر میخواد باهوش باشه حریف برن نمیتونه بشه که

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
سلام
واقعا انتظارات از این فصل خیلی زیاد بود و من یکی که اصلا حسی که سر فصل های قبل داشتم رو ندارم.
یعنی قشنگ از اول فصل یه شخصیت مثل لرد واریس فقط یه کشتی رو ببینه و با ملیساندرا حرف بزنه و تموم! همه جا هم با دنریس هست!
فصل های قبل کل نقشه ها زیر سر این و بیلیش بود! اصلا این دو تا رو میگفتن در اصل بازی تا ج و تخت رو دارن پیش میبرن!
اون از بیلیش که واقعا خیلی مزحک کشته شد! اصلا انتظار نداشتم شخصیتی مثل بیلیش اینجوری حقیر بمیره! در ضمن باید حداقل با مرگش هم یه ضربه ای به اینها میزند حداقل میتونست بگه که آریا رو در حال خدمت به تایون لنیستر دیدم! یا قبل از اون به سانسا میگفت!
این قابلیت برن هم براحتی میتونه نقشه سرسی رو برای جان و دنریس لو بده!
اگر جای راضی کردن سرسی با اون جنازه، جیمی لینستر رو به اسارت گرفته بودن و از اون طریق با سرسی وارد مذاکره میشدن بهتر بود.
از اون ور هم نایت کینگ وقت داشت که منطقی تر به دیوار برسه و به صبر و حوصله دیوار رو از بین ببره!
امیدوارم فصل هشت رو بخاطر بودجه خراب نکنند!

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi

نميدونم اين يه اثر خارجيه كه فارسي شده يا يه اثر ايرانيه :D
اما اگه ايرانيه جدي حيفه بايد انگليسيشم بسازه طرف خيلي خوب درورده اپيزود رو :D رسما اون اخرين تصويرش نابود كرده منطق نويسنده هاي سريال رو:D

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
نميدونم اين يه اثر خارجيه كه فارسي شده يا يه اثر ايرانيه :D
اما اگه ايرانيه جدي حيفه بايد انگليسيشم بسازه طرف خيلي خوب درورده اپيزود رو :D رسما اون اخرين تصويرش نابود كرده منطق نويسنده هاي سريال رو:D
نه انگلیسیه ولی یه بنده خدایی ترجمه اش کرده که انصافن خوب هم ترجمه کرده :D

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر