وزیر ارتباطات گیمرهای ناراضی از اینترنت را فرا خواند؛ کیفیت بازی آنلاین بهتر می‌شود

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
من اینستاگرام باز نیستم ، الان اینستا رو ویندوز نصب کنم کجای وزیر باید مسج بزرام ؟ @ ساین باید قبلش بزاری ؟! چجوریه دوست گرامی بگو ما هم بریم صحبت کنیم با آقای آذری

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
آقا پینگ 50 -60 واقعا ممکنه ! باور نمیکنید ؟ همین ایرانسل که شبکه فیبر خودشو داره اولش که Td lte راه انداخته بود از دستش در میرفت پینگ میومد رو 50 ، 60 ! به وزیر بگید طرف باید بره 1 و نیم ملیون بده بابت سرویس فیبر نوری با کلی ناز و ادا مخابرات بعد پینگ خیلی خوب باشه هست 100 . بگید حداقل دولتی ها برن از ایرانسل بپرسن چیکار میکنن ...

• Like
Reactions: aminda

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
من اینستاگرام باز نیستم ، الان اینستا رو ویندوز نصب کنم کجای وزیر باید مسج بزرام ؟ @ ساین باید قبلش بزاری ؟! چجوریه دوست گرامی بگو ما هم بریم صحبت کنیم با آقای آذری
والا باید زنگ بزنین به شماره 195 و مشکل بازیتون و پینگ و کیفیت نت رو اعلام کنید و...
من رو گوشی نصب دارم اینستا رو ،بعد از اینکه عضو شدین اون ایدی وزیر رو پیدا کنید و فالوش کنید و سپس میتونید توی هر پستش نظر بزارین

• Like
Reactions: anti-semite

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
منم با سرور 8.8.8.8 پینگ زیر 70 و تا جایی که یادمه 62 را یه دو- سه باری داشتم. البته خیلی کم بود زمانش و خراب شد نت
ولی همین نشون میده که ماهم میتونیم پینگ خوب رو داشته باشیم!
بودن دوستانی توی همین انجمن که با بعضی سرور ها مثل همین سرور پینگ های عالی داشتن

آقا اصن اینا توضیح رسمی شون اینه که پینگ های مثل 4.2.2.4 دست خارجه در حالی که کاملا برعکسه یعنی دست خودشونه ! از کجا میشه فهمید ؟! از اونجا که بعضی موقع ها که دارن با سیستم هاشون ور میرن پینگ اصلن توپ میشه !! من یادمه 5-6 سال پیش تو بازی کال اف با Adsl و کلی نویز و سیم کشی داغون داخل ساختمون این اتفاق برام افتاد پینگم از دو تا خط زرد رسید به چهار تا خط سبز !! هیچ کس حریفم نبود اصلا کار به فحش و فحش کاری کشید ...

• Like
Reactions: voldmort and aminda

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
والا باید زنگ بزنین به شماره 195 و مشکل بازیتون و پینگ و کیفیت نت رو اعلام کنید و...
من رو گوشی نصب دارم اینستا رو ،بعد از اینکه عضو شدین اون ایدی وزیر رو پیدا کنید و فالوش کنید و سپس میتونید توی هر پستش نظر بزارین

والا من یه باز زنگ زدم 195 صد رحمت به بازرسی بدنی فرودگاه ، ارث باباشونو طلب دارن

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38

شما اگه تونستید از طرف من هم بگید شاید حرف شما بیشتر خریدار داشته باشه

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان اگه پینگتون با 4.2.2.4 کم شده یدونه هم Tracert 4.2.2.4 تو cmd بزنید
با این دستور مسیر سرور ها مشخص میشه
مال من که از همون سرور فرانکفورت همیشگی میگذره و پینگ تفاوتی نکرده

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
دوستان اگه پینگتون با 4.2.2.4 کم شده یدونه هم Tracert 4.2.2.4 تو cmd بزنید
با این دستور مسیر سرور ها مشخص میشه
مال من که از همون سرور فرانکفورت همیشگی میگذره و پینگ تفاوتی نکرده
خدمت شما دوست عزیز:
Untitled45t345345.jpg

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
پینگ من با 4.2.2.4 =))

اینترنت 4.5 g همراه اول رو گوشی cat6 =))=))=))

اون آیپی که میبینید مربوط به همین سیستم های هیتلرینگ و پالایش پکت هست ...

در ضمن این یه دکل همراه اول هست وسط پارک منابع طبیعی که هیچ کس استفاده نمیکنه به جز من . یعنی نوسان داره ولی ماکزیمم سرعت اش رو گوشی به پای اینترنت تانوما یعنی11 -12 مگابایت هم میرسه !
وزیر خواست ابروشو درست کنه زد چشمشمو کور کرد . حداقل تو استان ما =))

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
پینگ من با 8.8.8.8 حدود 50ms بالاتر رفته از دیشب و پایینتر 100 دیگه نمیده :|

دقیقا
پینگ 8.8.8.8 من تا دیشب 92-93 بود امروز شده 103

پینگ 4.2.2.4 مهم تره ! 8.8.8.8 فقط سرعت لود گوگل رو بالا میبره تو بازی به هیچ درد نمیخوره 4.2.2.4 همون زیر ساخت بین الملل هست هون ملاک ه

این هم پینگ من در کنار تست سرعت یعنی همزمان

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر