PlayStation The Last Of Us Remastered | PSN

The-Last-of-Us-Remastered-on-PS4-Won-t-Get-Co-Op-DLC-Will-Include-Grounded-Bundle.jpg

*یک دهه پس از شیوع ویروس/قارچ , جهان به دنیایی بی رحم تبدیل شد . در دو گروه قابل انتخاب در بازی TLOU شما انتخاب می کنید به گروه Hunters بپیوندید یا به گروه Fireflies . شما در یکی از دو گروه ذکر شده در قالب یک گروه از بازماندگان کار خود را آغاز کرده و باید برای بقا و رشد خود و گروهتان تلاش کنید .

برای اینکه به زنده ماندن و رشد گروه خود کمک کنید , به منابع و تجهیزات نیاز دارید . شما منابع را با مبارزه کردن در تیمی که انتخاب کرده اید (Hunters یا Fireflies) در هر یک از Mode های بازی (Supply Raid یا Survivors) بدست می آورید . هدف شما در هر مبارزه زنده نگه داشتن گروهتان به مدت 12 هفته می باشد .
شما با توجه به این که هر Match را چگونه به پایان می رسانید , قادر به افزایش میزان دریافت منابع و تجهیزات هستید . هر Match که شما بازی می کنید شامل یک روز می شود . تمام قطعات و تجهیزاتی که شما در هر Match بوسیله ی kills, assists, revives و crafting بدست می آورید ؛ در انتهای هر Match به منابع تحت اختیار گروه شما تبدیل می شود . همچنین علاوه بر موارد بالا , هنگامی که هر یک از دشمنان کشته می شوند تجهیزاتی که از آنها به جا می ماند توسط شما قابل برداشته شدن است .
تمرکز اصلی بخش تیمی مولتی پلیر بازی TLOU ، تلاش برای بقا است . اگر شما موفق شوید 12 هفته زنده بمانید ، بر اساس گروهی که انتخاب کرده اید آیتم های جدید شخصی سازی (Costume) برای کرکتر خود باز می کنید ( براساس hامتیاز های جمع آوری شده )

مودها :
*بخش مولتی پلیر the Last of Us شامل دو Mode می شود : Supply Raid و Survivors . هر دو Mode چلنج های منحصر به فردی را به منظور بقا و پیشروی تیم ـتان پیش روی شما قرار می دهد . هر Match , از دو Mode گفته شده, یک روز به حساب می آید . هر Match می تواند تا 8 بازیکن را شامل شود ( 4 نفر در هر تیم) .
در بخش Supply Raid , شما به یکی از دو گروه Hunters یا Fireflies ملحق شده و برای جمع آوری منابع و تجهیزات موجود در محیط تلاش کرده تا تیم خود را زنده نگه دارید . هر تیم به صورت مشترک دارای 20 جان است [تعداد دفعاتی که کل اعضای تیم می تونن بمیرن]. هر تیمی که مجموع مرگ های اعضای گروهش به حد گفته شده برسد , Match در حال بازی به عنوان Sudden Death برایشان به حساب می آید . این بدان معنی است که اگر هر کدام از اعضای تیم کشته شود دیگر قادر به respawn نخواهد بود .
در این Mode بعد از مردن , آیتم های Craft شده ی شما منتقل خواهد شد (از بین نخواهد رفت) . همین عامل باعث می شود تا شما بهترین برنامه برای استفاده از آیتم های Craft شده ی خود را داشته باشید . مطمئن باشید اینکار بهترین راه برای بهره برداری شما از آیتم هایتان است .

بخش Survivors , بخش بسیار بی رحمی است ! در هر Match هیچ respawn ـی وجود ندارد .بخش Survivors شامل 7 راند می شود . هر تیمی که 4 راند را پیروز شود , پیروز آن Match خواهد بود . به محض شکست خوردن یک تیم , هر دو تیم به Match بعدی منتقل خواهند شد . اینکار تا زمانی انجام می شود که یکی از تیم ها با داشتن بیشترین میزان بُرد , برنده مجموع 7 راند اعلام شود . بسته به تعداد بُرد های هر تیم این بخش ممکن است 7 راند طول بکشد یا در 4 راند به پایان برسد . در این Mode هیچ کدام از آیتم های Craft شده ی شما به Match بعدی منتقل نخواهد شد . پس مطمئن شوید از تمام آیتم هایی که Craft کرده اید استفاده می کنید . همچنین آیتم های Craft شده شما بعد از مُردن از بین نخواهند رفت .

توانایی شما در مخفی کاری , همکاری تیمی و Crafting ؛ در بقای تیم ـتان به شما کمک خواهند کرد . اگر می خواهید با موفقیت , تیم خود را زنده نگه دارید تیم شما باید در هر کدام از موارد اصلی گفته شده در هر Mode ماهرانه عمل کند .

مود های اضافه شده به مرور زمان :

Interrogation

* با تشکر از ZのMBiE

خب دیدم زمان زیادی به عرضه این عنوان شکوهمند نبوده و کسانی که روی Ps3 از جمله خودم معتاد این بازی بودند و جز مولتی پلیر اون دست به هیچ بازی ای نمیزدند بسیار منتظر این بازی هستند خصوصا اینکه تمامی DLC ها و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی اومده همه

PsN Id :

Im_AhN

آخرین ویرایش:

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام دوستان
ادد کنید این بغل هست ID م (shadmehr79). وقت باشه میام . لول 116 هم هستم .
یه مبحثی هم هست این وسط . چند بار خوندم اینجا که دوستان از اسلحه های بازی (مخصوصا شاتگان و تاکتیکال شاتگان ) ایراد گرفتن اینم که نظر منم همینه :D واقعا به نظرم تعادل بازی رو به هم میزنه مخصوصا موقعی که یه لول خیلی پایین گرفته دستش هی تپ تپ میزنه میکشه :| یارو رو باید خفه کنی اونجا :|:D لول بالا هم گرفت دستش بازم باید خفه کنیش :| :D .
به نظرم همین چند تا اسلحه که بالا گفتم + Shorty و توی قسمت Ability ها اون Covert و Collector شدیدا به نظرم افتضاحن . حالا باز کالکتور رو میشه تحمل کرد ولی کاورت رو یکی میگیره کل نقشه رو نشسته میره :| یه ذره هم پا نمیشه :| هیشکی هم نمیبینش . کل مپو دور میزنه بعد میاد سمت تیم از پشت گند میزنه به بازی :| . بعد جالب تر اینه که یکی هم کاورت میزنه هم shorty داره هم تاکتیکال :| . اینو چیکار کنیم :|؟ این قضیه توی no party زیاد نمود پیدا میکنه ولی خب یه ذره Part Allowed وضعش بهتره
بعد آقا ما به این رفیقامون میگیم این تاکتیکال کلا زیادی قویه میگن نه قلق داره :| :D اینا رو چجوری قانع کنم؟؟:D یه رفیقم داریم تاکتیکال میگیره بعد میگه کاشکی تیرش بیشتر بود :| :/ :/ میخواد اندازه خشاب کلاشینکف بهش بدن اینم بزنه دهن مارو صاف کنه :| :D: دی
بازم با این وضع چه کنیم خیلی خوبه \m/
آره یکم نامردیه ولی خب تو واقعیت هم حساب کنیم شات گان همینکارایی رو داره :D
باز این چیزا یکم قابل تحمله..(چون من خودمم ازش استفاده میکنم و حداقل میخورم جبرانشم میکنم.) :D:-">:/=))
رفتم توی مچ طرف با اسنایپ توی دهنشم زوم میکنه مخم رو میزنه...بابا اینا بازی رو خوردن (البته ناگفته نماند که من خودم با اسنایپ چند تا شانسی زدم اما 1 بار اونم تو 1 هفته)ولی این خیلی بد میزد گروه رو...یکمم بد شانسم همش میوفتم تو اون گروه که همه ضعیفن.

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
آره یکم نامردیه ولی خب تو واقعیت هم حساب کنیم شات گان همینکارایی رو داره :D
باز این چیزا یکم قابل تحمله..(چون من خودمم ازش استفاده میکنم و حداقل میخورم جبرانشم میکنم.) :D:-">:/=))
رفتم توی مچ طرف با اسنایپ توی دهنشم زوم میکنه مخم رو میزنه...بابا اینا بازی رو خوردن (البته ناگفته نماند که من خودم با اسنایپ چند تا شانسی زدم اما 1 بار اونم تو 1 هفته)ولی این خیلی بد میزد گروه رو...یکمم بد شانسم همش میوفتم تو اون گروه که همه ضعیفن.
شاتگان آره ولی تاکتیکال شاتگان توی Mid Range واقعا قویه :| :D Silencer هم روش ببندی و یه Covert بزاری روش قشنگ همون چیزی که بالا گفم رخ میده :| :D
از شاتگان یا تاکتیکال؟
خب آقا هر کی با تیر بزنه تو دهن طرف میمیره دیگه :| :D اسنایپ بودن تمرین میخواد اگه تیم طرف نوب باشه راحت هد میخوره ولی خب اگه بازیشون خوب باشه شما ببین بقیه اعضای تیم کجا دارن شلیک میکنن شما از یه زاویه دیگه برو شلیک کن :D

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
شاتگان آره ولی تاکتیکال شاتگان توی Mid Range واقعا قویه :| :D Silencer هم روش ببندی و یه Covert بزاری روش قشنگ همون چیزی که بالا گفم رخ میده :| :D
از شاتگان یا تاکتیکال؟
خب آقا هر کی با تیر بزنه تو دهن طرف میمیره دیگه :| :D اسنایپ بودن تمرین میخواد اگه تیم طرف نوب باشه راحت هد میخوره ولی خب اگه بازیشون خوب باشه شما ببین بقیه اعضای تیم کجا دارن شلیک میکنن شما از یه زاویه دیگه برو شلیک کن :D

برا هدشات کردن من دقیقا وسط مانیتور یه نقطه قرمز گذاشتم
همینجوری که را میری بدون اینکه نشون بگیری راحت میدونی نشونت کجاس نمونش این کلیپ رو ببین چقدر راحت هدشات میکنم
پیشنهاد میکنم حتما این کارو بکن بعد یه مدت ملکه ذهنت میشه اتوماتیک همرو هد میزنی حتی با تاکتیکال مکث آپگرید هم تا بیاد تیر دومو بزنه طرفو میفرستی سینه فبرستون:D
یه تیکه چسب قرمز بعد ۱ ماه کاری کرده جز کله دشمنا چیزی نمیبینم:D:D:D:D
کلیپ پست بعدی

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
برا هدشات کردن من دقیقا وسط مانیتور یه نقطه قرمز گذاشتم
همینجوری که را میری بدون اینکه نشون بگیری راحت میدونی نشونت کجاس نمونش این کلیپ رو ببین چقدر راحت هدشات میکنم
پیشنهاد میکنم حتما این کارو بکن بعد یه مدت ملکه ذهنت میشه اتوماتیک همرو هد میزنی حتی با تاکتیکال مکث آپگرید هم تا بیاد تیر دومو بزنه طرفو میفرستی سینه فبرستون:D
یه تیکه چسب قرمز بعد ۱ ماه کاری کرده جز کله دشمنا چیزی نمیبینم:D:D:D:D
کلیپ پست بعدی
ویدیو رو دیدم
باحال بود
مخصوصا این ایده نقطه قرمز ;)
ایدی تون هم خیلی آشنا میزنه :| فک کنم فرند ریکوئست قبلا دادم بهتون

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
این Last Man Standing که میشی واقعا یه چیزیش شدیدا شدیدا رو مخه...واقعا برام تعجب آوره تو این همه سال چرا اینو درست نکردن.
وقتی Last Man Standing میشی تقریبا 7 8 ثانیه طول میکشه بهت 500 پارت بده.یعنی اول مینویسه Last Man بعد تا افکت گرافیکیش بره اونوقت 500 تا پارت بده....مرد حسابی تو اون وضعیت اکثر وقتها 1 ثانیش هم برای آدم مهمه...تا نفر اخر میمیره سریع پارتو بده دیگه این ادا اصولا چیه در میاری.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام دوستانی که اهل یوچوق هستن پیج Nick Eh 30 رو سابسکرایب کنن ، کامل راجع به آنچارتد 4 و لست آف آس هست ( بیشتر لست ) هم ویدیو های آموزشی داره برا حرفه ای شدن هم ویدیو های فان درست میکنه از مچ های جالب ، خلاصه چیز خوبیه ساب کنید خیلیم خوب ادیت میکنه ویدیو هاش واقعا کیفیت داره ...

این یکی از جالب ترین ویدیو هاش بود که من دیدم ، ینی کلا اگه این آدم نبود من تا الان لستو پاک کرده بودم :D:D

• Like
Reactions: footsoldier

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دوستان دوبازه میخوام last of us بگیرم فقط واسه انلاین
ارزش داره یا خیر؟

من یه دو هفته ای بازی کردم واقعا آنلاینش متفاوت و جذاب هست ، اگه بخوای واقعا حرفه ای باشی و بیشترین لذت رو ببری باید یه سری اسلحه ها و پرک هارو بخری که چیزی نیست جمعا فک کنم 3 ، 4 دلار بشن ، پس حواست به ریجن بازیت باشه اگه دیسک میگیری .
و دو تا نکته منفی ام داره بازی چون قدیمی هست گرافیکش دیگه خیلی جالب نیست و این که بعضی مواقع خیلی طول میکشه یا غیر ممکن میشه که جوین بشی .

• Like
Reactions: all4u

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من یه دو هفته ای بازی کردم واقعا آنلاینش متفاوت و جذاب هست ، اگه بخوای واقعا حرفه ای باشی و بیشترین لذت رو ببری باید یه سری اسلحه ها و پرک هارو بخری که چیزی نیست جمعا فک کنم 3 ، 4 دلار بشن ، پس حواست به ریجن بازیت باشه اگه دیسک میگیری .
و دو تا نکته منفی ام داره بازی چون قدیمی هست گرافیکش دیگه خیلی جالب نیست و این که بعضی مواقع خیلی طول میکشه یا غیر ممکن میشه که جوین بشی .

دیر پیدا کردن ربطی به قدیمی بودنش نداره
من live stream نگاه میکنم برای طرف تو خارج تو 3ثانیه بازی پیدا میکنه
به خاطر اینترنت و منطقه ی قشنگمونه...

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
کلا تو ایران هر چیزی که میخریم از بازیتر ماشین خونه خوردنی همه جیز باید یک امماییی داشته باشه
هم پول میدبم هم این همه مشلات و دردسر !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
کلا تو ایران هر چیزی که میخریم از بازیتر ماشین خونه خوردنی همه جیز باید یک امماییی داشته باشه
هم پول میدبم هم این همه مشلات و دردسر !

Sent from my iPhone using Tapatalk

منم اول فکر میکردم به خاطر کم بودن پلیراس، ولی چندین live stream دیدم طرف تو 1 ساعت راحت 4-5 دست بازی میکنه، بعد اینجا 2 دست یا نهایت 3 دست میتونی بازی کنی

چی بگم، اینم شانس ما بود دیگه

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403

آره ولی ناتی داگ هم اگه مث EA سرور های Dedicated بذاره و اینجور هوستی نباشه خیلی سریع تر مچ پیدا میکنه
واسه لست آف اس ک انتظاری نبود ولی این U4 رو دیگه باید ددیکیتد میکردن .
تلو پارت دو که دیگه واجبه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر