آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
اینا چرا نمیان nier رو یه تخفیف بزنن؟:|
همه بازیایی که تو بازه زمانی این بازی اومدن حتی دیرتر از اون هم تا حالا دو بار تخفیف خوردن اونم به نصف قیمت
Nier بخاطر فروش خوبش حتی رو استیم هم تا حالا بیشتر از 10 بیست درصد (اونم فک کنم واسه Summer Sale) تخفیف نخورده انتظار تخفیف گنده نداشته باشین :D:D

• Like
Reactions: voldmort

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
همه بازیایی که تو بازه زمانی این بازی اومدن حتی دیرتر از اون هم تا حالا دو بار تخفیف خوردن اونم به نصف قیمت
بخاطر اينكه ارزش بازي از ٦٠دلار هم بيشتره :D
ديسكشو بخريد ديجيتالي فكر نميكنم به اين زوديا تخفيف بخوره

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
Nier بخاطر فروش خوبش حتی رو استیم هم تا حالا بیشتر از 10 بیست درصد (اونم فک کنم واسه Summer Sale) تخفیف نخورده انتظار تخفیف گنده نداشته باشین :D:D
تو اسیتم زمان summer sale تخفیف 30 دلاری خورد که تو همون بازی زمانی برا پی اس ان هم همینقدر تخفیف خورد دیگه فکر نکنم تخفیف دیگه ای خورده باشه
خاطر اينكه ارزش بازي از ٦٠دلار هم بيشتره :D
ديسكشو بخريد ديجيتالي فكر نميكنم به اين زوديا تخفيف بخوره
ارزش بازی که بالا هست متاش هم که داره اینو نشون میده ولی یکی از دلایلش اینه که این بازی استدیو سازندش رو از ورشکستگی نجات داد:)) خودشون گفتن حرف من نیست:D
ولی خب بلاخره رو تخفیف 50 درصدی میاد اون موقع ما میخریمش:D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
ديسكشو بخريد ديجيتالي فكر نميكنم به اين زوديا تخفيف بخور
اتفاقا دیسکش با اینکه کمیابه ولی اگه دسته دومش گیرتون بیاد خیلی ارزونتر از دیجیتالی میشه و واقعا ارزش داره خریدش!
تو اسیتم زمان summer sale تخفیف 30 دلاری خورد که تو همون بازی زمانی برا پی اس ان هم همینقدر تخفیف خورد دیگه فکر نکنم تخفیف دیگه ای خورده باشه
البته تخفیف 30 دلاری نخورد تخفیف 30 درصدی خورد شد حدود 45 دلار فک کنم

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
جالبه من تو سیل قبلی خریدمش روی پرو اصلا یکبارم کرش نکرد راحت تمومش کردم

فلش سیل بدیم نبود من ۶ تا بازی خریدم dariousburst که با ۸۴ درصد اف واقعا بی نظیره اگه به شوتینگ های افقی علاقه داشته باشید .yonder هم با اینکه یکی دو ماه بیشتر از عرضش نمیگذره ۶۰ درصد اف خورده بود گرفتمش اگه به بازی های relax با تم جمع اوری مواد و لوت کردن علاقه دارید تو خریدش شک نکنید تو بازی خبری از بکش و بکش و اینجور حرفها نیست.
Yesterday virgin هم گرفتم از همون تیم runaway کلا اگه علاقه مند به سبک point and click هستید بی نظیره
Aragami هم ۶۰ درصد اف خورده بود ۷ دلار خریدمش جالبه چند وقت پیش تو اگهی های فروش فیزیکیشو ۱۶۰ تومن دیده بودم.
King quest را هم بالاخره گرفتم هر چند حدسم میگه یه ماهی برای پلاس فیری میشه.
Blue state هم ۳ دلار بود خیلی وقت بود on rail shooting بازی نکرده بودم یاده time crisis بخیر امیدوارم دوباره این سبک جون بگیره
اتفاقا چند نفری روی پرو مشکل داشتن ،البته نه مشکل خاموش شدن رو ، خوشحالم که شما بدون ایراد بازی کردی، ولی مشکل اصلی مربوط به نسخه ی اسلیمه، و مثل اینکه جدی هم هست و چون خودم تجربه بازی مترو روی ورژن اسلیم کنسول PS4 و خاموش شدن کنسول رو داشتم ، گفتم اطلاع بدم ، برای اطلاعات بیشتر می تونید به لینک زیر مراجعه کنید
http://community.eu.playstation.com...wn-in-Darksiders-2-Deathinitive/td-p/24561289

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
به این دلیل که احتمالا فروش بازی خوبه ، بنابراین نیازی نمی بینن که با تخفیف و تشویق فروش بازی رو بالا ببرن، میشه گفت وقتی روند فروش بازی ها از نمودار تخمین زده شده افول میکنه، سعی میکنن با کاهش سود(تخفیف) بازی رو به چارت فروش برگردونن و بازگشت سرمایه رو بیشتر کنن.ضمن اینکه این قضیه تخفیف و کاهش قیمت برای نسخه های فیزیکی هم در خرده فروشی ها اتفاق می افته.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یا خدا میشه این HORIZON رو تخفیف بزنن8->
خود نسخه معمولی 49 دلاره یه تخفیف 60 درصدی بزنن میشه 19 دلار خوشگل :x
..........................
حالا غیر قضیه تخفیف ، 90 درصد بازی های ژاپنی 59 دلارن و مثل اینکه قصد پایین اومدن هم ندارن !!! ( هرچی بازی عشقه میخوام بگیرم همش با کسری بودجه مواجه میشم) تنها مزیتی که بازی های غربی نسبت به بازی های شرقی برا من دارن همین پایین اومدن قیمت بازی هاشون + تخفیف های گولاخی که میخورن:( ( مثلا یه در صد فک کن persona 5 یا Nier تخفیف بخورن :((:((:(( )

• Like
Reactions: hanif36

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
تخفیفات این هفته برای بازی های یوبیسافت اعمال شده و عناوین فارکرای ۴، فارکرای پریمال و رینبو به ترتیب 15، 20 و 25 دلار قیمت گذاری شدن

• Like
Reactions: S@nic

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه چیز جالب تو تخفیفات استور دیدم
فارکرای پرایمال 19.99 دلاره بعد فارکرای چهار 14.79 دلاره حالا جالبش اینجاس اگه شما برید باندل این دونسخه رو بخرید که شامل این دو بازیه میشه 34.99 دلار:D یعنی اگه باندل رو بگیرید 21 سنت ضرر میکنید:|
کلا گند زدن به تعرفه باندل بودن:|:D

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان لطف کنن یه جای درست حسابی برای خرید گیفت امارات معرفی کنن!!!قیمتش مناسب باشه فقط!
یه سر به استورش بزنین! دیوونه میشه ادم اینقدر آفر داره...اونور امریکا سوت و کور! فارکرای آف خورده!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان لطف کنن یه جای درست حسابی برای خرید گیفت امارات معرفی کنن!!!قیمتش مناسب باشه فقط!
یه سر به استورش بزنین! دیوونه میشه ادم اینقدر آفر داره...اونور امریکا سوت و کور! فارکرای آف خورده!

FarCry که تو استور امریکا هم تخفیف خورده این هفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر