دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

alireza1980

کاربر سایت
Jul 24, 2017
4
سلام دوستان . من میخواستم بدونم برای ریختن اپدیت بازی ها راهی هست که از طریق کامپیوتر دانلود کنیم بعد بریزیم رو ps4 ویا اینکه باید کل بازی همراه اپدیت بازی ریخته شه . ممنون میشم راهنماییم کنید چون من دیسکی بازی میکنم سخته اپدیت ها رو بگیرم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان . من میخواستم بدونم برای ریختن اپدیت بازی ها راهی هست که از طریق کامپیوتر دانلود کنیم بعد بریزیم رو ps4 ویا اینکه باید کل بازی همراه اپدیت بازی ریخته شه . ممنون میشم راهنماییم کنید چون من دیسکی بازی میکنم سخته اپدیت ها رو بگیرم
اگه ديسك هست نيازي به ديتا نداريد فقط اپديتارو دانلود كنيد كافيه
منتها مشكل psx اينه كه بعد از اپديت كردن اگه اپديت جديدي بياد مثل خود كنسول نيست كه بتونيد همون مقداري كه جديد اومده رو دانلود كنيد مثلا ١٨گيگ اپديت بريزيد فرداش ١گيگ اپديت بياد بخوايد با psx منتقل كنيد بايد كل اون ١٨ قبلي هم همراهش بگيريد

• Like
Reactions: alireza1980

arag27

کاربر سایت
Apr 2, 2017
5
سلام دوستان ایا راهی هست که وقتی یه بازی اپدیت جدید میاد با psx مجبور نباشی همه ی اپدیتاشو از اول دانلود کنی؟ مثلا برای 5 گیگ اپدیت ورژن جدید بازی من همه ی اپدیتو از اول 18 گیگ دانلود میکنم تا این 5 گیگ بریزه...میخواستم ببینم امکانش هست فقط همون فایلایی که نیازه دانلود کنم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان ایا راهی هست که وقتی یه بازی اپدیت جدید میاد با psx مجبور نباشی همه ی اپدیتاشو از اول دانلود کنی؟ مثلا برای 5 گیگ اپدیت ورژن جدید بازی من همه ی اپدیتو از اول 18 گیگ دانلود میکنم تا این 5 گیگ بریزه...میخواستم ببینم امکانش هست فقط همون فایلایی که نیازه دانلود کنم؟
تو پست بالا دقيقا همينو توضيح دادم كه شدني نيست و بايد همش دان بشه :|

• Like
Reactions: alireza1980

alireza1980

کاربر سایت
Jul 24, 2017
4
اگه ديسك هست نيازي به ديتا نداريد فقط اپديتارو دانلود كنيد كافيه
منتها مشكل psx اينه كه بعد از اپديت كردن اگه اپديت جديدي بياد مثل خود كنسول نيست كه بتونيد همون مقداري كه جديد اومده رو دانلود كنيد مثلا ١٨گيگ اپديت بريزيد فرداش ١گيگ اپديت بياد بخوايد با psx منتقل كنيد بايد كل اون ١٨ قبلي هم همراهش بگيريد
پس نمیشه در هر صورت باید کله بازیو بگیریم . با این نت زغالی شبی یک گیگ از خود کنسول باید بگیریم . کاش یه برنامه بود فقط اپدیتا رو میگیرفت با این نرم افزار میرختیم تو کنسول .بازم تشکر روشنم کردین ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
پس نمیشه در هر صورت باید کله بازیو بگیریم . با این نت زغالی شبی یک گیگ از خود کنسول باید بگیریم . کاش یه برنامه بود فقط اپدیتا رو میگیرفت با این نرم افزار میرختیم تو کنسول .بازم تشکر روشنم کردین ممنون
منظورتون از كل بازي اگه ديتاش هست نه نيازي به ديتا ميست فقط اپديتا لازمه
اگه منظورتون حجم كلي اپديته كه بله نميشه كاريش كرد

alireza1980

کاربر سایت
Jul 24, 2017
4
منظورتون از كل بازي اگه ديتاش هست نه نيازي به ديتا ميست فقط اپديتا لازمه
اگه منظورتون حجم كلي اپديته كه بله نميشه كاريش كرد
منم فقط اپدیتو گفتم الان دارم با کنسول 14 گیگ اپدیت میگیرم هر دیسکی میگیرم اپدیت داره حجمش بالاست . اگه به شه فقط اپدیتو با کامپیوتر بگیرم حله چون باید بیدار بشینم نت شبانه رایگان شه اگه هر اپدیتی بیاد بشه با pc بگیرم مشکلم حل میشه این راه پست اول جواب میده ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
منم فقط اپدیتو گفتم الان دارم با کنسول 14 گیگ اپدیت میگیرم هر دیسکی میگیرم اپدیت داره حجمش بالاست . اگه به شه فقط اپدیتو با کامپیوتر بگیرم حله چون باید بیدار بشینم نت شبانه رایگان شه اگه هر اپدیتی بیاد بشه با pc بگیرم مشکلم حل میشه این راه پست اول جواب میده ؟
خب من هم خط اول پست گفتم نيازي به ديتا نداريد
فقط فايلاي اپديت براتون كافيه
پست اولو خيلي وقته نديدم ولي احتمالا توضيحاتش كامله و جواب ميده
کسی لینک دانلود دیتای 1.25 black ops 3 رو نداره هرچی گشتم پیدا نکردم :(((
چه ريجني؟
خودتون ميتونيد اپديتشو از orbismodding دربياريد

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
خب من هم خط اول پست گفتم نيازي به ديتا نداريد
فقط فايلاي اپديت براتون كافيه
پست اولو خيلي وقته نديدم ولي احتمالا توضيحاتش كامله و جواب ميده

چه ريجني؟
خودتون ميتونيد اپديتشو از orbismodding دربياريد
ریجن بازی آله
گشتم نبود !

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام
دوستان من کنسولم داخل خونس اما اینترنتی که ازش میخوام بازی رو دانلود کنم داخل مغازه هس چون اینترنت خونه حجمیه و ساعت رایگان نداره اما اینترنت مغازه داره.
حالا میخواستم ببینم راهی داره که من بازی رو روی ps4 بزنم برا دانلود و از طریق psx در مغازه دانلود رو انجام بدم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
دوستان من کنسولم داخل خونس اما اینترنتی که ازش میخوام بازی رو دانلود کنم داخل مغازه هس چون اینترنت خونه حجمیه و ساعت رایگان نداره اما اینترنت مغازه داره.
حالا میخواستم ببینم راهی داره که من بازی رو روی ps4 بزنم برا دانلود و از طریق psx در مغازه دانلود رو انجام بدم؟
فاصله دوتا محل چقدره؟ اگه كلا تو دو جاي متفاوت هستن و ميخوايد از مغازه به كنسولي كه داخل خونس بريزيد امكانش نيست چون بايد هردو به يه مودم وصل باشن
ميتونيد تو مغازه دانلود كنيد فايلاي pkg رو ببريد خونه با لپ تاپ يا پي سي منتقل كنيد به كنسول وگرنه از راه دور شدني نيست

• Like
Reactions: johhny

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
فاصله دوتا محل چقدره؟ اگه كلا تو دو جاي متفاوت هستن و ميخوايد از مغازه به كنسولي كه داخل خونس بريزيد امكانش نيست چون بايد هردو به يه مودم وصل باشن
ميتونيد تو مغازه دانلود كنيد فايلاي pkg رو ببريد خونه با لپ تاپ يا پي سي منتقل كنيد به كنسول وگرنه از راه دور شدني نيست
خیلی ممنون پس همینکارو میکنم فقط از لحاظ امنیتی خطری برای کنسول مث بن و اینا نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر