ReCore | PC

sgj4r03t9pb9bvhpl5bw.jpg

Developer : Comcept
Publisher : Microsoft
Genre : Action Adventure
Platform : PC / Xbox One
Release Date : 13 September 2016

بازی جدید خالق عناوینی چون Megaman، آقای Keiji Inafune در کنفرانس مایکروسافت در E3 2015 معرفی شد. این عنوان به کارگردانی آقای Mark Pacini که در کارنامه خود 3گانه Metroid Prime را دارد، ساخته خواهد شد.

در تریلری که منتشر شد، دختری را مشاهده میکنیم که در صحرایی بی انتها به همراه سگ رباتیک خود در جتستجویی چیزی است. در این هنگام توسط موجوداتی رباتیک مورد حمله قرار میگیرند.
وقتی که توسط دشمنان زیادی محاصره میشوند، سگ رباتیک به صورت انتحاری خود را نابود کرده و دشمنان را از بین میبرد و هسته مرکزی خود را باقی میگذارد. شخصیت اصلی هسته او را برداشته و به یک ربات انسان مانند رسیده و هسته سگ را در آن استفاده کرده و او را زنده میکند. در این جا شاهد آن خواهیم بود که این 2 نفر همچنان یکدیگر را میشناسند.

با توجه به اطلاعات داده شده، احتمال میرود در طول بازی، همراه خود در قالب ربات های مختلفی قابل استفاده باشد و هسته مرکزی نقش مهمی در پیشبرد داستان ایفا میکند.
شخصیت اصلی نوعی Grappling Hook دارد که به وسیله آن هسته اصلی دشمنان را بیرون میکشد و به نظر میرسد یکی از قابلیت های مهم و کلیدی در پیشبرد بازی باشد.

بازی توسط استودیوی تازه تاسیس Comcept و همکاری استودیوی Armature Studios که متشکل از افرادی است که پیش از این در ساخت بازی های چون Metroid Orime 3 و Batman Arkham Origins Black Gate ساخته خواهد شد که متشکل از افرادی چون Keiji Inafune, Mark Pacini و Chad Seiter است.

تصاویر بازی:

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگر بشه روی این 30 مین فری کار کنن شاید بشه هکش کرد هر چند این تایم به صورت انلاین چک می شه بازم کار سخته

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی رو تو تخفیفات این هفته اوریج گرفتم . بر خلاف تصورات قبلیم بازی خوب و قابل قبولیه . اکشن دلچسبی داره و سخته .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hitman68

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یکی از مزیت های این بازی اچیومنت هاش هست که من به شخصه 800 تا ازش گرفتم اصلا هم دنبال چیزی نرفتم کلا بازی خوبی از این لحاظ هست:D گیم پلی بازی هم انصافا خوبه اما برخی جاهش ازاردهنده هست برخی باس فایت هاش بهتر بگم.

اگر کسی دنبال این بازی با قیمت مناسب می گرده بهم pm بده راهنماییش کنم.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی توسط T0X1C بایپس شد.
(برای ریلیز بعدیشم مثل CPY یه سرنخ داده که بر میگرده به مرحله اول Halo 3، که البته نمیدونم ربطش با PC چیه، تنها ربطش میتونه بایپس halo wars 2 باشه که تنها Halo داخل استور هست غیر از نسخه شماره یک که کــرک شد بعد از عرضه در استیم)
ویرایش : مثل اینکه مشکل داره و کار نمیکنه
ویرایش 2 : براش فیکس اومد و مشکل مثل اینکه حل شده

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بازی توسط T0X1C بایپس شد.
(برای ریلیز بعدیشم مثل CPY یه سرنخ داده که بر میگرده به مرحله اول Halo 3، که البته نمیدونم ربطش با PC چیه، تنها ربطش میتونه بایپس halo wars 2 باشه که تنها Halo داخل استور هست غیر از نسخه شماره یک که کــرک شد بعد از عرضه در استیم)
ویرایش : مثل اینکه مشکل داره و کار نمیکنه
ویرایش 2 : براش فیکس اومد و مشکل مثل اینکه حل شده
فیکسش کجا هست ؟
ممنون

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
برای بازی 16.06 گیگ آپدیت اومد و ورژن بازی رو به 1.1.7400.2 ارتقا داد.

h4j1_a.jpg

هنوز تغییرات ذکر نشده اما احتمالا محتویات نسخه Definitive Edition بازی هست که اضافه شده.

• Like
Reactions: raya2

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
برای بازی 16.06 گیگ آپدیت اومد و ورژن بازی رو به 1.1.7400.2 ارتقا داد.

h4j1_a.jpg

هنوز تغییرات ذکر نشده اما احتمالا محتویات نسخه Definitive Edition بازی هست که اضافه شده.
خودم بازی حجمش کمتره
این بازی قرار نیس واس استیم بیاد؟
من نتونستم اخرش با نسخه کرکی اجراش کنم

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خودم بازی حجمش کمتره
این بازی قرار نیس واس استیم بیاد؟
من نتونستم اخرش با نسخه کرکی اجراش کنم
بازی قبل از این آپدیت یعنی با ورژن 1.0.3816.2 حجمش 9.65 گیگ بود ، درسته.
فعلا خبری نیست .

• Like
Reactions: hitman68

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی رو پاک کردم و برای نصب مجدد حجم بازی 16.86 گیگ بود ، اینطور که معلومه برای بازی آپدیت ندادن ، کلا از نو بازی رو عرضه کردند!!! یعنی حجم آپدیت 800 مگ کمتر از حجم بازی هست (حالا دانلود میکنیم میبینیم تغییرات ـش چی هست برای کسانی که از قبل خریدند)

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب بازی رو نصب کردم ، و طبق همون چیزی که اعلام شده بود ، موارد نسخه Definitive Edition بازی که شامل یه چپتر جدا (شاید بشه گفت یه DLC داستانی) و یک سری تغییرات رو یک Companion جدید و تمامی تغییرات دیگه به دارندگان Recore نسخه معمولی اضافه شد و در اصل بازی به Definitive Edition ارتقا پیدا کرد. و منطقی هم هست چون بازی در اول 40$ قیمت داشته و ورژن Definitive در زمان عرضه 20$ قیمت خواهد داشت.

eksz_1.jpg

• Like
Reactions: m.a.t and hitman68

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اینا هم خودشونو مضحکه کردن! برای یه بازی 15 گیگی 3 بار آپدیت بالای 13 گیگ اومد!!! باز هم یه آپدیت 13.83 گیگی عرضه شد.

6ui7_1.jpg

b8_2.jpg

• Like
Reactions: m.a.t and raya2

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اینا هم خودشونو مضحکه کردن! برای یه بازی 15 گیگی 3 بار آپدیت بالای 13 گیگ اومد!!! باز هم یه آپدیت 13.83 گیگی عرضه شد.

6ui7_1.jpg

b8_2.jpg
داداش شما مگه بازیش نکردی ک هنوز اپدیت میکنی؟

من نمیدونم چرا اینو روی استیم نمیدن ما هم ی بار بازیش کنیم
کلا تو کفش موندم:))

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
داداش شما مگه بازیش نکردی ک هنوز اپدیت میکنی؟

من نمیدونم چرا اینو روی استیم نمیدن ما هم ی بار بازیش کنیم
کلا تو کفش موندم:))
میخواستم این DLC آخریشو برم که دیدم آپدیت اومد ، پاکش کردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر