Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
علی دو روزه منتظر نقدت از بتا هستم ببینم چقدر از بازی راضی هستی و نظرت چقدر با من و ملت فرق داره:D
اول بگم که کلا من با سری جت پک دار COD بیشتر حال میکنم. چون همه چیز سریع تره
با WWII هم حال کردم تا به اینجا ولی نه به اندازه IW یا BO3.

مشکلم کند بودن بازیه بعد از چند سال که به سرعت دیوانه کننده Advanced Movement سری های قبلی عادت کرده بودم، عادت کردن به این سخته، طوری که هیچ کلاسی جز Airborne نمیتونم بگیرم به خاطر سرعت و مسافت بیشتر دویدن، mantle کردن سریع و... کلا هم فقط SMG میگیرم.

حذف کردن سیستم Create a Class کلاسیک cod که بجاش این سیستم Division احمقانه اومده حرکتی اشتباه و به شدت محدود کننده اس که یه سری Perk هایی که تو تمام cod های قبلی آزادانه قابل انتخاب بود الان محدود به یه سری Division های خاص شده. و فقط 1 پرک ( Basic Training) میتونی آزاد انتخاب کنی.

مشکل اصلی هم Sprint Out Time بسیار بالای بازی هست طوری که بدترین SOT رو بین تمام سری بجز cod 4 داره. یعنی اگه شما در حال دویدن باشید و شلیک کنید. بین فشار دادن R2 و شلیک گلوله کلی زمان میبره. این یاعث تشویق ملت به کمپ کردن و مایوس کردن rusher ها میشه.

یکی دوتا راه حل هم که بازی رو خیلی لذت بخش تر میکنه. به نظرم کم کردن SOT مخصوصا برای SMG ها و اجازه ی انتخاب 2 پرک برای هر کلاسه.

در کل WWII هسته اش همون cod های قبلی هست، یه سری میگن بازی شبیه BF شده که فقط میتونم با خنده از کنارشون رد بشم :D کسی که با cod های قبلی حال کرده بعید میدونم با این مشکل اساسی داشته باشه. من که دارم حال میکنم :D K/D ratioـم مثل بقیهcodiهاست بعضا بهتره که نشون میده انقدر بازی فرق نکرده :D

فعلا تا هفته ی بعد بتا ببینم چیکار میکنه Sledgehammer :D

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اول بگم که کلا من با سری جت پک دار COD بیشتر حال میکنم. چون همه چیز سریع تره
با WWII هم حال کردم تا به اینجا ولی نه به اندازه IW یا BO3.

مشکلم کند بودن بازیه بعد از چند سال که به سرعت دیوانه کننده Advanced Movement سری های قبلی عادت کرده بودم، عادت کردن به این سخته، طوری که هیچ کلاسی جز Airborne نمیتونم بگیرم به خاطر سرعت و مسافت بیشتر دویدن، mantle کردن سریع و... کلا هم فقط SMG میگیرم.

حذف کردن سیستم Create a Class کلاسیک cod که بجاش این سیستم Division احمقانه اومده حرکتی اشتباه و به شدت محدود کننده اس که یه سری Perk هایی که تو تمام cod های قبلی آزادانه قابل انتخاب بود الان محدود به یه سری Division های خاص شده. و فقط 1 پرک ( Basic Training) میتونی آزاد انتخاب کنی.

مشکل اصلی هم Sprint Out Time بسیار بالای بازی هست طوری که بدترین SOT رو بین تمام سری بجز cod 4 داره. یعنی اگه شما در حال دویدن باشید و شلیک کنید. بین فشار دادن R2 و شلیک گلوله کلی زمان میبره. این یاعث تشویق ملت به کمپ کردن و مایوس کردن rusher ها میشه.

یکی دوتا راه حل هم که بازی رو خیلی لذت بخش تر میکنه. به نظرم کم کردن SOT مخصوصا برای SMG ها و اجازه ی انتخاب 2 پرک برای هر کلاسه.

در کل WWII هسته اش همون cod های قبلی هست، یه سری میگن بازی شبیه BF شده که فقط میتونم با خنده از کنارشون رد بشم :D کسی که با cod های قبلی حال کرده بعید میدونم با این مشکل اساسی داشته باشه. من که دارم حال میکنم :D K/D ratioـم مثل بقیهcodiهاست بعضا بهتره که نشون میده انقدر بازی فرق نکرده :D

فعلا تا هفته ی بعد بتا ببینم چیکار میکنه Sledgehammer :D
شما چون نسبت به سلیقت که COD IW رو بازی خوبی میدونی اینطور میگی که صد البته نظر شما قابل احترامه
ولی من به عنوان کسی که از اولین نسخه COD رو بازی کردم از از bo1 به بعد این سری برای من مردس اونم بخاطر اینه که اکتیویژن تمام نیروهای خودشو عوض کرده و قبلیارو اخراج کرده
زمانی INFINITY WARD بود که MW میساخت و میشد یکی از شاهکارای تاریخ این سبک اما الان همین sledgehammer یکی از دلایل افت COD هست
اگه منظورتون من بودم که گفتم بازی شبیه بتلفیلد شده که من نگفتم بازی شبیه بتلفیلده گفتم سعی کرده شبیه بتل خودشو نشون بده نمونه بارزش همین BAYONET که از بتلفیلد تقلید کردن که خیلیم افتضاحه
در کل من انتظار یه چیزی شبیه WORLD AT WAR رو داشتم اما این بازی منو راضی نکرد تمام حرفامم نظر شخصی خودمه و هیچ کسی مقصود یا منظور حرفام نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
دوستان که رو pc بازی میکنند مانیتور چقدر تاثیر داره ؟ من یه 1080 تهیه کردم ولی رو یه مانیتور نسبتا قدیمی و ارزون LG ، چون قبلش رو تلویزیون بازی میکردم و خیلی ابعاد زیادی وسیع بود . آدم مانیتور 4k داشته باشه بهتره یا 2K با response time بهتر و gsync و freesync از این چیزا ؟ کسی اگر fps hack وارده تو ضیح بده.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
شما چون نسبت به سلیقت که COD IW رو بازی خوبی میدونی اینطور میگی که صد البته نظر شما قابل احترامه
ولی من به عنوان کسی که از اولین نسخه COD رو بازی کردم از از bo1 به بعد این سری برای من مردس اونم بخاطر اینه که اکتیویژن تمام نیروهای خودشو عوض کرده و قبلیارو اخراج کرده
زمانی INFINITY WARD بود که MW میساخت و میشد یکی از شاهکارای تاریخ این سبک اما الان همین sledgehammer یکی از دلایل افت COD هست
اگه منظورتون من بودم که گفتم بازی شبیه بتلفیلد شده که من نگفتم بازی شبیه بتلفیلده گفتم سعی کرده شبیه بتل خودشو نشون بده نمونه بارزش همین BAYONET که از بتلفیلد تقلید کردن که خیلیم افتضاحه
در کل من انتظار یه چیزی شبیه WORLD AT WAR رو داشتم اما این بازی منو راضی نکرد تمام حرفامم نظر شخصی خودمه و هیچ کسی مقصود یا منظور حرفام نیست

اسلج همر دلیل افت سری؟؟:D
چقدر بی انصافی شما.
همین الان رای گیری کنن بین کالاف این نسل بدون شک ادونس با فاصله بهترین کالاف میشه(از نظر سینگل)
همین استودیو اصلی بچه هارو برد گلکسی.
یا تریاکیهایی که بلک 1 رو زدن،قشنگ shit زد به بلک 3.
بدبخت اسلج همر.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بتا هم بسته شد تا روز جمعه 10 شهریور به مدت 4 روز یعنی تا 14 شهریور برای همه قابل دسترسی کسایی هم که بتارو دارن حذف نکنن میتونن دوباره بازی کنن

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بتا هم بسته شد تا روز جمعه 10 شهریور به مدت 4 روز یعنی تا 14 شهریور برای همه قابل دسترسی کسایی هم که بتارو دارن حذف نکنن میتونن دوباره بازی کنن

فکر نکنم برای همه قابل دسترسی باشه.توی صفحه بتا برو زده مجدد جمعه فقط برای پیش خرید کننده ها هست.
توی صفحه ی بتاش زده پرایوت اول از جمعه تا دوشنبه این هفته که گذشت و زیرشم نوشته پرایوت دوم از جمعه تا دوشنبه هفته بعد.
یا تاریخ بتای عمومی عوض شده و بعدا اعلام میکنن یا از بتای عمومی کلا پشیمون شدن و در کار نخواهد بود! اگر هدفشون تست سرورها بود توی همین 8 روز به جوابشون رسیدن.

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
فکر نکنم برای همه قابل دسترسی باشه.توی صفحه بتا برو زده مجدد جمعه فقط برای پیش خرید کننده ها هست یعنی پرایوت !
یا تاریخ بتای عمومی عوض شده یا از بتای عمومی کلا پشیمون شدن !
دقت نکردم ولی بعیدم نیس از بس میترسن کسی بازیشونو نخره از این کارا میکنن
مثل قضیه MW REMASTERD

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دقت نکردم ولی بعیدم نیس از بس میترسن کسی بازیشونو نخره از این کارا میکنن
مثل قضیه MW REMASTERD

اره خب دقیقا همینجوره.من اصلا ندیدم توی جنگ جهانی دوم کسی با سر نیزه بخواد حمله کنه ! ولی اینها اومدن اضافه کردن این قابلیت رو و تقلید فاحش از بتل1 . و ده ها مثال دیگه اونم با گرافیک تاریخ مصرف گذشته.بعد بگی تقلید نکنن جوابت میدن این دو بازی قابل مقایسه نیستن.اگر قابل مقایسه نیستن چرا همش کال اف تقلید میکنه.
یادمه برای اینفینت وارفر بتای خصوصیش انقدر پلیرها فشار اوردن تا فقط روز اخر اکتیویژن اجازه داد برای 24 ساعت بتا عمومی شه.ممکنه اینسری هم همین کارو بکنه

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اره خب دقیقا همینجوره.من اصلا ندیدم توی جنگ جهانی دوم کسی با سر نیزه بخواد حمله کنه ! ولی اینها اومدن اضافه کردن این قابلیت رو و تقلید فاحش از بتل1 . و ده ها مثال دیگه اونم با گرافیک تاریخ مصرف گذشته.بعد بگی تقلید نکنن جوابت میدن این دو بازی قابل مقایسه نیستن.اگر قابل مقایسه نیستن چرا همش کال اف تقلید میکنه.
یادمه برای اینفینت وارفر بتای خصوصیش انقدر پلیرها فشار اوردن تا فقط روز اخر اکتیویژن اجازه داد برای 24 ساعت بتا عمومی شه.ممکنه اینسری هم همین کارو بکنه
فک نکنم خود من اگه بتا عمومی بود بازی میکردم به هیچ وجه بازی رو پیش خرید نمیکردم
اینام از این قضیه میترسن
هر چند باز بازی دو سه هفته حداقل بازی پر فروش انگلستان میشه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
فک نکنم خود من اگه بتا عمومی بود بازی میکردم به هیچ وجه بازی رو پیش خرید نمیکردم
اینام از این قضیه میترسن
هر چند باز بازی دو سه هفته حداقل بازی پر فروش انگلستان میشه

از لحاظ فروش کال اف به خاطر پیشینش حتی اگر دیسک خالی بده بیرون فقط روش چاپ شده باشه call of duty بازم پر فروش ترین بازی میشه.این قضیه سر اینفینیت وارفر ثابت شد.قبل عرضش تریلرهاش توی یوتیوب رکورد دیسلایک گینس رو شکستن اما بعدش چی شد ؟! بازم میلیون ها نسخه فروخت و ماه ها توی صدر جدول همه کشورها بود.
اگر یه بار ملت دست رد به سینشون بزنن حداقلش این موتور گرافیکی کوفتی رو شاید اکتیویژن عوض کرد.اما اکتیویژن حاظر نیست زمانی که کمپانی ها دست از سر سیزن پس کشیدن این اومد باز سیزن پس 50 دلاری معرفی کرد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
فاز دوم بتا شروع شد و اطلاعات جدیدی ازش منتشر شده میزارم:
1.اکتیویژن برخلاف تصمیم قبلیش از برگزاری فاز دوم به صورت عمومی پشیمون شده و فردا بازهم بتا فقط برای افرادی که بازی رو پیش خرید کردن در دسترسه و پرایوت هست.
2. فاز اول پلیرها فقط تا سطح 25 لول میتونستن پیشرفت کنن ولی در فاز دوم تا سطح 40 میتونید برید بالا و همچنین متقابلا به لباس های جدید و اسلحه های جدید مثل m1a1 دسترسی پیدا کنید.
3.در فاز دوم مپ جدیدی به اسم Aachen اضافه خواهد شد که از نظر ابعاد متوسط هست و از مناطق خونین به شمار میاد.
4.یه مد و حالت جدید اضافه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر