همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
سلام دوستان برای تهیه بازی ps4 به صورت دیجیتال باید از کدام سایت اقدام کنم ممنون میشم چند سایت خارجی با قیمت مناسب معرفی کنید نمیدانم کدام سایت نسخه فیزیکی ارائه میده کدام دیجیتال

Dark Way

کاربر سایت
Jul 24, 2013
18
سلام
دوستان وقتی میشه یک اکانت جدید ساخت و باهاش یک بازی را دیجیتالی خرید و بعد اکانت را فروخت ؛
چرا بازار چنین اکانت هایی داغ نیست ؟
از یک بازی فیزیکی هم بهتره چون خراب نمیشه ، کهنه نمیشه و میشه شیر هم کرد ،

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
دوستان وقتی میشه یک اکانت جدید ساخت و باهاش یک بازی را دیجیتالی خرید و بعد اکانت را فروخت ؛
چرا بازار چنین اکانت هایی داغ نیست ؟
از یک بازی فیزیکی هم بهتره چون خراب نمیشه ، کهنه نمیشه و میشه شیر هم کرد ،
خريد و فروش ميشن يكم بگرديد كانالاي تلگرامي اكانتاي قانوني ميذارن براي فروش ولي اينكه بازارشون داغ نيست دلايل مختلفي داره اوليش اكانتاي هكي هست كه بازار بازياي فيزيكي هم خراب كرده طرف ميگه ٦٠ت پول اكانت قانوني بدم ميرم ١٠ت هكي ميخرم
يه دليل ديگش اينه كه يه عده كلا عادت به فيزيكي خريدن دارن يا مثلا ديسك رو ترجيح ميدن ضررش هم معمولا كمتره (بهرحال هركدوم مزايا و معايبي دارن)
يكي هم اينكه خيلي از كسايي كه ديجيتالي خريد ميكنن دوست ندارن بازيو رو يه اكانت ديگه بخرن شير كنن باز بفروشن و... خيليا مثل من هستن كه فقط بازيو رو اكانت خودشون ميخرن با كسي هم شبر نميكنن

• Like
Reactions: Dark Way

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام
دوستان جزیان این بازیها که تو قسمت free games استور هستن چیه؟ واقعا رایگان هستند این بازیها یا نیاز به اکنت پلاس دارن برای اجرا؟
بعد بازیهایی که PSN GAMES خورده براشون چی؟ اینا هم باید پلاس باشه یا منظور اینه کلا دیجیتالی عرضه شدن؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سلام
دوستان جزیان این بازیها که تو قسمت free games استور هستن چیه؟ واقعا رایگان هستند این بازیها یا نیاز به اکنت پلاس دارن برای اجرا؟
بعد بازیهایی که PSN GAMES خورده براشون چی؟ اینا هم باید پلاس باشه یا منظور اینه کلا دیجیتالی عرضه شدن؟
در مورد سوال اولتون بله اون ها رایگانن با پرداخت درون برنامه ای اختیاری و همشونم مولتی پلیرن و احتیاج به پلاس دارن.
در مورد سوال دومتون psn games یعنی فقط دیجیتالی عرضه شدن و بله برای بخش چندنفرشون پلاس میخواد اما اگر سینگل داشته باشن خیر پلاس نمیخواد

• Like
Reactions: johhny

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام.
دوستان چه سرویس کاهش پینگی رو برای PSN معرفی میکنید؟
مثلا پینگم از 300 توی بازی Friday the 13th the game بیاد رو 100.
شاید یکم سوالم به این تاپیک مربوط نباشه ولی چون تاپیک فعالی برای این بازی نیست مجبور شدم اینجا بگم.
ممنون

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سلام.
دوستان چه سرویس کاهش پینگی رو برای PSN معرفی میکنید؟
مثلا پینگم از 300 توی بازی Friday the 13th the game بیاد رو 100.
شاید یکم سوالم به این تاپیک مربوط نباشه ولی چون تاپیک فعالی برای این بازی نیست مجبور شدم اینجا بگم.
ممنون
فرقی نداره از کجا میگیری فقط مشکل شیر کردنش روی کنسوله که تنها راهی که واسه من جواب داد وارد کردن اطلاعات سرویس توی مودم بود یعنی باید توی مودمتون جایی به اسم vpn client داشته باشه
واسه من که از 110 پایینتر نمیاد ولی همینم غنیمته
توی این بازی فکر نمیکنم انقدرا پینگ تاثیر داشته باشه من که بیشتر واسه بتل و کد استفاده میکنم
قبل از خرید هم ازشون اکانت تست بگیر ببین کدومش با اینترنتت سازگارتره

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
فرقی نداره از کجا میگیری فقط مشکل شیر کردنش روی کنسوله که تنها راهی که واسه من جواب داد وارد کردن اطلاعات سرویس توی مودم بود یعنی باید توی مودمتون جایی به اسم vpn client داشته باشه
واسه من که از 110 پایینتر نمیاد ولی همینم غنیمته
توی این بازی فکر نمیکنم انقدرا پینگ تاثیر داشته باشه من که بیشتر واسه بتل و کد استفاده میکنم
قبل از خرید هم ازشون اکانت تست بگیر ببین کدومش با اینترنتت سازگارتره
نه، بازیش پینگت داغون باشه اصلا نمیتونی بازی کنی.
الان کاهش پینگ دارم، من با لن و برنامه PROXY شیر میکنم...کنسول وصل میشه ولی اصلا به منوی مالتی کانکت نمیشه.
روششو بهم میگی ؟که چجوری خودت استفاده میکنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر