سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
بیلیش هلاک شد :neutral:من یکی از فرضیه هام این بود بیلیش شاید تخت آهنیو بگیره -جیمی هم داره میره که یکی از محبوب ترین شخصیت های سریال شه
سر هم رفته قسمت خوبی بود همین که سوتیو ابهام نداشت کافی بود

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
چقدر غر میزنین انصافا خوشتون نمیاد همون کتابو بخونین یه عده ای هم که کلا اسپویل میکردن اینجا که خوشبختانه هیچکدوم رو نخوندم به عنوان یه سریال راضیم ازش
یه عده هم اینجا دنبال ترکیبات شیمیایی نفس اژدهای نایت کینگ و محاسبات خرپای دیوار دارن میگردن که چطوری خراب شد بیخیال باوووو
خیلی با جیمی حال کردم درود به شرفش و لعنت به سرسی که هیچوقت ادم نمیشه
گفتگوی 5+1 هم خیلی باحال بود
جیگرم حال اومد این بیلیش به درک واصل شد اریا و برن و سانسا عجیب رکبی بهش زدن
میدونستم یورون اینقدر بزدل نیست که وا بده قضیه رو
چه فصلی بشه فصل اخر خیلی خیلی مشتاقم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
n4s_fsgsfgsf.jpg

:D

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
فصل هفتم تموم شد. نمیگم این فصل ایراد نداشت، داشت. ولی من هدفم لذت از سریال و هنوز سریال نکات مثبت خیلی خیلی بیشتری داره که بخوایم بخاطر این چیزا زیر سوال ببریمش!

برای من فصل خوبی بود. دقایق آخر فصل که وایساده داشتم میدیم و دهنم باز مونده بود اصلا!

نکات منفی ـش برای من یکی بازیگر ریگار بود که بعد از 7 فصل و این همه امید و آرزو اصلا در حد اسم کرکترش نبود! کاش حداقل نشونش نمیدادن یا یجوری میزاشتن برای فصل بعد یا اسپین آف. مورد بعدی سفر سم بود که خب تو همین تاپیک هم دوستان گفتن. نسبت به سفر بقیه کرکتر ها خیلی بیشتر طول کشید. مورد آخر هم همین اژدهاست که خیل راحت و بدون توجیه کاملا درست دادنش به نایت کینگ.

ولی با وجود اینا باعث نمیشه من به این قسمت 10 ندم! نکته مثبتشم بگیم دیگه. از آخر شروع کنم که بد کلیف هنگری گذاشت ـمون! جلوه ها عالی بودن! حتی بهتر از خیلی از فیلم های تریپل ای هالیوودی. رودست خوردن لرد بیلیش. خیلی ناراحت شدم از مرگش. با اینکه کرکتر خوبی نیست ولی از اون ذکاوت و زیرکیش و کلا از کرکترش لذت میبردم. مثل سرسی که اونم دوست ندارم بمیره. هرچند به احتمال زیاد تو فصل بعد اونم بمیره (کلا فکر کنم تو فصل بعد کشت و کشتار زیادی خواهیم داشت! ) بالاخره معلوم شدن هویت واقعی جان که دیگه برای اون عده ای که هنوز شک داشتن وارث واقعی تخت پادشاهی باشه خداروشکر این شبهه هم برطرف شد.
با جیمی چقدر حال کردم گفتم این سرسی دیوانس الان میزنه میکشتش که خداروشکر خطر از بیخ گوش گذشت! :D
راجع به رابطه جان و دنریس نمیدونم وقتی هویت واقعی جان رو بقهمن واکنششون چیه از اونجاییکه دنریس عمه ی جان حساب میشه! البته با توجه به گذشته خاندان تارگرین خودم حدس میزنم که مشکلی نباشه براشون! :D
تیون هم تو فصل بعد در یک عملیات جان فشانی میکنه احتمالا و جون خواهرشو نجات میده
سکانس تیریون و سرسی چقدر خوب بود! کلا صحبت ها تو این قسمت عالی بودن! :D برین و کلیگین، پادریک و تیریون و...

در کل خدا خیرشون بده دیگه چی بگیم :D با این همه زحمت میسارن و ماهم فیری دانلود میکنیم :D تا فصل 8 کی میتونه صبر کنه -______-

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
این فصل Game of Thrones کوتاه ترین و گرون قیمت ترین soap operaـی هست که تو عمرم دیدم. فصل واقعا ضعیفی بود، خیلی خیلی ضعیف تر از فصل 5 که به نظرم تا قبل از این ضعیف ترین فصل سریال بود. ربطی هم به اسپویل شدن و نشدن نداره، من هیچکدوم از اسپویل‌ها رو نخونده بودم (و اصلا خبر نداشتم تا زمان پخش قسمت اول) ولی با این حال داستان کشش و جذابیت زیادی نداشت. نمیدونم ایده کی بود ولی 7 قسمت بودن واقعا مشکل زا شد، هیچ جایی برای شخصیت‌پردازی و باز کردن تعامل های شخصیت های اصلی نذاشت. ایده هایی که نویسنده‌ها برای ادامه داستان داشتن، صرف نظر از اینکه چقدرش مال D&D بود و چقدرش مال مارتین خیلی چیپ و ضعیف بود و از اون ضعیف‌تر، دیالوگ‌ها بود. با این وضعیتی که این فصل داشت، امیدوارم اسپویل های فصل 8 درست باشه، چون هیچ اشتیاقی برای فصل بعد ندارم، خوندن یه داستان ناامید کننده راحت تر از اینه که 18 ماه منتظرش باشی.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
این قسمت بر خلاف قبلی خوب بود. طبق سنت سریال سورپرایزهای خودشو داشت و کلی سوال دیگه تو ذهن مخاطبا ایجاد کرد که آیا تیریون قراره حرکتی بزنه؟! :D

پ.ن: بیچاره دلم واسه جوراه سوخت :))

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
تقصیر هیچکس نیست این افت سریال نسبت به فصل های قبل
ببینید مارتین طول میده ، حق هم داره شاهکار مینویسه چیزیم میده که دل خودش راضی باشه
از اون طرف HBO باید حداقل یه سال و نیم یه فصل بده بیرون ، گیریم دو سال اصلا ، بازم نمیرسه به انتشار کتاب های مارتین .
D&D هر چقدر سعی کنن جای پای مارتین بزارن نمیتونن ، بازم یه حالت فن فیکشن پیدا میکنه (و کرد : دی)
من عاشق سریالم این فصلم دوست داشتم . اما اذیت میشم میبینم یه سری عوامل دست به دست هم دادن این فصل در حد قبلیا نشه .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
نمیدونم کسی دقت کرد یا نه،ولی زمانی که برندون داشت ازدواج ریگار و الیا مارتل رو مرور میکرد، شخصیت ویسریس نشون داده شد!!

پ.ن یه جا هم گفته شده که جان اسنو، شاه اگان ششم خونده میشه. کسی در مورد اینم چیزی میدونه؟

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
نمیدونم کسی دقت کرد یا نه،ولی زمانی که برندون داشت ازدواج ریگار و الیا مارتل رو مرور میکرد، شخصیت ویسریس رو نشون داده شد!!
جومونگه مگه؟! :| یه بازیگر دیگه بود من چندروز پیش عکس اصلیش هم دیدم.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
تقصیر هیچکس نیست این افت سریال نسبت به فصل های قبل
ببینید مارتین طول میده ، حق هم داره شاهکار مینویسه چیزیم میده که دل خودش راضی باشه
از اون طرف HBO باید حداقل یه سال و نیم یه فصل بده بیرون ، گیریم دو سال اصلا ، بازم نمیرسه به انتشار کتاب های مارتین .
عزیز سریال از فضل 5 اشتباه نکنم، دیگه از کتاب پیش نمیره و عوامل سازنده سریال داستان رو خودوشن مینویسن..

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بازیگر ریگار Wilf Scolding بوده که اولین حضورشم بوده فقط بخاطر مدل گریم شبیه اون یکی برادره شده!بنده خدام قیافه خوبی داره ولی عوامل سریال واقعا گریم احمقانه ای کردن حداقل یا نشونش نمیدادن یا اگرم میداد یه قیافه اپیک و بیادموندنی درستش میکردن.
کپی اون برادر احمقش بود از لحاظ ظاهری.حیف که ریگار با اون عظمت اینقدر بد گریم شده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر