FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
جاش اینجا نیس این حرف اما اگه میدونی کجا ها از الان پیش فروش رو شروع کردن واسم خصوصی کنی لطفا
اگه هم فعلا جایی نیس بعد ها واسم بفرستی چون میخوام از قبل سفارش بدم
ممنون
من جای و نمیشناسم چون خیلی وقت فیزیکی نخریدم
فیزیکی هم میخرم فقط دسته دو

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
اگر کسی از دوستان قصد خرید بازی به صورت دیجیتالی رو داره بیاد با هم بخریم شماره من 09198068380 هست منتظر پیغامتون هستم

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
خوبی فیفا اینه که ظرفیت3ش رو هم میشه سوییچ یوزر زد و تو اکانت اصلی خودت بازی کنی
این مسعله رو شما خودت امتحان کردی؟ رو کدوم فیفا امتحان کردی؟ رو 17 که دوستان میگفتن نمیشه؟
میشه توضیح بدی چجوری؟

• Like
Reactions: mehrdad_1992

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
این مسعله رو شما خودت امتحان کردی؟ رو کدوم فیفا امتحان کردی؟ رو 17 که دوستان میگفتن نمیشه؟
میشه توضیح بدی چجوری؟
آره.هم خودم امتحان کردم هم دوستام هم سایر عزیزان این تاپیک
بازی رو داخل اکانتی که خریدی اجرا کن بعد سوییچ یوزر بزن رو اکانت خودت و بازی کن.همین

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برادر مطمعن هستي كه ميشه سوييچ كرد رو يوزر اصلي؟؟؟
بگو خب چه كنيم من ظرفيت سه پيش خريد كردم
منتظر پاسخت هستم...
اول ميري توي اون اكانت استارت ميزني وقتي به منوي اصلي كه حضرت رونالدو (ع) رسيدي switch user ميزني

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
خداوکیلی تریلرا رو نگاه کنین. بعد نشون یکی بدین بگین این به نظرت فیفا چنده؟ مطمئنا میگه فیفا ۱۷ه. لامصب هیچ تغییری توش ایجاد نشده. فقط رنگ موی مسی تیره تر شده و چهارتا انیمیشن و اسکوربورد اضافه شده که بعد از ۵ دست بازی کردن همه skip میکنن. اصلا انگار نه انگار داری باژی فیفا ۱۸ میبینی.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خداوکیلی تریلرا رو نگاه کنین. بعد نشون یکی بدین بگین این به نظرت فیفا چنده؟ مطمئنا میگه فیفا ۱۷ه. لامصب هیچ تغییری توش ایجاد نشده. فقط رنگ موی مسی تیره تر شده و چهارتا انیمیشن و اسکوربورد اضافه شده که بعد از ۵ دست بازی کردن همه skip میکنن. اصلا انگار نه انگار داری باژی فیفا ۱۸ میبینی.
اجازه بدین دمو بیاد بعد نظر بدیم.
گیم پلی قرار نیست متحول بشه که. اونور پس هم گیم پلیش تغییری نکرده هر جفتشون رو محتوا تغییر کردن

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر