Nintendo 3DS

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
این روش برای اجرای هوم برو هستش در اصل . البته پیش زمینه ای برای هک هم محصوب میشه
کلا الان بهترین روش به نظرم a9hl هستش ولی خطر بریک داره . منبع فارسی من نمیشناسم براش ولی انگلیسی هم ویدیو آموزشی داره و هم سایت که گام به گام توضیح داده باشه >>
www.youtube.com/watch?v=b1ndX5BWtnA

3DS Guide

آها پس هک نیست روش soundhax - یه هوم برو چنل مانند مثل مال wii ه
آخه من داشتم از همون روش a9hl هک میکردم کنسولو که کنسولم تصویر نداد برای 5 دقیقه حتی روشن نمیشد بعد درست شد
کنسول نوم داشت پر پر میشد :punk:

اتفاقا تو gbatemp یه مطلبی داشتم میخوندم نوشته بود چون a9hl خطر بریک زیادی داشته و خیلی ها کنسولشون بریک شده یا دیگه تصویر نداده سایت 3DS Guide آموزش هک با روش a9hl کلا از سایتش پاک کرده
یه اموزش با روش دیگه گذاشته به اسم boot9strap
نگاه کن
Get Started (Old 3DS)
حالا باید یه آموزش پیدا کنم ببینم این روش چجوریه خطرناک نباشه
بعد انگار چنتا مود داره

آخرین ویرایش:

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
این جدیده رو نشنیدم اصلا boot9strap رو میگم . جدیده انگار . نمیدونم خطر و ... اش رو
فکر کنم شما باید اینو برید »
Installing boot9strap (Browser)

مرسی عزیز
داشتم با عادل صحبت میکردم تو telegram , گفت این روش یه نسخه قدیمی داشته که خودش نصب کرده رو کنسول خودش
گفت خیلی خوبه روشش و دردسر دانگرید و اینا نداره , گفت این boot9strap همونه آپدیت شده و کاملتر شدشه

همون عکس اسپویل کردم رو ببینی از ورژن 1 تا 11.4 کپی خور میکنه این روش
باید برم تو کار همین روش و نصبش کنم

میگم بازی 3ds از کجا دانلود کنم؟ که این روش boot9strap هم اجراش کنه؟
بعد سایت http://www.3dsiso.com/ هم میزنم هیچی نمیاد مال من

• Like
Reactions: sadegh93

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
من همین رو به عنوان مهمترین سایت بلد بودم که نمیدونم چرا نمیاد انجمنش
ولی شما باید به فرمت cia باشه بازی که میگیرید در اصل وگرنه دردسر تبدیل و ... داره

مرسی عزیز خیلی خیلی کمک کردی دمت گرم
آره منم گشتم همه جا اسم این انجمن بود اما بالا نمیاد انگار سورو پاک شده باشه
باشه باید بگردم ببینم کجا بازی 3ds با این فرمت داره

• Like
Reactions: sadegh93

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان توروخدا کمکم کنید کنسولمو هک کنم.یه کنسول خریدم گفتن تم رو عوض نکن که هکش میپره و موقع پاور کردن دکمه L1 و پاور رو نگه دار تا هک بشه متاسفانه من تم رو عوض کردم والان هک نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید.هیچی از هک این کنسول نمیدونم.مبتدی هستم تو این زمینه

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
دوستان توروخدا کمکم کنید کنسولمو هک کنم.یه کنسول خریدم گفتن تم رو عوض نکن که هکش میپره و موقع پاور کردن دکمه L1 و پاور رو نگه دار تا هک بشه متاسفانه من تم رو عوض کردم والان هک نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید.هیچی از هک این کنسول نمیدونم.مبتدی هستم تو این زمینه

3DS Guide
آموزش هک هست - نوع 3ds انتخاب کن
بعد فریمور کنسولتو انتخاب کن
بعد مرحله به مرحله پیش برو

• Like
Reactions: Elyas sun

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
3DS Guide
آموزش هک هست - نوع 3ds انتخاب کن
بعد فریمور کنسولتو انتخاب کن
بعد مرحله به مرحله پیش برو
مال من هک بوده بخاطر تعویض تم هکش پریده.نیازه که از اول برم تمام مراحل هک رو؟
نمیشه یجوری دوباره اجرا کنم Homebrew

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
سلام. دوستان وقتی تو بازی Bravely Second میشم این پیغام میاد: An error has occurred hod down the POWER button... فقط تو این بازی این پیغام میاد. من حتی برد wifi رو هم قطع کردم ولی مکشل هست. کسی میدونه چجور میشه درستش کرد؟ بعد بخوام این بازی رو پاک کنم چجور هست؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام دوستان،من می‌خوام یکی از کنسولهای 2ds یا 3ds رو بگیرم. یه مقایسه ی کلی ازتون میخواستم که کمکم کنه برای تصمیم گیری. مثلا: قیمت،کرک میشه یا نمیشه،قیمت وسایل جانبی،بازیهای که براش هست یا قراره بیاد و همچنین چیزهای ممنون میشم راهنمایی کنید.
بعد من کرج هستم جایی تو کرج هست که برم از نزدیک ببینم یا تهران جایی رو معرفی کنید برای خرید.
----
ویرایش: الان دیدم که یه کنسول هم هست xl ! قاطی کردم اینقدر کنسول زده بیرون راجب اینم بهم بگید.

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان،من می‌خوام یکی از کنسولهای 2ds یا 3ds رو بگیرم. یه مقایسه ی کلی ازتون میخواستم که کمکم کنه برای تصمیم گیری. مثلا: قیمت،کرک میشه یا نمیشه،قیمت وسایل جانبی،بازیهای که براش هست یا قراره بیاد و همچنین چیزهای ممنون میشم راهنمایی کنید.
بعد من کرج هستم جایی تو کرج هست که برم از نزدیک ببینم یا تهران جایی رو معرفی کنید برای خرید.
----
ویرایش: الان دیدم که یه کنسول هم هست xl ! قاطی کردم اینقدر کنسول زده بیرون راجب اینم بهم بگید.

پست اول رو خوب نخوندی. یه بار با دقت بخون. جواب نصف سوالات اونجا هست. بعد اگه چیزی موند, دوباره بپرس.

در مورد بازی هم فقط این 21 عدد بازی قراره براش در آینده بیاد:

Upcoming 3DS Video Games

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر