مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
آقا ما امروز دسترو زدیم زمین
l2/r2 واسه خودش ایم میگرفت تیر میزد
دسترو باز کردیم از تو یوتیوب فیکسش کردم بعد L2 کار نمیکرد + نوار آبی دسته
دوباره درستش کردم الان L2 کار میکنه ولی LIGHT BAR نه
از اونور هم اگه به دسته فشار وارد کنم بدون این که R2 رو بگیرم خودش شلیک میکنه اتومات
الان چطوری لایت بار رو فیکس کنم ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
آقا ما امروز دسترو زدیم زمین
l2/r2 واسه خودش ایم میگرفت تیر میزد
دسترو باز کردیم از تو یوتیوب فیکسش کردم بعد L2 کار نمیکرد + نوار آبی دسته
دوباره درستش کردم الان L2 کار میکنه ولی LIGHT BAR نه
از اونور هم اگه به دسته فشار وارد کنم بدون این که R2 رو بگیرم خودش شلیک میکنه اتومات
الان چطوری لایت بار رو فیکس کنم ؟
دوست عزیز به شما و همه دوستان پیشنهاد میکنم وقتی دسته این جور مشکلات رو پیدا میکنه از همون اول ببرید پیش یک تعمیر کار کاربلد نهایت 10 تا 15 تومن ازتون میگیره ولی خیالتون راحته مشکل کوچک تر به مشکل بزرگتر تبدیل نمیشه

m_saeed63

کاربر سایت
Jan 22, 2015
11
checking system storage statues
این پیغام بعد از اینکه وسط بازی دارک سایدرز یهو سیستم خاموش شد و بعد از اینکه اجبارا با دکمه روی کنسول سیستم رو روشن کردم اومد
بازی رو پاک کردم و دوباره نصبیدم
میخواستم بدونم مشکل از بازی بوده یا کنسول مشکل دار شده؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
checking system storage statues
این پیغام بعد از اینکه وسط بازی دارک سایدرز یهو سیستم خاموش شد و بعد از اینکه اجبارا با دکمه روی کنسول سیستم رو روشن کردم اومد
بازی رو پاک کردم و دوباره نصبیدم
میخواستم بدونم مشکل از بازی بوده یا کنسول مشکل دار شده؟
مشکل از هارد دستگاه بوده که خوب قطعا ایراد فنی نمیتونه باشه اما برای یک لحظه نتونسته از اطلاعات هارد دستگاه برای اجرای بازی کمک بگیره و بازی به مشکل خورده و شما مجور شدی به خاموش کردن سیستم . نگران کننده نیست اما اگه بارها تکرار شده ببر تا هارد رو چک کنن

• Like
Reactions: m_saeed63

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه
امروز بعد از مدت ها وقت کردم کنسول رو روشن کنم
متاسفانه ضد حال پشت ضد حال
اول اینکه متوجه شدم دکمه R1 دسته از کار افتاده و کار نمیکنه
آروم در آوردم دیدم زغال دسته مشکلی نداره و دسته رو هم بعدش ریست کردم فایده ای نداره و دکمه کار نمیکنه
کسی پیشنهادی داره ؟
دومین ضد حال زمانی پیش اومد که من کنسول رو وقتی روشن کردم دیدم هارد کنسول و هارد 1 تراباتی اکسترنالی که بهش وصل هستش پر پر شده و حتی اجازه آپدیت شدن بازی ها رو نمیده
مجبور شدم رفتم بازار یه هارد 2 ترابایتی WD خیلی خوب خریدم و اومدم زدمش با خود کنسول فرمت شد و نوشته همه چیز OK هستش
دیدم برای ترانسفر از اون 1 ترابایتی به این 2 ترابایتی هیچ راهی نیست و
خاک تو سر کنسول در حالتی که کنسول از هارد اکسترنال استفاده کنه هارد دوم نمیتونه بهش وصل بشه و فقط در آن واحد از 1 هارد پشتیبانی میکنه و این یعنی اطلاعات هارد داخلی رو اول منتقل کردم توی این هارد 2 ترابایتی و بعد اون 1 ترابایتی رو ریختم توی هارد داخلی و بعد اتمام کنسول رو خاموش کردم
وقتی برگشتم دیدم ای بابا کنسول پشت سر هم ارورر میده که هاردی که تازه خریدم و خودش فرمتش کرده نیاز داره تعمیر (ریپیر) بشه و گیر داده و کمی که میگذره پیام میده که مشکل حل شد ولی بعد از 3 دقیقه کنسول هنگ میکرد و ریستارت میشد
به ناچار رفتم توی ریکاوری مود و کنسول رو از اونجا مجدد تست کردم و دیدم آپدیت رو میخواهد بهش دادم
و کنسول بازم بعد از آپدیت همون مشکل قبلی رو داشت
به ناچار ریبالد دیتابیس (Rebuild Database) کردم و بازم مشکلی حل نشد
مجبور شدم قید 1.3 ترابایت اطلاعاتی که دانلود شده بود رو بزنم و هارد رو مجدد فزمت کنم
این یعنی از 2 ترابایت اطلاعاتی که دانلود کرده بودم 1.3 ترابایتش پر کشید و فرت شد
یعنی خاک بر سر PS4
XBOX وان همزمان 3 تا هارد اکسترنال خودم بهش وصل کردم و به راحتی اجازه انتقال اطلاعات رو میده ولی PS4 نمیده بعدشم که با هزار بد بختی جا به جا میکنی ممکنه اینطوری بشه

در هر صورت این رو عرض کردم خدمت دوستان که مثل من سر شما نیاد و سعی کنید از اطلاعت بکاپ داشته باشید

فعلاً که برای مشکل دوم راهی ندارم جز دانلود خرد خرد
ولی برای مشکل اول (دسته) ممنون میشم هر کی بتونه کمکم کنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

Mmd717

کاربر سایت
Aug 30, 2017
1
خاموش شدن خود به خود دستگاه
سلام وقتي دستگاه رو روشن ميكنم بعد از بالا امدن صفحه اصلي بعد از چند ثانيه ps4 خود به خود خاموش ميشه
وقتي دستگاه روشن ميشه چراغ چشمك زن سفيده

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام،من کنسولم دیشب از ارتفاع بیست سی سانتی برعکس افتاد،روشن که میشه میگه باید آپدیت کنی آخرین آپدیتم گرفتم ولی انگار نه انگار،دیگه به فنا رفته؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
XBOX وان همزمان 3 تا هارد اکسترنال خودم بهش وصل کردم و به راحتی اجازه انتقال اطلاعات رو میده ولی PS4 نمیده بعدشم که با هزار بد بختی جا به جا میکنی ممکنه اینطوری بشه

اینهمه نوشتی همینو بگی
خب از اول میگفتی xbox داری ps4 اله بله جیم بله:-j:-j

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اینهمه نوشتی همینو بگی
خب از اول میگفتی xbox داری ps4 اله بله جیم بله:-j:-j
دوست عزیز من خوبه آدم بگه فلان قابلیت خوبه و قبول کنه
شاید شما هنری داشته باشید که همه از شما تعریف کنند ولی بنده هنر دیگری
این دلیلی هستش که تفاوت های انسانی رو مشخص میکنه، در اینجا هم اینطور هستش (عرض کردم توی کنسول XBOX این قابلیت خیلی بهتر کار شده حتی XBOX 360)
وگرنه بله بنده تمامی کنسول ها رو دارم و مشکلی با این قضیه ندارم
در کل سونی باید روی قابلیت بیشتر کار کنه و بهبود بخخش

این مطلب رو هم اینجا فقط به یک دلیل عرض کردم
اونم اینه که دوستانی که عملی مشابه عمل من میخواهند انجام بدن قبلش بکاپ بگیرند و مستقیم MOVE نکنند
همین
البته با احترام و ادب خدمت نظر محترم شما دوست عزیز:-bd

alirezagh

کاربر سایت
Aug 31, 2017
1
دوستان سلام خواهشمندم خواهشمندم اگه کسی در ضمینه این دو سوالی که میپرسم اطلاعات داره بگه من ps4رو خریدم سالم سالم بود و بازیام به صورت دیجیتالی بود بعد یه مدت یعنی تقریبا شیش ماه از دوستانم سی دی هاشونو قرض کردم ولی دقیق نفهمیدم از کی اینطور شد توی بازی ها مثلا قسمت فیلم های بازیا یا تیزر های تبلیغاتی اول بازیا فیلم و یا بازی با تیک های ریز یا بهتر بگم با گیر های ریز حرکت میکنه یا مثلا وقتی شخصیت بازی وایساده برا چند ثانیه بعد یهو میخوام حرکت کنم گیر خیلی ریز خیلی ریز میکنه مثلا طوری نیست که که بازی وایسه ولی باعث نگرانی منه و خلاصه روان حرکت نمیکنه این توی منو هم هست یعنی میخوام با سرعت از سر منو تا ته منو برم یه کله روان حرکت نمیکنه از پر بودن هاردمم نبود هم توی بازیای دیجیتالی هم فیزیکیم این مشکل هست خواهشا اگه اطلاعات دارید بگید از چیه تلویزیون یا هارد دستگاه یاcpu ویا...؟؟ خواهشا اگه میدونید بگید

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام دوستان
من یه مشکل تو ps4 pro دارم هر چند دقیقه یکبار تصویر به مدت دو سه ثانیه خاموش روشن میشه
چطور مشکل حل کنم؟

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
دوستان سلام خواهشمندم خواهشمندم اگه کسی در ضمینه این دو سوالی که میپرسم اطلاعات داره بگه من ps4رو خریدم سالم سالم بود و بازیام به صورت دیجیتالی بود بعد یه مدت یعنی تقریبا شیش ماه از دوستانم سی دی هاشونو قرض کردم ولی دقیق نفهمیدم از کی اینطور شد توی بازی ها مثلا قسمت فیلم های بازیا یا تیزر های تبلیغاتی اول بازیا فیلم و یا بازی با تیک های ریز یا بهتر بگم با گیر های ریز حرکت میکنه یا مثلا وقتی شخصیت بازی وایساده برا چند ثانیه بعد یهو میخوام حرکت کنم گیر خیلی ریز خیلی ریز میکنه مثلا طوری نیست که که بازی وایسه ولی باعث نگرانی منه و خلاصه روان حرکت نمیکنه این توی منو هم هست یعنی میخوام با سرعت از سر منو تا ته منو برم یه کله روان حرکت نمیکنه از پر بودن هاردمم نبود هم توی بازیای دیجیتالی هم فیزیکیم این مشکل هست خواهشا اگه اطلاعات دارید بگید از چیه تلویزیون یا هارد دستگاه یاcpu ویا...؟؟ خواهشا اگه میدونید بگید

چک کنین ببینین تنظیمات مصرف انرژی کم تلویزیونو روشن نکرده باشین ! تو منو برای منم تیک میزنه جای نگرانی نیست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر