سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بچه ها من آنتی ویروز رو پاک میکنم فایروال ویندوز رو غیرفعال میکنم بازم این IP مسخره میادش
169.254.178.3

کسی راه حل دیگه ای داره بده چکار کنم IP اصلی بیادش برای وصل شدن دستگاه ؟
يعني پينگ اصليتونو نمياره؟
توي صفحه اول برنامه ميتونيد بين اي پي ها سويچ كنيد اونو تست كرديد؟
قبل از اينكه گزينه استارت رو بزنيد جايي كه پينگتونو نشون ميده همونجا هم ميشه تغييرش داد مثلا اگه قبل اجراي برنامه فيلترشكن روشن باشه و اي پي سرور فيلترشكن رو پيش فرض بياره از اونجا ميشه سويچ كرد

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
يعني پينگ اصليتونو نمياره؟
توي صفحه اول برنامه ميتونيد بين اي پي ها سويچ كنيد اونو تست كرديد؟
قبل از اينكه گزينه استارت رو بزنيد جايي كه پينگتونو نشون ميده همونجا هم ميشه تغييرش داد مثلا اگه قبل اجراي برنامه فيلترشكن روشن باشه و اي پي سرور فيلترشكن رو پيش فرض بياره از اونجا ميشه سويچ كرد

یعنی با این حرفت من رو کشتی

حسی هیچی بارم نیست بهم دست دادش

باورت میشه اصلا به این مورد فکر نکرده بودم

همیشه اتومات میومدش بالا هیچوقت فکر نکردم که فلش رو بزنم بیاد پایین IP اصلی رو انتخاب کنم

واقعا تو این یه هفته الان فهمیدم وقتی یه چیز ساده رو آدم نمیبینه یعنی هیچی بارش نیستش

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
سلام دوستان من برای بار اوله از این برنامه استفاده میکنم
مشکلم اینه که به 6 گیگ میرسه یهو ارتباط هارد از بین میره و انگار کنسول از خود اینترنت دیتارو دریافت میکنه
ممنون میشم راهنمایی کنین

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان من برای بار اوله از این برنامه استفاده میکنم
مشکلم اینه که به 6 گیگ میرسه یهو ارتباط هارد از بین میره و انگار کنسول از خود اینترنت دیتارو دریافت میکنه
ممنون میشم راهنمایی کنین
مطمئنا فايل ناقصه
برنامرو نگاه كنيد مشخصه اگه auto pick فعال باشه زير لينكا مسير فايلي كه برداشته رو ميزنه نزده بود يعني شما فايلو نداريد حالا يا اخرين اپديت نيست يا استباهي گرفتيد اگه از سايتاي ايراني دانلود ميكنيد اونا dp رو قرار نميدن چون حجمش معمولا زير ١٠مگه همينكارشون باعث ايجاد مشكلات مختلف ميشه مثلا يه عده فكر ميكنن وقتي اينجوري شد چند مگ با كنسول دانلود كنن مشكل حل ميشه
درواقع همون dp رو دانلود ميكنن بقيه انتقالو انجام ميدن
درصورتي كه سايتا ميتونن بين فايلاي اپديتشون قرارش بدن كه مشكل حل بشه

• Like
Reactions: sorrowful

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
مطمئنا فايل ناقصه
برنامرو نگاه كنيد مشخصه اگه auto pick فعال باشه زير لينكا مسير فايلي كه برداشته رو ميزنه نزده بود يعني شما فايلو نداريد حالا يا اخرين اپديت نيست يا استباهي گرفتيد اگه از سايتاي ايراني دانلود ميكنيد اونا dp رو قرار نميدن چون حجمش معمولا زير ١٠مگه همينكارشون باعث ايجاد مشكلات مختلف ميشه مثلا يه عده فكر ميكنن وقتي اينجوري شد چند مگ با كنسول دانلود كنن مشكل حل ميشه
درواقع همون dp رو دانلود ميكنن بقيه انتقالو انجام ميدن
درصورتي كه سايتا ميتونن بين فايلاي اپديتشون قرارش بدن كه مشكل حل بشه
آره فکر کنم یه همچین چیزی هست ... حالا باید چیکار کنم؟
http://uupload.ir/files/pbq_psx.jpg
http://uupload.ir/files/3bc0_untitled.jpg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
آره فکر کنم یه همچین چیزی هست ... حالا باید چیکار کنم؟
http://uupload.ir/files/pbq_psx.jpg
ppkgo اگه درست يادم باشه براي اپديته اخر لينكو نگاه كنيد مدل لينك اپديت بود يعني اپديتو نداريد
اگه از جايي دانلود كرديد اخر لينك قبل از پارت بندي ورژن اپديت هست ورژنارو چك كنيد اگه اوني كه دانلود كرديد قديميتر بوده كاري نميشه كرد
بايد اخرين اپديت باشه
لينكايي كه خوده برنامه دادرو دانلود كنيد

• Like

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
ppkgo اگه درست يادم باشه براي اپديته اخر لينكو نگاه كنيد مدل لينك اپديت بود يعني اپديتو نداريد
اگه از جايي دانلود كرديد اخر لينك قبل از پارت بندي ورژن اپديت هست ورژنارو چك كنيد اگه اوني كه دانلود كرديد قديميتر بوده كاري نميشه كرد
بايد اخرين اپديت باشه
لينكايي كه خوده برنامه دادرو دانلود كنيد
آپدیت نبود کل خود بازی BFH بود که از شاتل لند گرفتم به این مورد DP مربوط نمیشه ؟

3bc0_untitled.jpg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
آپدیت نبود کل خود بازی BFH بود که از شاتل لند گرفتم به این مورد DP مربوط نمیشه ؟

3bc0_untitled.jpg
اين مورد فايل dp هست كه بالا توصيح دادم
ولي بنظر مياد اپديت هم نباشه
بقيه لينكارو چك كنيد ببينيد اخرشون dp هست مثل بالا يه نه اگه همشون فقط تهش زده بود dp همون لينكو بزنيد تو دانلود منيجر دانلودش كنيد كم حجمه

• Like

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
اين مورد فايل dp هست كه بالا توصيح دادم
ولي بنظر مياد اپديت هم نباشه
بقيه لينكارو چك كنيد ببينيد اخرشون dp هست مثل بالا يه نه اگه همشون فقط تهش زده بود dp همون لينكو بزنيد تو دانلود منيجر دانلودش كنيد كم حجمه
یکی مربوط به DP بود و بقیش A0109-V0100.pkg بود که با IDM زدم و 3.5 گیگ حجم زده بود باید دانلود کنم انگار آپدیت هست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
یکی مربوط به DP بود و بقیش A0109-V0100.pkg بود که با IDM زدم و 3.5 گیگ حجم زده بود باید دانلود کنم انگار آپدیت هست
بله اپديت هست
احتمالا كلا اپديتو از اون سايت نگرفتيد چون بازي همين ديونه اپديتو داره ورژن ١.٠ هست

• Like

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
بله اپديت هست
احتمالا كلا اپديتو از اون سايت نگرفتيد چون بازي همين ديونه اپديتو داره ورژن ١.٠ هست
آپدیت رو کلا نذاشته تو سایت
خب اگه فایل DP و آپدیت رو دانلود کردم چجوری به فایل های دیتا بچسبونمش ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
آپدیت رو کلا نذاشته تو سایت
خب اگه فایل DP و آپدیت رو دانلود کردم چجوری به فایل های دیتا بچسبونمش ؟
ربطي ندارن همشون پسوند pkg دارن همرو ميذاريد يجا با برنامه منتقل ميكنيد مشكلي هم نداره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر