The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
چقدر انیمیشن های بازی خدا شدن :d چقدر گرافیک و نور پردازی بازی خدا شده، رنگ بندی بازی هم خیلی خدا شده بازی رنگبندی گرمی پیدا کرده نسبت به نسخه قبلی که کلا خاکستری بود، البته من اونم رو هم خیلی دوست داشتم، الان هم دارم DLC های نسخه اول رو میرم، دقیقا 5- 6 لول از بازی اصلی بالاتر هستن، با توجه به گیم پلی های که از بازی دیدم سطح نسخه دوم هم همین طور خواهد بود! :D

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
به خاطر اسپویل زیاد ندیدم ولی بازی به طرز بسیار قابل توجهی از تمام جهات پیشرفت کرده!!
رسما اتمسفر، گرافیک، انیمیشن ها و البته ترس بازی چند پله صعود کردن;) منتظر باس فایت های گولاخ باشید:D
اون خیابان جنگلی رو تو رویاهام می دیدم|-) چه اتمسفری داره لامصب!!

اینم یه زیبای خفته ده سر خندان:D

the%20evilwithin%202.jpg

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
دیدم با رد کردنش ، که فقط مقایسه کنم ، نسخه قبلی در مقابل این مثل جوک میمونه ، هیچ رقمه نمیشه مقایسه کرد ، میکامی نقش تهیه کننده داشته باشه خیلی بهتره :-" شروع TEW برا من یعنی این ، کیدمن جیگرشو بخورم :D ، اینجاس که باید از جوهاناس تقدیر کردو با شینجی خداحافظی

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
جان من لینک دانلود بزارین اگر ممکنه براتون:D:D;)

عمو علی شما فعلا این گیف ها را داشته باش و امشب کابوس سازی برای خودت بکن تا لینک ویدیو هم برسه!:))

Bethesda.net

گیم اینفورمر با جان یوهانس مصاحبه کرده است.اول ازش پرسیده کار کردن زیر دست پدر ترس چطوره؟

Game Informer: Stepping into the director’s role is obviously a huge undertaking. What did you learn along the way working under Shinji Mikami on The Evil Within? Did directing The Assignment and The Consequence properly prepare you for the task?

John Johanas: Working under Mikami-san taught me that game design is much more organic than I thought

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
آقا دیدم گیم پلی رو، اول از همه بگم که اونایی که ندیدن اصلا نبینن، کلی صحنه های خوف و باحال داره یه چیزایی هم راجب داستان بازگو میشه در کل اسپویل داره تا حدود زیادی، حداقال اسپویل صحنه های خفن. برای همین اصلا نبینید. ولی بازی خیلی فوق العاده تر از اون چیزی بود که فکرشم میکردم، جدا شاهکار کردن برای این شماره، همون تعداد ضعف های اندک شماره قبل رو پوشش دادن و به این ترتیب به بازی عالی توی این ژانر پدید اومد بالاخره. با مرگ فرنچایز سایلنت هیل میشه گفت که پدیده جدیدی توی این ژانر باید به حساب بیاریم این فرنچایز رو. رزیدنت هم که خداروشکر با این نسخه جدید به کورس رقابت بازی های این ژانر برگشت.
باید احسنت گفت به این سازنده و این ناشر، واقعا توی قحطی بازی های درست و حسابی ژانر وحشت چه محصولی رو دارن تولید میکنن اینا، واقعا دمشون گرم، بازی برای من دقیقا همون چیزیه که باید باشه و از الان لحظه شماری میکنم برای تجربه کردنش>:D<.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تریلر رسمی از گیم‌پلی هم رسید <:-P 5 دیقه :D :
Youtube
اتفاقات این تریلر واسه قبل از اون ویدیوی لیک شده هستش و تعقیب و گریز با اون باس خفنی که اولین ویدیوی لیک شده دیدیم رو نشون می‌ده...خیلی خوبه حتما ببینید <:-P
====================
بچه‌ها اینم مصاحبه‌ی جالبیه با گیم‌اسپات...اگه تونستید بخونید:
The Evil Within 2's Dev Talks Focus On Exploration, And Respect For Resident Evil 7
آخر بازی هم مثل اینکه غم‌انگیزه :D:((:
Shinji Mikami: I have to mention two things--for one, our timeline was pressed, a much shorter development period than the first game. We had to build wider stages, and the staff members did tremendous work. To be able to create this, despite all the challenges, was something I'm very proud of. The second, is that it's a horror game, first and foremost, but towards the end of the game, you'll find yourself so moved to tears and you'll cry. So this is a rather new kind of game for us, and I'm very proud of that

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر