آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
کلا بازی که زیاد تخفیف خورده
خوراک ایناییه که بازی ها رو 20 تایی فله فله میخرن فقط واسه پلات!:D:|

ولی واسه من از تمام لیست دوتاش جالب بود
دارک سایدرز 2 فقط 6 دلار
لرد اف فالن 4 دلار!
لرد رو زده فول گیم حالا نمیدونم کامل هست یانه اخه زده 5 گیگ حجم!
واسه پلات هم ادم رقبت نمیکنه اینارو بازی کنه ، goat simulator و Telltale minecraft و..... بنظرم ارزش خرید ندارن !

• Like
Reactions: J. Constantine

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
واسه پلات هم ادم رقبت نمیکنه اینارو بازی کنه ، goat simulator و Telltale minecraft و..... بنظرم ارزش خرید ندارن !
اره
من خودمم سعی کردم بهترین هارو فقط بازی کنم
مهم اینه ادم حال کنه با بازی حالا چه همین goat چه bb
البته شاید همونایی که شما مثال زدی رو خیلی ها بپسندن مخصوصا گیمرهای اونور ولی منم این مدلی کلا بازی نکردم
جالب اینه تو psn یه سری رفیق خارجی دارم رحم به همچین بازی هایی نمیکنن
کلا ادم پروفایل هاشونو که نگاه میکنه میفهه که فقط ایرانی هستن که AAA ها و بازی های روز رو تجربه کردن و اونا مثل اینکه فقط این مدلی ها رو بازی میکنن!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
خداییش دلشون خوشه فلش سیل زدن ؟
از اول تا اخر لیست اشغال ببین چقدر فاجعست که بهترین بازی لیست ماله یه دهه پیشه re4 همونم گرونه 10 دلاره

• Like
Reactions: voldmort

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
اره
من خودمم سعی کردم بهترین هارو فقط بازی کنم
مهم اینه ادم حال کنه با بازی حالا چه همین goat چه bb
البته شاید همونایی که شما مثال زدی رو خیلی ها بپسندن مخصوصا گیمرهای اونور ولی منم این مدلی کلا بازی نکردم
جالب اینه تو psn یه سری رفیق خارجی دارم رحم به همچین بازی هایی نمیکنن
کلا ادم پروفایل هاشونو که نگاه میکنه میفهه که فقط ایرانی هستن که AAA ها و بازی های روز رو تجربه کردن و اونا مثل اینکه فقط این مدلی ها رو بازی میکنن!
بنظرم این قیمت ارزش ندارن......
کی گفته فقط ایرانیا همش AAA و بازی روز تجربه میکنن ؟! من چند نفر تو فرند لیستم دارم که سوئدی و المانی و امریکایی و.... هستن اکثرا بازی های جدید و AAA بازی میکنن !

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بنظرم این قیمت ارزش ندارن......
کی گفته فقط ایرانیا همش AAA و بازی روز تجربه میکنن ؟! من چند نفر تو فرند لیستم دارم که سوئدی و المانی و امریکایی و.... هستن اکثرا بازی های جدید و AAA بازی میکنن !
حرفم کلیت که نداشت
70 میلیون گیمر هست قرار که نیست همه مثل هم باشن!

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
تو این فلش سیل ، انگار سونی هرچی جنس ته انبار بوده رو کشیده بیرون گذاشته برای فروش ، تک و توک عنوان قابل بازی توی لیست هست که اونا هم قبلا هزار بار تخفیف خوردن.
یه مطلب بی ربط اینکه این کپ کام کی میخواد دست از سر این resident evil4 برداره ، تقریبا برای تمام پلتفرم ها و برای ۳ نسل پورت کرده بازی رو . عنوان اصلی مال۲۰۰۵ بابا ،( ۱۲ سال پیش)

• Like
Reactions: voldmort and amirv2

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
من الان برای خرید باندل اویل ویتین 0.40$ کم دارم! :| چیکار باید بکنم به نظر شما؟ :D
گیفت 3 دلاری هم قیمتش خیلی زیاده لامصب! نمیصرفه بخری! :D
گیفت ۳ دلاری که اصلا نمیصرفه بهترین راهت اینه که یه ۱۰ دلاری بگیری بقیشم بزاری واسه بعدا:D

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
دوستان فقط حواستون باشه بازی دارکسایدرز۲ که تخفیف خورده ،بازی مثل سری مترو با پلی استیشن ۴ اسلیم مشکل داره و مدام کرش می کنه و باعث میشه کنسول خاموش بشه، گفتم بازی تخفیف خورده ممکنه یه عده بخوان بازی رو تهیه کنن اطلاع رسانی کنم.
خودم هم می خواستم بگیرم بازی رو، که با این اوصاف منصرف شدم.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوستان فقط حواستون باشه بازی دارکسایدرز۲ که تخفیف خورده ،بازی مثل سری مترو با پلی استیشن ۴ اسلیم مشکل داره و مدام کرش می کنه و باعث میشه کنسول خاموش بشه، گفتم بازی تخفیف خورده ممکنه یه عده بخوان بازی رو تهیه کنن اطلاع رسانی کنم.
خودم هم می خواستم بگیرم بازی رو، که با این اوصاف منصرف شدم.
جالبه من تو سیل قبلی خریدمش روی پرو اصلا یکبارم کرش نکرد راحت تمومش کردم

فلش سیل بدیم نبود من ۶ تا بازی خریدم dariousburst که با ۸۴ درصد اف واقعا بی نظیره اگه به شوتینگ های افقی علاقه داشته باشید .yonder هم با اینکه یکی دو ماه بیشتر از عرضش نمیگذره ۶۰ درصد اف خورده بود گرفتمش اگه به بازی های relax با تم جمع اوری مواد و لوت کردن علاقه دارید تو خریدش شک نکنید تو بازی خبری از بکش و بکش و اینجور حرفها نیست.
Yesterday virgin هم گرفتم از همون تیم runaway کلا اگه علاقه مند به سبک point and click هستید بی نظیره
Aragami هم ۶۰ درصد اف خورده بود ۷ دلار خریدمش جالبه چند وقت پیش تو اگهی های فروش فیزیکیشو ۱۶۰ تومن دیده بودم.
King quest را هم بالاخره گرفتم هر چند حدسم میگه یه ماهی برای پلاس فیری میشه.
Blue state هم ۳ دلار بود خیلی وقت بود on rail shooting بازی نکرده بودم یاده time crisis بخیر امیدوارم دوباره این سبک جون بگیره

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اینا چرا نمیان nier رو یه تخفیف بزنن؟:|
همه بازیایی که تو بازه زمانی این بازی اومدن حتی دیرتر از اون هم تا حالا دو بار تخفیف خوردن اونم به نصف قیمت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر