Street Fighter x Tekken

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سازنده : Capcom / Namco
ناشر : Capcom
سبک : Fighting
پلتفرم: PC - PS3 - Xbox360 - PS VITA
تاریخ انتشار: Q3 2012
Unofficial Box Art:
fve9mn929syv9hbjzko.jpg

ترکیت دو تا از بهترین بازیهای Fighting تا به امروز ! چیزی بیشتر از این نمیتواند برای دوست داران سبک Fighting و سیاق جدید Mix کردن بازیها جذاب باشد . همه ی شخصیتهای Tekken و همه شخصیتهای Street Fighter اینبار به جنگ هم امده اند تا یکی از بهترین بازی های Fighting آین نصل رو برای شما به ارمغان بیارن. این بازی چندی پیش برای PS3 XBOX360 عرضه شده و به زودی نیز این بازی به جمع بازیهای Vita در ربع سوم امسال خواهد پیوست.
PS VITA VERIONS (FOOTAGE FROM GAME)
fvnikerriu13i2dg0ykj.jpg

08blbs6p5zqg6d3toorw.jpg

fvnikerriu13i2dg0ykj.jpg

• Like
Reactions: ali_th360

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بالاخره اومد! یکی از بازیهایی که من خیلی وقته تو کفش بودم واسه ویتا بگیرمش!
Cross-Play هم که داره چه شود!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آمروز تو استور من هم اومده یک تعداد زیادی هم DLC براش هست که ندیدم چیه ... نسخه کنسولی که عالی بود اینم هیچ فرقی نداره ... در ضمن 12 شخصیت جدید هم توی ویتا شامل هست از ابتدایک پچ کلی هم سال 2013 قرار براش بیاد طرفدارای Fighting به نظر صبر نکن MK و BZ که عالی بود ... ای کاش Persona 4 arena هم بیاد.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این سونی هم دزدی هست برای خودشا! امروز رفتم تو Store بازی رو بخرم دیدم 39.99 پوند هستش در حالی که نسخه فیزیکی بازی 29.99 پوند هست تو سایت آمازون. به جای اینکه قیمت های دیجیتالی رو کمتر بزارن و مثلا 25 پوندش کنند 10 پوند هم میزارن روش تا کسی شک نکنه یه وقت! احتمالا AC رو هم به قیمت خوشحال 50 پوند تو PSN میزارن در حالی که بیرون 40 پوند هست!

Street Fighter X Tekken (PlayStation Vita): Amazon.co.uk: PC & Video Games

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب من امروز بازی رو به همون قیمت 49 دلار خریدم ...
نسخه Vita بازی Review های تا به الا خیلی خوب بوده و توی Review آیرادی به چشم نیومد.ا
امروز من یک 2 ساعتی پاش نشستم ... اولا که بازی Patch داره باید نصب بشه و بعدش هم به زودی یک Update خیلی خوب به صورت Patch برای بهتر شدن بازی در سال 2013 قراره منتشر بشه . ا
اول که گرافیک بازی انصافا حس کنسولی رو میده ... مثل MvC3 که حیلی مشابه نسخه کنسول بود این هم بسیار مشابه هست . کیفیت پس زمینه ها بسیار خوب . فریم ریت خیلی روان مثل MK . گرافیک بازی وافعا تو چشم میزنه مخصوصا اینکه مدل شخصیت های خیلی بهتر جزییات داره از اون چیزهایی که توی MK و MvC دیدیم . خ
خوده بازی چیزی از نسخه Console کم نداره ... همه زیبایی همین جا هم هست . به اضافه چند چیزه خاص مثل AR Gallery و کنترل قابل Costumize کردن تاچ از دیگر اضافات بازی هست . از همین روزه اول هم همه DLC های بازی که عموما روی Console آومده بود اینجا موجوده و توی بازی شما 12 شخضیت اضافه رو مجانی دارید و یک کد هم برای اضفه کردن Alternative costume های هستش.
کلا دیگه با این Pack بازیهای Fighting ویتا کامل شد ! من که شخصا از این بازی خیلی خوشم میاد .... 9/10 براش.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
IGN به بازی 6.6 داده! نقدش رو خوندم مشکلات گرافیکی، لگ در آنلاین، سیستم نه چندان خوب در اجرای ضربات با صفحه لمسی کنسول رو از مشکلات اصلی بازی دونسته.

ارمان جان می تونی یکم در مورد سیستم های انحصاری ویتا توضیح بدی؟ مثل ضربه زدن با تاچ و اینا

http://www.ign.com/articles/2012/10/29/street-fighter-x-tekken-vita-review

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
IGN به بازی 6.6 داده! نقدش رو خوندم مشکلات گرافیکی، لگ در آنلاین، سیستم نه چندان خوب در اجرای ضربات با صفحه لمسی کنسول رو از مشکلات اصلی بازی دونسته.

ارمان جان می تونی یکم در مورد سیستم های انحصاری ویتا توضیح بدی؟ مثل ضربه زدن با تاچ و اینا

Street Fighter X Tekken Vita Review - IGN
درود
میدونم این Review رو خوندم امروز صبح .... بحث کسی که این بازی رو نقد کرده چیزه دیگه ای هست ... ا
اولا شخصی که نقدش کرده با شخصی که ST FX T رو توی کنسول نقد کرده تفاوت داره ... چون کلا داره به هسته Gameplay ایراد میگیره ... ا
اول نقد اومده گفته که بدون شک SFXT یکی از فانترین بازیهای Fighting هست که تا به حال عرضه شده و شکی درش نیست ... بعدش اومده میگه که نسخه ویتا 7 ماه دیرتر اومده و چیزه جدیدی هم برای گفتن نداره .
به گرافیک بازی مقداری ایراد گرفته مخصوصا توی رندر پس زمینه ها که توی بعضی مپها خیلی بد به نظر میرسه ... البته جزییات شخصیتها از MvC3 بیشتر هستش اما باز هرچی باشه بازی خودش داره روی 60 فریم اجرا میشه .... Loading ها اونقدرها هم که اغراق کرده طولانی نیستن فقط بعضی مواقع میشه که طول میکشه ...
من هنوز Online رو امتحان نکردم
اما در ادامه نقد گفته که اصولا دسته کنسول کاره خوبه دسته اصلی Arcade رو روی این بازی پیاده نمیکنه. اصولا فرق خیلی زیادی بین کنترل Vita و PS3 نیستش به غیر از اینکه Block و .... مقداری جاش عوض شده ... حالا برای حل مشکل CApcom آومده اجازه داده کلیدهای رو روی Rear Touchpad - Touchscreen مپ کنی ...که
البته به نظر من Capcom طرح استفاده از صفحه لمسی رو بیشتر برای بازیبازهای مبتدی گزاشته و بازی رو بیش از حد اسون میکنه در غیر این صورت استفاده از دکمه های خوده رو ویتا رو میشه پس از مدتی بازی به راحتی یاد گرفت.
شاید خیلی مورد استفاده نباشه اما از هیچی بهتره ... بعدش هم اشاره کرده :

Granted, none of these issues make SFxT impossible to enjoy on the Vita, assuming you enjoyed it in the first place.
که همونطر که ازش پیداست داره میگه اون مشکلاتی که بالا اشاره شده چیزی نیستش که تجربه ( کنسول مانند ) بازی رو روی Vita غیر ممکنه کنه با در نظر گرفتن اینکه شما از همون ابتدای کار هم دوستش داشتید .... ح
حالا چرا نمره بازی رو پایین داده :
بقیه متن مهمه .
اومده گفته هسته بیس بازی یک Fighting خیلی راحت و Fun هستش و مشکلی رو اصولا ایجاد نمیکنه برای GAmer . اما Gamer های Hardcore که پیشتر بازی Street Fighter IV رو بازی کرده بودن نمیتونن از این بازی خوششون بیاد چراکه خیلی از مکانیزهای Gameplay این بازی در کل به درد بخور نیست. مثل زمانی که شما میتونی Cross Assualt کنی یا از قدرت Pandora استفاده کنی همه و همه بیشتر جنبه Fun دارن و از نظر Hardcore بودن مکانیکی نیستن که بازیباز رو به چالش های Gameplay بکشن.
بعد هم گفته بالانسی بین شخصیتهای بازی نیسنش و بعضیهاشون از دیگیری قدرت بیشتری دارن که باعث میشه Counter attack های دیگر شخصیت اصولا بی مطرح و بی استفاده باشه و کلا گفته این نسخه از بازی هم از همون مشکلاتی رنج میبره که نسخه کنسولی داره میبره !
بعدش هم گفته این بازی برای طرفداریهای Hardcore بازیهای Fighting و حتی کسانی که بازیهای پیشتر Capcom رو هم بازی کردن عنوان عمیقی نیستش.
نمره 6.6
گفته پرت نسخه Vita به همان اندازه به نسخه کنسولی وفادار هستش اما خوده بازی STxT بازی برای همه نیست
توی نکات منفی هم گفته ساده سازی گرافیک - بالانس بد بین شخصیهای بازی ( که دلیلی عمده نمره کم بازی )
نکات + : حتی گفته با کنسولی فرقی نداره
در نهایت این نسخه همون 8.5 تا 9 هست که IGN به کنسول داده بود ... منتها نقد نویس فرق داره ا
البته اگر هم در یاد داشته باشید 6 ماه هم بازی .... بازی نبود که از همه جا امتیازات بالایی گرفته بود
پچی هم در راه هست که بالانس رو بهتر میکنهدرد
درود.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اون چيزی كه من از بازي تو عكس ها ديدم نويد يه گرافيك خيلي خوب رو ميداد! آخه VITA كه PS3 نيست بازي ها رو دقيقا همپايه PS3 اجرا كنه! كمي انتظارات رو پايين بياريم...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اون چيزی كه من از بازي تو عكس ها ديدم نويد يه گرافيك خيلي خوب رو ميداد! آخه VITA كه PS3 نيست بازي ها رو دقيقا همپايه PS3 اجرا كنه! كمي انتظارات رو پايين بياريم...
البته انتظاری هم نیست که بازی در حده PS3 آجرا بشه ! اما وقتی خب عنوانی هست مثل Uncharted که گرافیک بالایی رو دارن انتظارت در حدی میره که بشه انتظار داشت حده اقل از اینی که هست بهتر باشه . STxT بیشتر نقاط نقص گرافیکیش توی پس زمینه های Stage های خلاصه میشه . در غیر این صورت مدل شخصیتها خیلی بهتر از MvC3 هستش انصافا . من امروز بیشتر بازی کردم . بازی با کنسولیش هیچ فرقی نداره کلا . کنترل تاچ بازی هم میشه مپش کرد که Combo های خاص رو سریع بزنه که بازی رو اسون میکنه. میشه گفت مقداری فان رو از بازی میگیره و سادش میکنه اما خب اجباری از استفادش نیست بیشتر برای بازی بازهایی هست که همینجوری طرف Fighting اومدن کنترل خوده بازی کاملا OK هستش ! شاید اولش سخت باشه برای یاد گیری اما در حد BlazBlue پیچیدگی نداره اصلا !!! خوده Gameplay هم روان هست. من 5-6 ساعتی باز کردم هی ... بعضی موقعها راست میگن ! شخصیتهای بازی بالانس ندارن . مثلا Akuma و Ogre رو با هم ور داری بری بیتفتی به جون 2 شخصیت خیلی معمولی خب دمان از روزگارشون واقعا در میاد ! لول یک سری کامنتهای مردم هم توی Meta رو خوندم که متای بازی روی کنسولها هم به 4 نمیرسه ... بیشتر از انبالانس بودن گله کردن . که به نظرم درسته چون داره کم کم به چشم من هم میاد.به هر حال CapcOm داره روی یک پچ خیلی بزرگ کار میکنه که سال 2013 میاد که تغییرات عمده ای رو شامل میشه در نهایت اگر نسخه کنسولی رو بازی نکردید و یا از بازیهای Fighting روی Handheld لذت میبرید شکی درش نیست. STXT مشابه همونی هست که روی کنسول و PC دیدیم !

lmessi

کاربر سایت
Jun 3, 2014
191
نام
iman
سلام،
من تا حالا این سری رو بازی نکرده بودم،الان اینو برای ویتا دانلود کردم،
چرا شخصیت های تکن توشه؟! و این که چرا همون فن های تکن بازیکنا رو نمیشه انجام داد؟:|:d
اگه داستان خاصی هم داره بگید ممنون میشم:x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام،
من تا حالا این سری رو بازی نکرده بودم،الان اینو برای ویتا دانلود کردم،
چرا شخصیت های تکن توشه؟! و این که چرا همون فن های تکن بازیکنا رو نمیشه انجام داد؟:|:d
اگه داستان خاصی هم داره بگید ممنون میشم:x
اسمه بازی هست Street Fighter X Tekken یعنی Street fighter و Tekken با همن دیگه .
نمیدونم والا
D:
داستانش هم نمیدونم
من کلا این بازی شاید 2-3 ساعت بازی کرده باشم . چیزی یادم نیست ازش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر