Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من اول ارور اینکه سرورا در دسترس نیستن رو میداد الانم میگه ریستارت همش باید فیلتر شکن شیر کنم یعنی؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
من اول ارور اینکه سرورا در دسترس نیستن رو میداد الانم میگه ریستارت همش باید فیلتر شکن شیر کنم یعنی؟

باو شیلتر نیست که.حالا چون یکی از دوستان فرمودند شیلترشکن شیر کردن درست شده شما هم انجام بده درست شه.
شاید هنک کنگ این مشکلات رو داره چون ندیدم برا آمریکا اینجور باشه !

• Like
Reactions: mohamada

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
باو شیلتر نیست که.حالا چون یکی از دوستان فرمودند شیلترشکن شیر کردن درست شده شما هم انجام بده درست شه.
شاید هنک کنگ این مشکلات رو داره چون ندیدم برا آمریکا اینجور باشه !
نه من اروپام الان درست شد باید چند بار بزنی تا بره

• Like
Reactions: ps34

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
چند ساعت بازی کردم زیاد به دلم ننشست!
مپاش طراحی بدی داره گیم پلی نچندان سرگرم کننده گرافیکشم که بیشتر شبیه نقاشیه
حالا گرافیک شاید بخاطر بتا بودنش باشه
ولی به نظرم کسایی که پیش خرید نکردن فعلا نکنن چون به نظر بازم اکتیویژن گند زده
فک میکردم با این شماره COD این سری رو دوباره زنده کنه اما انچنان اش دهن سوزی نبود
اومیدوارم نسخه نهایی بهتر از این باشه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
چند ساعت بازی کردم زیاد به دلم ننشست!
مپاش طراحی بدی داره گیم پلی نچندان سرگرم کننده گرافیکشم که بیشتر شبیه نقاشیه
حالا گرافیک شاید بخاطر بتا بودنش باشه
ولی به نظرم کسایی که پیش خرید نکردن فعلا نکنن چون به نظر بازم اکتیویژن گند زده
فک میکردم با این شماره COD این سری رو دوباره زنده کنه اما انچنان اش دهن سوزی نبود
اومیدوارم نسخه نهایی بهتر از این باشه

اصلا گرافیک و انیمیشن سربازها خنده دار و برا نسل7 هستش و به هیچ عنوان هم توی نسخه نهایی تغییر نخواهد کرد چون همیشه کال اف همین بوده.امسالم قطعا فقط شاهد سینگل پلیر بسیار عالی ولی در عوض مولتی متوسطی خواهیم بود که تکراری میشه زود.بخش زامبی هم که فعلا نمایش نداشته

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اصلا گرافیک و انیمیشن سربازها خنده دار و برا نسل7 هستش و به هیچ عنوان هم توی نسخه نهایی تغییر نخواهد کرد چون همیشه کال اف همین بوده.امسالم قطعا فقط شاهد سینگل پلیر بسیار عالی ولی در عوض مولتی متوسطی خواهیم بود که تکراری میشه زود.بخش زامبی هم که فعلا نمایش نداشته
از تریلرهاش مشخص بود فیزیک کارکترها که داغونه نسل هفت هم براش زیاده با این اوصاف بتل رو بازی کنم بهتره

• Like
Reactions: MOHSEN 007

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
Sledgehammer مثل اینکه تو مولتی ساختن مشکل داره کلا:DAW هم یجوری نچسب بود این اخریم از اولین ویدیوهای مولتیش مشکلاش به چشم میومد.
دیگه فقط باید منتظر کدایی باشیم که Treyarch میسازه.مولتی BO3 بعد دو سال هنوز شرف داره به جدیدا.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
Sledgehammer مثل اینکه تو مولتی ساختن مشکل داره کلا:DAW هم یجوری نچسب بود این اخریم از اولین ویدیوهای مولتیش مشکلاش به چشم میومد.
دیگه فقط باید منتظر کدایی باشیم که Treyarch میسازه.مولتی BO3 بعد دو سال هنوز شرف داره به جدیدا.
بابا دیگه خسته کنندس این اسلحه و بازیای فضایی قبلا بهترین بازیای جنگ جهانی مال COD بود اما الان عرضه نداره یه بازی خوب بده کلا اکتیویژن افتاده دست یه سری الدنگ

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
از تریلرهاش مشخص بود فیزیک کارکترها که داغونه نسل هفت هم براش زیاده با این اوصاف بتل رو بازی کنم بهتره
اره باو اصلا بتل1 رو باید دو دستی چسبید.فقط استاروارز 2 مونده توی مولتی های پاییز که اونم باتوجه به تریلرهاش فکر کنم مثل نسخه اولش اصلا هیچ عمقی توی گیم پلیش نداره و فقط بکش بکش الکی هست و تکراری شه اما خب هیچی معلوم نیست باید تا 14 مهر که بتاش میاد صبر کرد دید چه تغییرات بنیادی ای دادن بهش و امیدوارم که من اشتباه کرده باشم.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
گرافیک و انیمیشن های بازی که معلوم بودن افتضاحن ولی خیلی ام مولتی بد نیست مد war جالبه اگه یکم طولانی ترش کنن باقی مد هام که مثل سری قدیم هستن مقایسه این و بتل زیاد درست نیست سبک و سیاقشون بهم نمیخوره

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
گرافیک و انیمیشن های بازی که معلوم بودن افتضاحن ولی خیلی ام مولتی بد نیست مد war جالبه اگه یکم طولانی ترش کنن باقی مد هام که مثل سری قدیم هستن مقایسه این و بتل زیاد درست نیست سبک و سیاقشون بهم نمیخوره
اتفاقا باید میاقسشون کنی چون کاملا سعی کرده مثل بتل نشون بده خودشو اما افتضاحه بیشتر شبی همین نسخه اخری infinity warfare هست با قالب جنگ جهانی

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
اتفاقا باید میاقسشون کنی چون کاملا سعی کرده مثل بتل نشون بده خودشو اما افتضاحه بیشتر شبی همین نسخه اخری infinity warfare هست با قالب جنگ جهانی

از BO2 دیگه مولتی CoD بازی نکردم ولی این حس و حال همونارو داشت کم و بیش
بتل هم بازی میکنم ولی این سبک خودشو داره یکم از روی بتل کپی کرده ولی مثل اون نشده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
واقعا الان میفهم چرا dice مرتب کال اف دیوتی رو مسخره میکنه و میگه بازی های ما رو با کسایی که در سال 2017 از موتور گرافیکی تاریخ مصرف گذشته ی نسل های قبل استفاده میکنن مقایسه نکنید. به معنی واقعی کلمه گرافیک ww2 شرم آوره

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
واقعا الان میفهم چرا dice مرتب کال اف دیوتی رو مسخره میکنه و میگه بازی های ما رو با کسایی که در سال 2017 از موتور گرافیکی تاریخ مصرف گذشته ی نسل های قبل استفاده میکنن مقایسه نکنید. به معنی واقعی کلمه گرافیک ww2 شرم آوره
اگه فروشش زمین میخورد از این وضع درمیومد وقتی هر سال پرفروش ترین بازی سال میشه اکتیویژنم دلیلی نمیبینه خرج بازی کنه

• Like
Reactions: amir_k2m

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر