Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
آخرین ویرایش:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دوستان اگر کسی به بتای خصوصی ریجن 1 دسترسی داره لطف کنه لینک psx بذاره ما دانلود کنیم آماده نگه داریم تا عمومی شد بپریم داخل :D

با تشکرات

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
دوستان اگر کسی به بتای خصوصی ریجن 1 دسترسی داره لطف کنه لینک psx بذاره ما دانلود کنیم آماده نگه داریم تا عمومی شد بپریم داخل :D

با تشکرات
این کار رو نکنید چون حجم خود بتا 11 مگه و حدود 16 گیگ ابدیت داره اگه از الان بگیرید و نگه دارید برای هفته ی بعدی احتمال اینکه یه ابدیت 200 300 مگی برای بتای عمومی بدن زیاده و چون دارید با psx کار میکنید دیگه اون 16 گیگی که از قبل دانلود کردید قابل استفاده نیست حرکتی که من سر دستینی انجام دادم ولی موقع بتای عمومی 50 مگ ابدیت دادن و کل چیزایی که گرفته بودم رو باید بخاطر 50 مگ از اول میگرفتم تا با psx بشه انتقال داد
ولی اگه خواستید این پارت اول ابدیت ریجن 1
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA09783_00-CODWWIIBETA00001-A0102-V0100_0.pkg

دوستان کسی میدونه امروز بتا از چه ساعتی قابل بازی هستش ؟

• Like
Reactions: mostafaskip

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان من همش ارور " Restart Required" میگیرم اصلا نمیره تو بازی کسی همچین مشکلی داره ؟

دوستان کسی میدونه امروز بتا از چه ساعتی قابل بازی هستش ؟
از دیروز سرور ها On شدن و قابل بازیه.

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
دوستان من همش ارور " Restart Required" میگیرم اصلا نمیره تو بازی کسی همچین مشکلی داره ؟

از دیروز سرور ها On شدن و قابل بازیه.

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ابدیت میکنه بعدش میگه باید ریست بشه
تو استور زده از 25 ام ولی ساعت نزده ممکنه هنوز در دسترس نباشن سرورا و چند ساعت دیگه باز بشن

• Like
Reactions: .:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
تو استور زده از 25 ام ولی ساعت نزده ممکنه هنوز در دسترس نباشن سرورا و چند ساعت دیگه باز بشن
سرور ها باز شدن 11k ویدیو و 500تا لایو استریم از بازی موجوده، تو reddit و توییــتر هم همه دارن بازی میکنن و حال میکنن :D

ویرایش: وصل شد واسه من :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: orbis

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سرور ها باز شدن 11k ویدیو و 500تا لایو استریم از بازی موجوده، تو reddit و توییــتر هم همه دارن بازی میکنن و حال میکنن :D

ویرایش: وصل شد واسه من :D
تو که قرار بود الان سرت شلوغ باشه.پس خودتم لنگ کد بودی اینور رایگان هنگ کنگ گیرت اومد و فقط کلاس گذاشتی واس ما.میگفتی خودم واسه امریکا کد میگرفتم واست.واسه 2تا از بچه ها گرفتم واسه تو هم میگرفتم خب:)>-

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
تو که قرار بود الان سرت شلوغ باشه.پس خودتم لنگ کد بودی اینور رایگان هنگ کنگ گیرت اومد و فقط کلاس گذاشتی واس ما.میگفتی خودم واسه امریکا کد میگرفتم واست.واسه 2تا از بچه ها گرفتم واسه تو هم میگرفتم خب:)>-
:D
سرم شلوغه به 1-2 روز بتا همین هفته میرسم، هفته بعد بتا رو کلا نمیتونم بازی کنم

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اون موقع که ارور میداد سرورها بسته بودن.الان بازن راحت میشه بازی کرد.
اگه ارور میگیرین با شیلترشکن تست کنین درست میشه
ارور برا بسته بودن سرورها بود.الان بازن.به جز راکت لیگ هیچ بازی ای سرورهاش توی ایران شیلتر نیست

• Like
Reactions: amir_k2m and orbis

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
اون موقع که ارور میداد سرورها بسته بودن.الان بازن راحت میشه بازی کرد.

ارور برا بسته بودن سرورها بود.الان بازن.به جز راکت لیگ هیچ بازی ای سرورهاش توی ایران شیلتر نیست
والا میخواست دانلود کنه ارور میداد تا شیلترشکن شیر کردم درست شد نمیدونم حالا شایدم اینطور بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر