PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
فکر کنم با همون شخصیت باید ادامه بدی نمیشه عوضش کرد بازم مطمین نیستم
راجبه چالیسها هم خودومم همونجا هستم تا depth 3 رفتم ولی هر لایه رو که میری و باسهاش رو میزنی بهت ایتم مورد نظر برای چلیسهای بعدی رو میده
سخت ترینش هم depth 5 هستش و چالیس ها بخاطر ایتم ها و جم های قویتری که میده خوبه
dlc خوبه بگیرش
برای dlc هم فکر کن ویکار املیا رو بزنی بتونی واردش بشی من خودم همه باسها رو زدم غیر از گرمن رو بعد وارد dlc شدم چون با لول پایین بری کمی اذیت میشی
من دیروز باس وت نرس رو زدم ، همون که توی کات سین به صورت کلاغ هستش و با چند تا شمشیر حمله میکنه، بعدش که چراغ رو روشن کردم و رفتم هانتر دریمز دیدم اونحا آتیش گرفته و عروسکه گفت برو با پبرمرده زیر درخت بزرگ صحبت کن،بعدشم بازی تموم شد.
فکر میکنم خیلی از حاهای بازی رو هنوز ندیدم.

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
من دیروز باس وت نرس رو زدم ، همون که توی کات سین به صورت کلاغ هستش و با چند تا شمشیر حمله میکنه، بعدش که چراغ رو روشن کردم و رفتم هانتر دریمز دیدم اونحا آتیش گرفته و عروسکه گفت برو با پبرمرده زیر درخت بزرگ صحبت کن،بعدشم بازی تموم شد.
اره من باس اخری رو که زدم نرفتم مستقیم پیش گرمن برگشتم کتدرال وارد از اونجا رفتم تو dlc
شما تو دور اول بازی باس امیگدالا رو زدی یا لوگاریس رو تو قلعه Cainhurst

• Like
Reactions: Ehsanna

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
اره من باس اخری رو که زدم نرفتم مستقیم پیش گرمن برگشتم کتدرال وارد از اونجا رفتم تو dlc
شما تو دور اول بازی باس امیگدالا رو زدی یا لوگاریس رو تو قلعه Cainhurst
آمیگدالا که توی کوهستان بود ، عنکبوته ، زدمش.....لوگاریوس هم که روی پشت بوم برفی هست درسته؟؟اونم زدم توی دور اول بازی.
راستی این بند فاف ها هم استفاده نکردم، چیه اصلا؟؟مورد استفاده ش چیه؟؟

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
آمیگدالا که توی کوهستان بود ، عنکبوته ، زدمش.....لوگاریوس هم که روی پشت بوم برفی هست درسته؟؟اونم زدم توی دور اول بازی.
راستی این بند فاف ها هم استفاده نکردم، چیه اصلا؟؟مورد استفاده ش چیه؟؟
خوب پس باس های فرعی بازی رو هم زدی
بند ناف ها 4 تا میتونی بگیری طی بازی و قبل از اینکه بری پیش گرمن همون پیرمرده تو هانتر دریم 3 تاش رو استفاده میکنی تا 2 تا پایان دیگه رو بتونی ببینی

• Like
Reactions: rezab and Ehsanna

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
شما واسه دیدن پایان اصلی باید از 4تا بند ناف موجود در بازی حداقل سه تاشو بگیرید و بعد از زدن وت نرس قبل از رفتن پیش گرمن اون سه تا رو مصرف کنید تا پایان اصلی رو ببینید

• Like

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
خوب پس باس های فرعی بازی رو هم زدی
بند ناف ها 4 تا میتونی بگیری طی بازی و قبل از اینکه بری پیش گرمن همون پیرمرده تو هانتر دریم 3 تاش رو استفاده میکنی تا 2 تا پایان دیگه رو بتونی ببینی
ببخشید که میپرسم
من چون استفاده نکردم نمیدونم
این بند ناف به لاتین چه جوری نوشته میشه؟
و کجا ازش استفاده کنم؟
در کشتن باسها یا یه جاهای خاص؟؟

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
ببخشید که میپرسم
و کجا ازش استفاده کنم؟
خواهش میکنم بند ناف میشه Umbilical Cords
جاش هم که گفتم تو اخر بازی که میخایی بری پیش پیرمرد هانتر یا گرمن قبل از اینکه وارد اون محیط بشی و هنوز تو حیاط هانتر دریم هستی اونجا استفاده میکنی

اینم جاهایی که بند ناف ها رو میتونی بگیری

• Like

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
ببخشید که میپرسم
و کجا ازش استفاده کنم؟

اسم این آیتم در بازی One Third of Umbilical Cord هستش ما تو فروم به اختصار بهش میگیم Cord . تنها کاری که باید بکنی اینه که حداقل سه تا از چهار Cord داخل بازی رو بدست بیاری و قبل از مبارزه با باس آخر بازی ( باس گرمن Gehrman ) اونو استفاده کنی . یعنی جاش مهم نیست کجا باشه فقط روش کلیک کن و Use رو بزن . تحت اون صورت اگه سه تا رو مصرف کنی پایان کامل بازی رو میبینی یعنی بعد از زدن باس گرمن ، باس مخفی پایان کامل بازی هم بعدش میاد که اونو هم میزنی و تمام . فراموش نکن قبل از مبارزه با باس گرمن ، حالا هر زمانی یا هر جایی در بازی باشه فرقی نمیکنه باید حتما کوردهایی که بدست آوردی رو use کنی وگرنه فایده ای نداره و نمیتونی پایان کامل بازی رو ببینی

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
سلام دوستان
من این بازیو چند هفته ای میشه شروع کردم و دو تا باس اولو زدم
الان یه هفته هست سره باس سومی vicar amelia گیر کردم هر چی می زنمش نمیمیره هی میره خودشو هیل می کنه
بعد چنتا سوال دیگه هم داشتم
این insight ها به چه دردی میخورن؟ من الان 18 تا ازش دارم
توی cathedral ward سمت راست اون لامپه یه یارویی هست که نشسته یه شنل قرمز داره من زدم کشتمش
به نظر میومد شخصیته بدرد بخوری باشه توبازی نقشش تو داستان چی بود؟D: یه بارم اون عروسکه رو تو هانترز دیرم زدم کشتم ولی اون زنده شد این کلا مرده مثه این که
اگه میشه یه توضیحی درمورد rune ها هم بدید ممنون میشم (از کجا میشه پیدا کرد چه جوری استفاده میشه و ...)

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
این دیفایلد چلیس چقدر سخته خونم نصف شده این گوژپشته یه اتش میندازه سریع میمیرم به زحمت لایه اول رو رد کردم
ترفندی نداره راحت تر شه این چلیس :D
البته لوله خونم هم پایینه رو 40 هستش با اینکه rune 10 درصدی رو گذاشتم ولی بازم سریع میمیرم

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
بتازگی بازیو شروع کردم dlc the old hunters هم دارم با روند عادی پیش برم همه ایتمهای بازی و تروفیها بدون از صفر شروع کردن قابل گرفتن هستن؟ مشکلی با برگشتن به یه مرحله خاص ندارم، چون این چیزی که دارم میبینم برای یه ایتم خاص یا تروفی پلات کردن بخام از اول و صفر شروع کنم اندامم به لرزه میوفته :D
اگه مورد خاصی هست بگید وگرنه اسپویل نکنید لدفن!:D

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام دوستان
من این بازیو چند هفته ای میشه شروع کردم و دو تا باس اولو زدم
الان یه هفته هست سره باس سومی vicar amelia گیر کردم هر چی می زنمش نمیمیره هی میره خودشو هیل می کنه
بعد چنتا سوال دیگه هم داشتم
این insight ها به چه دردی میخورن؟ من الان 18 تا ازش دارم
توی cathedral ward سمت راست اون لامپه یه یارویی هست که نشسته یه شنل قرمز داره من زدم کشتمش
به نظر میومد شخصیته بدرد بخوری باشه توبازی نقشش تو داستان چی بود؟D: یه بارم اون عروسکه رو تو هانترز دیرم زدم کشتم ولی اون زنده شد این کلا مرده مثه این که
اگه میشه یه توضیحی درمورد rune ها هم بدید ممنون میشم (از کجا میشه پیدا کرد چه جوری استفاده میشه و ...)

باس vicar amelia به آتیش خیلی حساسه . از اسلحه های قدرتی استفاده کن و حتما روش Fire Paper بنداز . اگه شمشیر لودویک رو داری رو لودویک بنداز اگر نه از تبر استفاده کن . اون زمانی که میگی خودشو هیل میکنه برو و بهش ضربه بزن . در واقع این باس باید بری تو دلش ضرباتتو بزنی بعد وقتی داره ضربه میزنه جا خالی بدی و دوباره ضرباتتو بزنی . سادست یکی دو بار تمرین کنی دستت میاد راحت میزنیش
در مورد Insight . کاربردای مختلفی داره دو تا از مهمترین کاربرداش که باید حتما بدونی یکی فروشگاه insight داخل هانتر دریم هستش که میتونی اینسایتاتو اونجا بری و چیزهای مختلفی که تو فروشگاه عادی هانتر دریم نیست بخری . کاربرد مهم دیگه Insight برای بازی آنلاین هستش وقتی میخوای از هانترهای دیگه کمک بگیری که وارد دنیات بشن و در زدن باس ها کمکت کنند زنگ Beckoning bell رو میزنی که برای زدن این زنگ باید Insight داشته باشی . insight موارد دیگری هم در بازی تاثیر داره مثلا اگه تعداد insight بازیت از 40 تا بیشتر باشه آمیگدالاهای آویزون در جریان بازی رو میتونی ببینی یا اینکه در چقدر تعداد insight بیشتری داشته باشی به صورت خیلی کم و نامحسوس بازی سخت تر میشه و....
اون پیرزن قرمز رو نباید میکشتی بی آزاره نقشش هم اینه که باهاش صحبت میکنی یکی دوبار و بعدش بهت میگه که Odeon Chappel رو میتونی به عنوان منطقه امن به NPC های داخل بازی مثل آریانا ، آدلا و... معرفی کنی و بفرستیشون اونجا .
ریون ها سادست هر ریون یه کاربردی داره که در بخش های مختلف بازی یا در چالیس ها ریون های مختلف رو بدست میاری . یکی قدرت رو زیاد میکنه یکی دفاع رو بهتر میکنه یکی مقاومت در مورد سم یا آتیش یا رعد و برق ، یکی امتیاز بیشتری وقتی دشمنا رو میکشی میده و غیره

این دیفایلد چلیس چقدر سخته خونم نصف شده این گوژپشته یه اتش میندازه سریع میمیرم به زحمت لایه اول رو رد کردم
ترفندی نداره راحت تر شه این چلیس :D

البته لوله خونم هم پایینه رو 40 هستش با اینکه rune 10 درصدی رو گذاشتم ولی بازم سریع میمیرم
ترفندش فقط و فقط تمرین و بازی و پشت کار هستش و علاقه ای هستش که به بازی نشون میدی . فقط بازی کن و ترسی از این سختیا نداشته باش . بلادبورن طوریه که هر چقدر بیشتر تو دل خطر بری و هر چقدر بیشتر به دل دشمنا بزنی زودتر حرفه ای و کارکشته میشی

درود
بتازگی بازیو شروع کردم dlc the old hunters هم دارم با روند عادی پیش برم همه ایتمهای بازی و تروفیها بدون از صفر شروع کردن قابل گرفتن هستن؟ مشکلی با برگشتن به یه مرحله خاص ندارم، چون این چیزی که دارم میبینم برای یه ایتم خاص یا تروفی پلات کردن بخام از اول و صفر شروع کنم اندامم به لرزه میوفته :D
اگه مورد خاصی هست بگید وگرنه اسپویل نکنید لدفن!:D

برای بدست آوردن تروفی های بازی یا کلا آیتم هایی که کم کم در بازی آزاد میشه شما باید مراحل بازی رو پیش بری تا کم کم آزاد بشن . سعی کن تمام مراحل اصلی و فرعی و چالیس ها رو کامل بری . یکبار فقط با دقت همه اینارو بری و آزادشون کنی دیگه در دفعات بعدی که بازی میکنی همه آزاد شده هستند و فقط سختی بازی بیشتر میشه .

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
تو باس فایت اول چندباری مردم الان دشمنای عادی که تو مسیر بودن انگار قدرتشون بیشتر شده! قبلن با 2 تا ضربه میمردن الان 6 بار!
من قدرتم کم شده؟ اسلحه ضعیف شده؟ اونا قوی شدن؟! چرا اینطوری شده چیزی هم تو دستوبالم نیس گفتم از اولش شروع کنم :|

• Like
Reactions: J. Constantine

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
درود
تو باس فایت اول چندباری مردم الان دشمنای عادی که تو مسیر بودن انگار قدرتشون بیشتر شده! قبلن با 2 تا ضربه میمردن الان 6 بار!
من قدرتم کم شده؟ اسلحه ضعیف شده؟ اونا قوی شدن؟! چرا اینطوری شده چیزی هم تو دستوبالم نیس گفتم از اولش شروع کنم :|
احتمالا سلاحتون صدمه ديده ، توي هانترز دريم توي كلبه روي ميز ميتونيد سلاحتون رو تعمير كنيد.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
احتمالا سلاحتون صدمه ديده ، توي هانترز دريم توي كلبه روي ميز ميتونيد سلاحتون رو تعمير كنيد.

این قسمت هنوز برام باز نشده چرا جایی نمیگه اسلحه مشکل داره

ویرایش : روی میز اشتباهی بودم :D درست شد!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر