Multi Platform Sniper Elite 4

Sniper-Elite-4-principal.jpg

Developer: Rebellion
Publisher: Rebellion
Platforms:PC/PS4/XONE
Release Date: 14 February 2017
چهارمین نسخه از سری بازی های Sniper Elite در تاریخ 14 February سال 2017 توسط Rebellion منتشر شد.
داستان و حوادث بازی بلافاصله پس از Sniper Elite III، این بار در کشور ایتالیا و در سال 1943 روایت می شود. کارل فیربورن، شخصیت اصلی این سری با ماموریت های جدید بازگشته است.

در Sniper Elite 4 به جزئیات توجه بیشتری نسبت به نسخه قبل شده است. با توجه به نمایش های بازی، سیستم X_ray kill که از نسخه دوم به این سری اضافه شده، در این نسخه جزئیات بیشتری ارائه شده و بازیکن می تواند متلاشی شدن اعضای داخلی بدن دشمنان بازی را با جزئیات بیشتر تماشا کند!
علاوه بر بخش داستانی، این نسخه دارای بخش چند نفره رقابتی و همکاری اختصاصی می باشد. همچنین محیط های بازی نسبت به نسخه های قبل بسیار بزرگتر شده اند و بازیکن می تواند برای رسیدن به هدف، از روش ها و راه های گوناگون استفاده نماید.

تصاویری از بازی:
72263

72266

72265

Attachments

• screenshot_1920_1080_otCbyuS.jpg
    screenshot_1920_1080_otCbyuS.jpg
    784.5 KB · مشاهده: 717
  • sniper_elite_4-10.jpg
    sniper_elite_4-10.jpg
    1.5 MB · مشاهده: 747
  • SE4_8.jpg
    SE4_8.jpg
    428.7 KB · مشاهده: 705
آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
چقدر کیفیت بازی بده.. اصلأ قابل بازی کردن نیست. انیمیشن ها تو دیواااارن رسمأ.. منی که نسخه های قبلش رو سه چهار بار میرفتم دوساعته هنوز مرحله 1 رو نمیتونم درک کنم..میمونم اینور اونورو نگاه میکنم.بازی معلوم نیست با خودش چند چنده.. مرحله ی 1 که واقعن فاجعه س. بشدت بابت 28گیگ دانلودم پشیمونم. قشنگ معلومه اومدن دستکاری کردن گیم پلی قبلی هارو... کاش همونو با یه داستان جدید میدادن... اسنایپر الیت خیلی ازین چیزی که ساختن سرتر و بهتره.. این نسخه رسمأ گند زده. امیدوارم در ادامه بابت این حرفم پشیمون بشم .

ویرایش: بعدنی وجود نداره برای بازی. پاکش کردم\m/:>:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Alireza6356

کاربر سایت
Nov 27, 2017
3
سلام
اقا من 3 نسخه بازیو دارم
خیلی با نسخه کور پک ور رفتم ولی نشد
نسخه فیت گرلو هم نصب کردم بعد نصب اجرا شد ولی الان هرچی کلیک میکنم رو ایکنش انگار ن انگار
چیکار کنم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر