مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
از نظر کارایی همه برند ها خیلی نزدیک به هم هستن.

من از چند تجربه ای که دارم، تقریبا تمام مدل های گیگا دور فن 100% یه صدای تیز میدن، صدای ایسوس به مراتب بهتره ولی به مرور زمان ممکنه اذیت کنه(البته من خیلی حساسم رو صدا)

اما msi..... یه 290x ازش داشتم, هم تو فول لود بالا تر از 65 نمیرفت، هم فوق‌العاده بی صدا (البته من دلیل بی صدایی رو بیشتر بزرگ بود فن ها میدونم)

یکی از بهترین دلایل برای اتخاب ایسوس معمولاً asic بالای 75% هست که خودش قانع کننده ترین دلیله
البته صدای فن خیلی موثر نیست.
همون قدرتش خوبه که ایسوس خود ۱۰۰ هست.

Sent from my K00E using Tapatalk

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
سلام دوستان کارت گرافیک gtx1070 turbo asus دارم تو بازیها دما تا 80 درجه بالا میره مشکلی نداره طبیعی هست کارت خراب نمیشه اگه کسی میدونه جواب بده ممنون میشم

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
سلام دوستان کارت گرافیک gtx1070 turbo asus دارم تو بازیها دما تا 80 درجه بالا میره مشکلی نداره طبیعی هست کارت خراب نمیشه اگه کسی میدونه جواب بده ممنون میشم
درود بر شما.
مشکلی نداره نگران نباشید.توربو ها دمای خیلی بالایی میگیرن.البته اگر fps کاهش داشت مهمه.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
درود بر شما.
مشکلی نداره نگران نباشید.توربو ها دمای خیلی بالایی میگیرن.البته اگر fps کاهش داشت مهمه.

خیلی ممنون نه fps کاهش نداره کاره خودش را میکنه پس مشکل نداره خیالم راحت شد حالا زمستون امکان داره دما یه مقدار کاهش پیدا کنه خیلی ممنون

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
خیلی ممنون نه fps کاهش نداره کاره خودش را میکنه پس مشکل نداره خیالم راحت شد حالا زمستون امکان داره دما یه مقدار کاهش پیدا کنه خیلی ممنون
سلام اگر مشکل هزینه کردن ندارید و دما خیلی براتون مهمه، پیشناهد میکنم یه فن کاستوم تهیه کنید.

حداقل 15 درجه کاهش دما خواهید داشت

• Like
Reactions: Vonarian

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
بله کاهش خواهد داشت.
به توصیه دوستمون هم درباره فن کاستوم فکر کنید.
کارت گرافیک خیلی خوف و خفنی هم دارین :)

• Like
Reactions: amir 4829

nikancraft

کاربر سایت
Jan 18, 2016
43
نام
نیکان
سلام
بهترین مارک gtx 1080 ti چیه؟
برای این کارت چه cpu بگیرم که گلوگاه نشه؟
من شخصا پیشنهاد میدم نسخه asus یا msi رو بگیرید
برای سیپیو هم پیشنهاد میدم یه i7 7700k یا یه 6700k بگیرید که به هیچ وجه گلوگاه نشه

• Like
Reactions: amir 4829

nikancraft

کاربر سایت
Jan 18, 2016
43
نام
نیکان
دوستان سلام...کیفیت کارتهای کمپانی galaxy چجوره؟ارزش خرید داره؟
یدونه galaxy 750 ti slim(mini) کارکرده پیدا کردم..میخوام ببینم کارتش مشکلی نداره؟
خودتون یک بار تست کنید کارتو
اگه دیدید خیلی داغ نمیشه و لگ و ساتر نداره تو بازیا بخرید

amir 4829

کاربر سایت
Aug 4, 2014
27
سلام من یک پاور گرین دارم ۴۳۰ اما خروجی ۶ پین برای گرافیک نداره والا تو نت خوندم از تبدیل کانکتور ۶پین استفاده نکنید چون ضرر داره برای کارت .
اگه میشه توضیح بدید چرا ضرر داره

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
سلام من یک پاور گرین دارم ۴۳۰ اما خروجی ۶ پین برای گرافیک نداره والا تو نت خوندم از تبدیل کانکتور ۶پین استفاده نکنید چون ضرر داره برای کارت .
اگه میشه توضیح بدید چرا ضرر داره
درود، مدل دقیق کارت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر