Final Fantasy XV | PC

finalfantasyxvmain.jpg

Title : Final Fantasy XV
Genre : Action, Advanture, RPG
Developer : Square Enix Business Division 2
Publisher : Square Enix
Release Date : November 29, 2016 (Console) 2018 Q1 (PC)

در روز بیست و یکم اوت سال ۲۰۱۷ و در جریان همایش Gamescom 2017، کمپانی اسکوئر انیکس از انتشار نسخه رایانه های شخصی عنوان Final Fantasy XV با نام Final Fantasy XV : Windows Edition خبر داد.
پورت رایانه های شخصی این عنوان در اوایل سال ۲۰۱۸، مصادف با زمستان ۱۳۹۶ و بهار ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد. این پورت شامل تمامی بسته های الحاقی و آپدیت های منتشر شده خواهد بود. لازم به ذکر است که در پورت رایانه های شخصی این عنوان، کمپانی انویدیا نیز دخیل است.
حاجبمه تاباتا، کارگردان عنوان Final Fantasy XV، اعلام کرده است که نسخه رایانه های شخصی FFXV، با کیفیت ترین نسخه سری Final Fantasy از نظر گرافیک خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که پورت رایانه های شخصی عنوان Final Fantasy XV بر روی جدید ترین نسخه از موتور گرافیکی Luminous Engine پورت خواهد شد.
این عنوان از قابلیت های Nvidia Gameworks استفاده خواهد کرد و تاباتا در این باره گفته است که این قابلیت به نوعی "جادو خواهد کرد".
این عنوان از رزولوشن 8K و HDR10 پشتیبانی خواهد کرد. اسکوئر انیکس و تیم سازنده عنوان FFXV قول داده اند که به هیچ عنوان شاهد یک FFXII دیگر بر روی رایانه های شخصی نخواهیم بود.
قابلیت هایی منحصرا برای نسخه رایانه های شخصی نیز موجود خواهد بود. مانند زاویه دید اول شخص، کوئست ادیتور و پشتیبانی از ماد و...

PC Trailers :

Final Fantasy XV Windows Edition Trailer

Final Fantasy XV Windows Edition Nvidia Tech Demo 1920x1080 Gamescom 2017

تکنولوژی های Nvidia GameWorks استفاده شده در این پورت :
• Nvidia Flow
• Nvidia HairWorks
• Nvidia ShadowWorks
• Nvidia Turf Effect
• Nvidia VXAO

سیستم مورد نیاز اعلام شده برای رزولوشن 4K :
CPU : Intel Core I7 3.4 GHz (6700 or better) AMD Ryzen 7 1700x
GPU : Nvidia Geforce GTX 1080ti
Ram : 16 GB
HDD : 170 GB of storage
(لازم به ذکر است که این سیستم پیشنهادی در اصل برای سیستم های رده بالا و رزولوشن 2160p یا 4K است. در صورت انتشار سیستم مورد نیاز برای کامپیوتر های میان رده، پست آپدیت خواهد شد)

پست پس از دریافت اخبار بیشتر آپدیت خواهد شد.​

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
۱۷۰ گیگ حافظه‌ی موردنیاز :D
والا من خیلی منتظر این بازی بودم آخرم نتونستم صبر کنم و روی کنسول تجربش کردم ولی آنچنان آش دهن‌سوزی نبود. برعکس اسکرین‌شاتاش زیاد بازی جذابی نبود و زود خسته کننده می‌شد البته گرافیکش نسبت به بازی‌های دیگه‌ی فاینال فانتزی ساختارشکن و عالی بود.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
گرافیکش خیلی خوبه
دوستان لطفا بگن سبک بازی چجوریه؟
من یکی قبلا دانلود کردم اسم دقیقش یادم نیس فک کنم final fantasy fxx یا همچین چیزی بود ولی هی دکمه میداد میزدی
اینم اونطوریه یا دیگ خبری از دکمه ها نیس؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
گرافیکش خیلی خوبه
من یکی قبلا دانلود کردم اسم دقیقش یادم نیس فک کنم final fantasy fxx یا همچین چیزی بود ولی هی دکمه میداد میزدی
اين نسخه كلا با تمام سري فاينال فانتزي فرق داره كه يه سري از طرفدارارو هم بخاطر همين نا اميد كرد
توي سبكش فكر كنم ميشه گفت مبارزاتش به nier نزديكه
۱۷۰ گیگ حافظه‌ی موردنیاز :D
والا من خیلی منتظر این بازی بودم آخرم نتونستم صبر کنم و روی کنسول تجربش کردم ولی آنچنان آش دهن‌سوزی نبود. برعکس اسکرین‌شاتاش زیاد بازی جذابی نبود و زود خسته کننده می‌شد البته گرافیکش نسبت به بازی‌های دیگه‌ی فاینال فانتزی ساختارشکن و عالی بود.
تمومش كرديد يا فقط مقداريشو بازي كرديد؟ چون جدا از يه سري خرابكاري هايي كه به لطف SE انجام شد بازي گرافيك و گيم پلي و داستان فوق العاده اي داشت

• Like
Reactions: hitman68

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
گرافیکش خیلی خوبه
فکر کنم بتونیم (اگر بخوایم فقط یه ژانر بهش بدیم) Hack 'N Slash بدونیم بازی ـرو.
=====
یه مسئله خیلی خوب هم که الان دیدم این بود که در انتهای تریلر بازی هم به Steam و Origin اشاره میکنه که خیلی عالیه .

• Like
Reactions: hitman68

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
خبر خوبیه
من کلا از سبک مبارزه نوبتی تو سری FF خوشم نمیومد ولی این یکی جالب به نظر میرسه.
SE = Dnv

این هم برای برخی دوستان که باید بدونن که احتمال داره بیشتر انتظار بکشند.
پس مثل Nier باید ارجینال خورش کنم:D

پ.ن: اوه اوه 170گیگ؟ مگه جنگه؟:))

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
تمومش كرديد يا فقط مقداريشو بازي كرديد؟ چون جدا از يه سري خرابكاري هايي كه به لطف SE انجام شد بازي گرافيك و گيم پلي و داستان فوق العاده اي داشت
تا یه قسمتیشو رو بازی کردم و فعلا ولش کردم تا یروز حال داشته باشم برم ادامش بدم :D ولی بازی ای نبود که آدمو پاش میخکوب نگه داره و خسته کننده شد بعد از 6 هفت ساعت!
اوه اوه 170گیگ؟ مگه جنگه؟:))
البته 170 گیگ مال نسخه 4k هست شاید مثل بعضی بازیای دیگه یه پک تکسچر بطور مثال 100 گیگی بزارن برای 4K و اونایی که نمیخوان یا پی سی شون نمیکشه تکسچر پک رو دانلود نکنن.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
تا یه قسمتیشو رو بازی کردم و فعلا ولش کردم تا یروز حال داشته باشم برم ادامش بدم :D ولی بازی ای نبود که آدمو پاش میخکوب نگه داره و خسته کننده شد بعد از 6 هفت ساعت!

البته 170 گیگ مال نسخه 4k هست شاید مثل بعضی بازیای دیگه یه پک تکسچر بطور مثال 100 گیگی بزارن برای 4K و اونایی که نمیخوان یا پی سی شون نمیکشه تکسچر پک رو دانلود نکنن.
به عنوان يه jrpg از نظر من عنوان قشنگي بود خصوصا بخش ماهيگيري و شكار و dungeon ها
توي بخش مبارزات هم summon ها فوق العاده بود البته فكر كنم به shiva و Leviathan نرسيديد
از نظر داستاني هم اخراي بازي كرك و پرتون ميريزه خصوصا بعد از چپتر ١٣ (هرچند چپتر ١٣ خودش خيلي رو اعصاب بود)

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
تاباتا گفته بازی از ماد پشتیبانی میکنه و تو پاییز جزییات کاملش مشخص میشه Final Fantasy 15 PC will take up quite a bit of space on your HDD, but the game will support mods
تو پست اول هم نوشته شده بود ولی حالا خیال آدم راحت تره :D
در اصل نزدیک به هفت ماه پیش، تاباتا توی یه مصاحبه گفته بود که دوست داره بازی روی پی سی منتشر بشه و گفته بود خیلی هم دوست داره که ابزار های انحصاری پی سی مثل ماد ها و کوئست ادیتور رو برای این بازی ببینه. پس شاید کوئست ادیتور رو هم توی این بازی مشاهده کنیم.

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
استیم کاربر رو مجبور به دانلود تمامی دی ال سی ها و تکسچر پک ها و... میکنه. و تنها راه خلاص شدنش هم اینه که بازی کرک بشه و فایل های بازی رو RiP کنند.

• Like
Reactions: raya2

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
استیم کاربر رو مجبور به دانلود تمامی دی ال سی ها و تکسچر پک ها و... میکنه. و تنها راه خلاص شدنش هم اینه که بازی کرک بشه و فایل های بازی رو RiP کنند.
DLC هارو که تیک ـش رو بردارید نیازی به دانلود نیست و اگه دانلود شده باشه پاک میشه ، تکسچر پک هم اجباری نیست مثل بازی R6S که میتونید دانلود کنید یا نه. البته شاید مثال نقض هم وجود داشته باشه

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
DLC هارو که تیک ـش رو بردارید نیازی به دانلود نیست و اگه دانلود شده باشه پاک میشه ، تکسچر پک هم اجباری نیست مثل بازی R6S که میتونید دانلود کنید یا نه. البته شاید مثال نقض هم وجود داشته باشه
حالا اگه رو استیم باشه کلا باز میشه یه امیدی به دانلود داشت اگه رو لانچر SE باشه دیگه فاتحمون خوندست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر